Şimdi Ara

SATILDI. 110TL ye GTA 5, TEKKEN TAG 2, REAL STEEL, BF3 DLC içeren PSN Hesabı (Çift Hak)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Orjinal Oyun #PS3
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Not: PS3' ümü satışa çıkardığım için takas yapmayacağım.

PSN Hesabı (Hesap çift haktır.)

-GRAND THEFT AUTO V + ATOMİK ZEPLİN DLC si + GTA V PRE ORDER THEME
    -TEKKEN TAG TOURNAMENT 2
    -REAL STEEL
    -BATTLEFIELD 3 AFTERMATH DLC si (oyunun kendisini içermez, sadece harita paketi DLC sini içerir ve PAL olan tüm BF3 ler ile uyumlu çalışır)
    -BATTLEFIELD 3 END GAME DLC si (oyunun kendisini içermez, sadece harita paketi DLC sini içerir ve PAL olan tüm BF3 ler ile uyumlu çalışır)

Fiyat: 110TL - ÇİFT HAK
    - Alan arkadaşın en ufak bir şüphesi olmasın diye, hem PSN hesabının şifresini, hemde PSN hesabına tanımlı e-posta hesabının şifresini komple veriyorum. Bu oyunları PSN den almanıza hiç gerek yok, benim hesapta çift hak ve iki kişi ortak alırsanız, adam başı 55TL ye gelir.

Not: Bu hesabın ederini hesaplarken, kesinlikle BF3 DLC lerinin fiyatını hesaba katmadım. İşinize yarar yaramaz, DLC ler benden hediye

--------------

Oyunların her birinin TR Playstation Store da ki güncel fiyatlarını da bilgi edinme amaçlı belirtmek isterim.

GRAND THEFT AUTO V - 190TL
    TEKKEN TAG TOURNAMENT 2 - 50TL
    REAL STEEL - 18TL
    BATTLEFIELD 3 AFTERMATH DLC si - 34TL (Hesabın ederini hesaplarken, kesinlikle bu DLC nin fiyatını hesaba katmadım. İşinize yarar yaramaz, DLC benden hediye)
    BATTLEFIELD 3 END GAME DLC si - 34TL (Hesabın ederini hesaplarken, kesinlikle bu DLC nin fiyatını hesaba katmadım. İşinize yarar yaramaz, DLC benden hediye)

---------------

Alışveriş yaptığım değerli arkadaşlar (Tam Liste)

SATILDI. 110TL ye GTA 5, TEKKEN TAG 2, REAL STEEL, BF3 DLC içeren PSN Hesabı (Çift Hak)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 17 Nisan 2016; 16:26:22 >

• Hocam ilaninizi temmuz ayindan beri ayni fiyata yeniliyorsunuz neden indirim yapmayi dysunmuyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat düşürmediği mi nereden çıkardınız. ~15 gün arayla fiyat düşürdüm.

ilk istediğim fiyat - 165
    1. indirim - 155
    2. indirim - 140
    3. indirim - 135

Sadece tek hak GTA 5 bile, forumda 45-50TL den satılıyor. Sizce, benim bu paketi kaçtan satışa çıkarmam doğru olur. 135TL uygun fiyat değil mi?
  • Pardon hocam,yapriginiz indirimleri ilanda belirtirseniz dikkat cekici olucaktir.

• Satış devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 17 Nisan 2016; 19:04:27 >
  • Fiyatı dibe vurdum.

1.Hesap = 110TL (Çift hak)

Bundan aşağısı bedava olur.
  • 1.Hesap tarafımdan alınmıştır.

• 1.Hesap Techonup arkadaşa satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.