Şimdi Ara

Arsenal deplasmanına gitmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1 ekimde ingilterede arsenal ile maç var bu maça gitmek gelmek tahmini ne kadar tutar ? Ua organizasyon düzenlermi ? sizce gidilir mi ?

• Bende bruxelles'e gitmek istiyorum benim için daha hesapli. Ama deplasman bolumunden nasil bilet aliniyor hiç bir bilgim yok. Tecrubeli forumdaslar yardimci olursa çok makbule geçer.

Not : sadece bilet lazim, gs travel vs oyle seyler istemiyorum.
  • Valla benim de vizem var esasında Birleşik Krallık için. Dalaman'dan Manchester'a 2 hafta önceden falan 110-120 liraya uçak bileni bulunabiliyor. Manchester'dan da Londra'ya 20 pound karşılığında otobüsle gidiliyor 5 saate falan. Dönüş içinse pegasusun Londra-İzmir seferi uygun fiyatlı oluyor. Yurt dışında olacağım %90 ihtimalle. Olmazsa giderim belki
  • Bence Arena'daki Galatasaray * Arsenal Maçına gitmek daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Mayer

Yenileceğiniz maça bir sürü masraf yapma boşuna buradakine git çok istiyorsan. Vizesi var, uçak bileti var, maç bileti var, pasaportun vardır herhâlde ama yoksa o da var, yemesi içmesi var, var da var yani.

İşin gücün yok mu senin bizim maç konularını troll'lüyorsun?

Fark yiyecek olan biziz ya da yenecek olan biziz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Valla benim de vizem var esasında Birleşik Krallık için. Dalaman'dan Manchester'a 2 hafta önceden falan 110-120 liraya uçak bileni bulunabiliyor. Manchester'dan da Londra'ya 20 pound karşılığında otobüsle gidiliyor 5 saate falan. Dönüş içinse pegasusun Londra-İzmir seferi uygun fiyatlı oluyor. Yurt dışında olacağım %90 ihtimalle. Olmazsa giderim belki

ben zaten yurt disindayim. 40 yilda bir yakina geliyor GS. Skor onemli degil. Yeter ki bilet bulayim deplasman tribununden.
  • Yıl 2007 sanırım... O zamanlar üniversitedeyim ,üni şehir dışında ailemden ayrıyım.. 1907 unifeb Universite başkanıyım..Neyse şampiyonlar liginde oynadıgımız zamanlar İnter ile maçımız var... Cafedeyiz maçın başlamasına 5-10 dakka kalmış... Annem le kardeşimi aradım onlarda çok fanatiktir maçlara falan giderler kadıköyde oturuyoruz zaten... Kız kardeşim o zaman bakimm kaçtı 23 yaşında falan. Neyse konuştuma annemle dedim kardeşim nerde dedi maça gitti o .... Hee dedim iyi gitsin bakalım öpüyorum görüşürüz falan kapadım... Lan sonra bir baktım Maç italyada.... Hass hemen geri aradım annemi dedim ne dedin sen.. Dedi italyaya gitti günübirlik maça... Kim iel gitti dedim Sefalarla gitmiş gençfb ile.. İyi dedim tek değil... Neyse gitti gecede döndüler sonra uçakla.. böyle işte
  • quote:

Yenileceğiniz maça bir sürü masraf yapma boşuna buradakine git çok istiyorsan. Vizesi var, uçak bileti var, maç bileti var, pasaportun vardır herhâlde ama yoksa o da var, yemesi içmesi var, var da var yani.

adamda fena yara yapmis kuramiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Arsenal deplasmanına gitmeyi düşünüyorum. Gs tribününden bilet teminini nasıl yapabiliriz?
    Türkiye'den gidenler için sadece sponsor firma gstravel organizasyon yapılıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: colosseos

Ben de Arsenal deplasmanına gitmeyi düşünüyorum. Gs tribününden bilet teminini nasıl yapabiliriz?
    Türkiye'den gidenler için sadece sponsor firma gstravel organizasyon yapılıyor diye biliyorum.

bilet.galatasaray.org sitesinde satışa çıkıyormuş galiba biletler maça 1 hafta kala. Fakat bu çok kötü çünkü uçak biletini maç biletinden önce alamayız ve 1 hafta öncesinden uçak biletleri çok pahalı olur. O yüzden GSTravel gibi şirketlere bakmak lazım. Sadece GSTravel değil galiba mybilet falan da bu tarz turlar yapıyor. Birkaç tane buldum fakat bunlar da çok pahalı

http://www.sportsevents365.com/event/?q=eq,210267
    https://www.highfive.com.tr/mac-bileti/arsenal-fc-galatasaray
  • Ben avcılar'dan seyrantepe'ye üşendiğime gitmiyorum adamlar londra ya deplasmana gitme hesabı yapıyor

• Geçen sefer stamdord bridge ve bernabeu ya gittim

Emirates ve iduna park için de biletler hazır😎😎

• lowelywaist L kullanıcısına yanıt
    uA her deplasman düzenler ama sana sıra gelene kadar ohooooo:)))

Gstravel i dene yada benzeri turları

• quote:

Orijinalden alıntı: uA-TayfA

uA her deplasman düzenler ama sana sıra gelene kadar ohooooo:)))

Gstravel i dene yada benzeri turları

uA ile sadece maç bileti mi ayarlanıyor yoksa uçak falan da dahil mi ve ne kadara geliyor tahminen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lowelywaist

Merhaba arkadaşlar 1 ekimde ingilterede arsenal ile maç var bu maça gitmek gelmek tahmini ne kadar tutar ? Ua organizasyon düzenlermi ? sizce gidilir mi ?

PM at yardimci olurum
  • Önce tribünde tanıdığın varsa birilerini araya sokup isim yazdırıyorsun.maç bileti paranı ödüyorsun
    Daha sonra vizeni uçak biletini alıp gidiyorsun

Yani normali bu , ben mütevazi olamicam kusura bakma bilgi mahiyetinde söylüyorum
    Tayfa bilete para vermez
    Vizeye verir sadece

• Eniştem bedeavaya gidiyor Emir Sarıgülün avukatlığını yapıyorlar gidişte takımın uçağıyla gidecekler ve takımla aynı otelde kalacaklar Emir Sarıgülle izleyecekler maçı.Kıskanmadım değilOlsun en azından tüm takımın imzası olan forma sözü aldım
  • Biz de chelsea drplasmanında takımla aynı otelde kaldıydık

• quote:

Orijinalden alıntı: uA-TayfA

Biz de chelsea drplasmanında takımla aynı otelde kaldıydık

Enişteme Chelsea deplasmanına da bilet verecekti Sarıgül ama o zaman gitmemişti Çok kıskanıyom ben böyle şeyleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

İşin gücün yok mu senin bizim maç konularını troll'lüyorsun?

Fark yiyecek olan biziz ya da yenecek olan biziz.

Ne yapsın hocam, şampiyonlar ligiyle ilgili bir şeyler konuşmak istiyor, ama malum kendi takımı üzerinden konuşamıyor falan

Hoş görmek lazım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.