Şimdi Ara

Bmw 320d den sonra hangisi olmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2011 bmw 320d aracımı satmış bulunmaktayım.184 bg olan motorlardan. Aile kullanımı için,aynı zamanda performans ı da çok yitirmeden hangi aracı almalıyım.maksimum 115 bin tl bütçem olabilir.aracımı satma sebebim hem ticari olarak hem de 90 bin km oldu artık.
    1- audi a4 tdi dsg 2012 full
    2- volvo s60 2.0 d4 full2011
    3- mercedes c180 amg full 2011

Ya da performanstan vazgeçip kasası değişecek olan 0 km passat highline tdi dsg sunroof ya da exclusive tdi dsg sunroof

Siz olsanız tercihiniz nasıl olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczaci20 -- 29 Ağustos 2014; 0:09:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• araçnizi kaça sattiniz.
    hemen satildimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keske satmasaydiniz bu yazdiklariniz sizin aractan kotu araclar bence

0 subaru forester alabilirsiniz

• 88000 bin tl ye satıldı. Yani bir arkadaş arabayı yarın gösterek , istediği gibi olursa alacak.aracıma güveniyorum birşey çıkmayacağını düşündüğüm için bu şekilde yazıyorum. 250 tl kapora gönderdi bu arada alan arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczaci20 -- 29 Ağustos 2014; 0:18:23 >
  • A4 177likse olabilir. Volvoyu bilmiyorum. C180e binilmez diye dusunuyorum 320d den sonra.

• hocam aslında ben 0 km passat highline diyecektim fakat 320d olunca araç performansı aklıma geldi.2. el 2.0 tdi dsg diyeceğim fakat bmw den sonra 2.el bir vw tercih eder misiniz size kalmış bir şeydir elbette.benim size naçizane tavsiyem 2.el temiz f10 520d ya da dediğiniz gibi 0 km passat tdi dsg highline.
  • Benim verebileceğim fiyata maalesef 520d yok f10 kasa :( keşke olsa.hiç düşünmeden alırdım

• valla yerinde olsam bmw den sonra passata bakmam bile

volvo 2,0 dizel 184 lük + 8 ileri gayet iyi test ettim yani bana göre gayet makul hızlanması konforu yol tutuşu sadece bagaj biraz dar..sınıfına göre

yada A4 derim seçenekleriniz arasından...

F30 320 ed yi çok övüyorlar perf yakıt konusu ama bi tüelü test etmek nasip olmadı o fiyatlara bulunur mu bide benzinli istermisin bakmak lazım

şöyle bişey mesela

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-saylamlar-dan-2014-bmw-3.20i-xenon-plusderi-plusg.gorus-borusan-cikisli-177143487/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corvınus -- 29 Ağustos 2014; 0:45:53 >

• Volvo 1.6 d3 olanını test edebildim bende. Çok yavaş hızlanıyor. 181 bg olanında boşu 133 bin tl den başlıyormuş. Audi 0 km 150 bg full olanına da 143 bin tl istiyorlar. 147 bin e vw cc 0 km 177 bg olan var ya da 146 bin tl ye boş 177 bg audi quatrro var. Kredi rakamı çok büyüyeceği için cesaret edemiyorum bunlara. Ama yine de mail atıp fiyat istedim bayilerden :)

• Bu aralar 3.20d bakıyorum f30 kasa, hazır kullanıcısını bulmuşken sormak istiyorum, Erzurum gibi ağır kış şartlarında arkadan itişli araç kullanımı gereksiz bir macera mı olur?
    Edit: gönlüm xdrive istiyor ama onlarda m sport paket olmadığı için maalesef eledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redand -- 29 Ağustos 2014; 0:49:52 >
  • Audi A4 177 bg ile üzmez sizi.

F30 kasa gibi olmasada A4 B8 makyajlı kasa tasarım açısından güzeldir.

• Ben ankarada yaşıyorum. Erzurum kadar olmasa da burada da kar ve don oluyor. Aracın motoru kasasına çok kuvvetli geldiği için sıkıntı olabiliyor. Ben Allah a şükür büyük sıkıntı yaşamadım. Yazlık jantlar 18 iken kışlıklar 16 altım. Continental ts 850 lastik ile dikmen yokuşlarını sorunsuz çıktım. Sadece 1 sefer ara yolda kaldım.onda da durmak zorunda kalmasaydım çıkardım ama önümde duran oldu ve sonrası kaçınılmaz son. Pati :) dtc gücü kestikçe hiç hareket edemedim.son çare kapattım gaza bastım olduğum yerde döner gibi oldum ve kurtuldum. Dikkatli,ayağınızın altında altın bir yumurta varmış gibi gaza basarsanız kışı çok sorun yaşamadan atlatırsınız. Çok keyifli bir makina :) hele ışıklarda kalkışta arkadaki araçlara dikiz aynasından bakıp gözden kayboluşlarını izlemek paha biçilemez. Bu arada dün tatilden geldim.datçadan ankara ya.3 yetişkin klima full açık,ağzına kadar dolu bağaj ve 110-200 km/saat hız aralığında araç 30 kr yaktıki bence mükemmel bir rakam

• eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    Tercihiniz 2.0 TDI 177 A4 olabilir bu araçlar arasında mantıklı olan veya şu ilanı inceleyinhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2010-audi-a6-2.0-tdi-on-arka-koltuk-isitma-47000-km-128392199/detay
  • Yarın bir arayıp kaza boya değişen var mı bir sorayım.teşekkürler

• Audi yi bir adım öne alın derim.

• Hem performanstan düşürmeyecek hemde kullandığınız araçtaki kalitenin altında kalmayacak ve aile kullanımı için, içi geniş olan kısacası sizin aklinizdaki araçlar Mercedesin 'E' BMW'nin ise '5' serisinde mevcut.

Tahminim 2014'leri 160-170bin'den başlıyor. Amcam 2011 520d'yi yanlış hatırlamıyorsam 170-180'e almıştı herhalde.

• ben o performansa alışmışken aşağısına bakmazdım açıkçası.. hatta performansın üzerine konfor eklemeye gayret ederdim..

D4 S60

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-sahibinden-sitenin-en-dolu-volvosu-bundan-daha-dolusu-yok-177157193/detay
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.