Şimdi Ara

- Samsung S3 Şarj Girişi Sorunu -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler. Yaklaşık 1-2 aydır sıkıntı yaratmaya başladı. İlk önce telefon kendi kendine "Araç Modu"nu açıp kapamaya başladı sürekli. Daha sonra da kapanıyordu kendi kendine. Araştırdım, girişin oksitlenmiş olabileceğini anladım. Bir kaç bişey yaptım bir süreliğine işe yaradı. Fakat son 4 gündür yine başladı bu sefer iyice kafayı yedi Telefon şarjdayken kendine kendine sanki kabloyu çıkarıp takmışım gibi şarjı kesip tekrar şarj olmaya başlıyor. Araç Modu muhabbeti de başladı yine. Ve bilgisayara USB ile bağladığımda bilgisayarda bildirim baloncuğu çıkıyor ve tanımlanamayan usb aygıtı diyor. Muhtemelen giriş haşat oldu. Ne yapabilirim nasıl halledebilirim bu sorunu?

Edit: Telefon kapandı ve açılmıyor kapalıyken şarj olmuyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cempow- -- 30 Ağustos 2014; 2:20:33 >

• uppp
  • Merhaba

Şarj pc kapalıyken de usb den şarj edebilirsin olmazsa kabloyu veya şarj adaptörünü değiştirmeni veya yenisini almanı tavsiye ediyorum.

Sorun devam ederse pm den yaz yardımcı olurum.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 30 Ağustos 2014; 2:37:19 >
  • Usb kablon ve adaptörün sağlam ise şarj soketinin değişmesi lazım.
  • Mocle kullanıcısına yanıt
    Aynen öyleymiş hocam. Sarj soketini degistirdim halloldu sorun. Cevaplariniz ve yardimlariniz icin tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.