Şimdi Ara

Avansas'ta WD Elements 1 TB 176,87 TL (BKM Express + Avantajix ile 119TL!) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
7.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • WD bitmiş, ihtiyacım da vardı , Samsung alsam mı ki güvenemedim sorun yaşar mıyım acaba
  • cinarealy kullanıcısına yanıt
    evimin yakinina yeni acildi o yuzden indirinli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

kargo takip olmaması büyük ayıp...

ben de arayıp bu konuyla ilgili bilgi almaya çalıştım. mh bunun üzerinde çalışmalarımız sürüyor diyor. sanırsın oracle yeni bir yazılım geliştirecek. basit bir yazılım. üzerinde çalışılmaya değecek bir mevzu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 25 Eylül 2014; 13:01:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efkan

Arkadaşlar ekstrenize bakarmısınız firma sektörü ne geçiyor. Bonus okul kampanyası için geçerli ise birleştirmeyi düşünüyorum.tşk...

Bir arkadaş cevap verebilir mi? sipariş geçeceği de.
  • ben bu şekilde aldım.sanırım son hddyi aldım.2 adet lazımdı.
    bir adette başka kullanıcıdan alayım dedim. ama stok yok dedi.
    2.5 wd 1tb elements olanı.
    Fiyat: 176,87 TL (KDV Dahil)
    Bkmekspres indirimiyle: 129.67 TL .

bende n11 den 11 tl pepsi indirimi silicon poweri aldım.deneyeceğim bakalım nasılmış.158 tlye geldi buda.
    http://www.n11.com/silicon-power-armor-a30-1tb-25-usb-30-siyah-tasinabilir-disk-P31169300
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ekstrenize bakarmısınız firma sektörü ne geçiyor. Bonus okul kampanyası için geçerli ise birleştirmeyi düşünüyorum.tşk...

Bir arkadaş cevap verebilir mi? sipariş geçeceği de.

23/09/2014 AVANSAS PAZARLAMA REKLAMCISTANBUL TR 129,67 TL

böyle görünüyor.
    bahsettiğiniz garanti bonus ise. sanal olarak her yerde geçiyor sanırım.
    hatta her alışverişte msj geliyor.
    ama yapı kredi world ise.sanalda geçerli siteler altta.
    (sanalmarket-migros olmadığı için ben hep kapı ödeme seçerek yaptım)

1V1Y.COM
    Alamarka.com
    Annelütfen
    BonPrix
    Butigo
    Butikbebe.com
    E-Bebek
    EnModa
    Ereyon.com.tr
    GittiGidiyor
    Hazinem
    Pırlanta
    Hepsiburada.com
    Hizlial.com
    Homend
    Kliksa.com
    Lezzetli Hediye
    Lidyana.com
    Limango.com.tr
    Mammasita.com
    Markafoni
    Markaport.com
    Memleketten Gelsin
    Modagram.com
    Morhipo n11.com
    Perabulvari.com
    Sahibinden.com
    Sanalpazar.com
    Sekiz.com
    Trendyol
    Unnado
    Zizigo
  • Avansastan alışveriş yaparken 2 kere düşünün derim. Yardımcı oluyormuş gibi yapmayı çok iyi biliyorlar. Stoktaki ürünü bir çok site sorunsuz yolluyor zaten, ama bir iade veya değişim işiniz varsa "bugün yolluyoruz efendim" diyerek hiç bir şey yapmadan günlerinizi yiyebiliyorlar. Kargo takip sistemi olmaması da ayrı bi eksi zaten.

Not: Bilgisayar sandalyesi aldım altından ses geliyordu. Aradığımda "Ürünü paketleyip hemen yollayın, ürün stokta olduğu için yarın size geri yollarız" dediler, ama bugün 1 hafta oldu ve ürün yollanmadı. Pazartesi salı derken 2 hafta olacak elimize ulaşması, o da gelirse!
  • Şu an itibari ile bkmexpress indirimi düşmüyor. Sanırım limit doldu. Yada erkenden kampanyayı bitirdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

Şu an itibari ile bkmexpress indirimi düşmüyor. Sanırım limit doldu. Yada erkenden kampanyayı bitirdiler.

27 sı son gundu zaten
  • Ben 27 dahil diye düşündüm . Genelde kampanyalarda ilân edilen tarih dahil olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kirkalti

Avansastan alışveriş yaparken 2 kere düşünün derim. Yardımcı oluyormuş gibi yapmayı çok iyi biliyorlar. Stoktaki ürünü bir çok site sorunsuz yolluyor zaten, ama bir iade veya değişim işiniz varsa "bugün yolluyoruz efendim" diyerek hiç bir şey yapmadan günlerinizi yiyebiliyorlar. Kargo takip sistemi olmaması da ayrı bi eksi zaten.

Not: Bilgisayar sandalyesi aldım altından ses geliyordu. Aradığımda "Ürünü paketleyip hemen yollayın, ürün stokta olduğu için yarın size geri yollarız" dediler, ama bugün 1 hafta oldu ve ürün yollanmadı. Pazartesi salı derken 2 hafta olacak elimize ulaşması, o da gelirse!

Hocam benim başıma değişiklik yada iade gibi birşey gelmedi. Ama ürünlerin kalitesi ve teslimat hızı olarak hiç bir sorun yaşamadım. İndirim kodları yada uygun kampanyalar oldumu sürekli alışveriş yapıyorum.

• kampanya bitmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: kirkalti

Avansastan alışveriş yaparken 2 kere düşünün derim. Yardımcı oluyormuş gibi yapmayı çok iyi biliyorlar. Stoktaki ürünü bir çok site sorunsuz yolluyor zaten, ama bir iade veya değişim işiniz varsa "bugün yolluyoruz efendim" diyerek hiç bir şey yapmadan günlerinizi yiyebiliyorlar. Kargo takip sistemi olmaması da ayrı bi eksi zaten.

Hocam benim başıma değişiklik yada iade gibi birşey gelmedi. Ama ürünlerin kalitesi ve teslimat hızı olarak hiç bir sorun yaşamadım. İndirim kodları yada uygun kampanyalar oldumu sürekli alışveriş yapıyorum.

Şikayetvar.com a yazdıktan sonra yetkili biri aradı ve durumu açıkladı bugün. Depoda bir karışıklık olmuş, ürün fiziki olarak ellerine geçmediği halde, müşteri hizmetleri de olaydan habersiz durmadan "yolluyoruz kargonuzu" cevabını vermişler. "Açıkcası tam olarak yardımcı olamamışız" gibisinden bir şey söyledi yetkili kişi. Keşke günlerce uğraştırmadan ve şikayetvara yazmadan bir cevap alabilseydim. Kısaca sorununuz olduğunda biraz sesinizi yükseltmek işe yarıyor burada.

Sorunsuz alışverişler diliyorum
  • Daha öncesinde de bkm ye tanımlı iş bankası kartımla alışveriş yapmıştım. Bugün itibariyle bkm den gelmesi gereken (maximum kampanyası) 20 tl maxipuan yatmış. Avantajix iadesi de sıkıntısız geldi. Sonuç olarak 100 tl ye almış olduk 1 tb harddiski

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 15 Ekim 2014; 14:05:37 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.