Şimdi Ara

ARTES QD1002 10.1' TABLET KULLANICILARI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
9
Favori
7.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.10 surumunde ekran hassasiyetinin zayıflığı soylenmis. Başka çözümü yoksa böyle kalacak artık..

• zfrytkn Z kullanıcısına yanıt
    Eğer cihazını en son sürüme güncellemediyseniz, Mesut Beyin(akcan) anlattığı biçimde bir önceki sürüme güncelleyebilirsiniz.
  • En son sürüm değil. 1.08 sürümünde geriye sarma sorunu yok yazılmış bende bu sürüm olduğu halde problem devam ediyor..

• Bu bahsedilen ekra hassasiyetinin azalması sorunu halen devam ediyormu ???
  • Merhabalar,
    tableti aldıktan sonra ekranda çizgiler ve renk dalgalanmaları farkettim. sürekli aynı yerde değiller görüntüye göre yatay, dikey ve dairesel şekilde oluşuyorlar. resimlerini çekip servise gönderdim 12 gün sonra geri geldi ama aynı durum devam ediyor. Ekte OTA UPDATE ve ana ekranımının resmini paylaşıyorum, sizlerin tabletlerinizde de resimdeki gibi yatay ve dikey çizgiler oluşuyor mu acaba? ona göre yeniden servise gönderip göndermemeye karar vereceğim.

Teşekkürler
     ARTES QD1002 10.1' TABLET KULLANICILARI ARTES QD1002 10.1' TABLET KULLANICILARI

• valentino_vip kullanıcısına yanıt
    evet devam ediyor ancak sorunsuz olan bir önceki güncellemeyı kurabilirsiniz.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbero -- 6 Şubat 2015; 14:20:53 >
  • macneer M kullanıcısına yanıt
    IPS tabletlerde bu tür şeylerin normal oldugunu duymuştum ancak kesin bir şey diyemeyeceğim.
  • burbero kullanıcısına yanıt
    Peki bu sorunsuz olan hangi güncelleme ? Mesela şimdi tableti satın aldığımda güncellemeyi geri almak mı gerekecek. Ayrıca bu tablet kitkat almış durumdamı ?
  • Arkadaşlar bu tableti aldım fakat küçük bi sorunla karşılaştım iade aşamasında şu an
    Inca Respect II 10,1" 16GB Tablet kullanan varmıdır? fiyatları aynı.

Lenovo Yoga 59-387704 bu üründe +100 tl ye alınabilecek en iyisi heralde.

Yorumlarınızı bekliyorum. Tşkrler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAcar1 -- 6 Şubat 2015; 17:02:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: valentino_vip

Peki bu sorunsuz olan hangi güncelleme ? Mesela şimdi tableti satın aldığımda güncellemeyi geri almak mı gerekecek. Ayrıca bu tablet kitkat almış durumdamı ?

artes QD1002 tablet 1.0.8 güncelleme dosyası:https://www.mediafire.com/folder/5o157fm2xu8tc/1.0.8 dosyayı ana klasöre kopyalayın. OTA local update ile güncelleyin.bu son sürüm olan 1.1.0 dan önceki sürümdür..1.0.8 sürümünde ekran hassasiyetinde zayıflama yoktur.

Tableti satın aldıgınızda, yukarıda ki link 1.0.8 sürümünü içeriyor indirin belirtildigi gibi tabletinize kurun. Kitkat güncellemesi henüz yok gelecek mi onu da bilmiyorum ama bekliyoruz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbero -- 6 Şubat 2015; 18:32:19 >

• zfrytkn Z kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.0.8 kurulu oldugundan eminmisiniz ?

Ayarlar>tablet hakkında>derleme numarası

burayı kontrol edermisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbero

quote:

artes QD1002 tablet 1.0.8 güncelleme dosyası:https://www.mediafire.com/folder/5o157fm2xu8tc/1.0.8 dosyayı ana klasöre kopyalayın. OTA local update ile güncelleyin.bu son sürüm olan 1.1.0 dan önceki sürümdür..1.0.8 sürümünde ekran hassasiyetinde zayıflama yoktur.

Tableti satın aldıgınızda, yukarıda ki link 1.0.8 sürümünü içeriyor indirin belirtildigi gibi tabletinize kurun. Kitkat güncellemesi henüz yok gelecek mi onu da bilmiyorum ama bekliyoruz bakalım.

Çok teşekkürler paylaşımınız için. Kitkatın gelmeyeceğini varsayarsak, (babam için alınacak)
    Genel internet kullanımı youtube sosyal medya haber müzik vs ve nadiren skype vb görüntülü görüşme yapılacağını ayrıca hrmrn hemen hiç oyun oynanmayacağını düşünerek bu tableti tavsiye edermisiniz? Bu şekilde kitkat almasada uzun vadede iş görürmü sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Darqer1

Arkadaşlar bu tableti aldım fakat küçük bi sorunla karşılaştım iade aşamasında şu an

Lenova Yoga nın şarjının iyi gittigini duyumsamıştım.

tablette nasıl bir sorunla karşılaştınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbero -- 6 Şubat 2015; 18:38:59 >
  • quote:

quote:

quote:

Çok teşekkürler paylaşımınız için. Kitkatın gelmeyeceğini varsayarsak, (babam için alınacak)
    Genel internet kullanımı youtube sosyal medya haber müzik vs ve nadiren skype vb görüntülü görüşme yapılacağını ayrıca hrmrn hemen hiç oyun oynanmayacağını düşünerek bu tableti tavsiye edermisiniz? Bu şekilde kitkat almasada uzun vadede iş görürmü sizce?

Youtube 'da 720p videoları sorunsuz izlenebiliyor, sosyal medya,müzik gibi ihtiyaçlarınızı zaten rahatlıkla sağlar. tarayıcı'da 8 sekme açtım dikkat çekecek kadar kasmalar olmadı. internetten 1080p film sorunsuz izlenebiliyor, skype hiç kullanmadım tabletten bu konu hakkında bir şey diyemeyeceğim. Uzun zaman kullanabilirmi işte bunu bilemem, kesin bir şey söyleyemeyeceğim ancak sizin söyledıgınız gibi çogunlukla sosyal medya ıcın kullanılacaksa uzun zaman kullanacaktır diye TAHMİN ediyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbero -- 6 Şubat 2015; 18:55:07 >

• quote:

quote:

Arkadaşlar bu tableti aldım fakat küçük bi sorunla karşılaştım iade aşamasında şu an

Üstadım tablet geldi. Neyse biraz kurcaladım boşalttım şarjı sonra tekrar doldurdum.

Tablet boşta iken 2 saatte şarjı hop bitiyor. Pil sekmesinden gözlemlediğim kadarıyla Telefon modu mu ne öyle birşey yazıyordu %90ını o sömürüyor.

Artes ile görüştüm yolla bakalım dediler.15 gün testten geçtikten sonra sıfır olan tabletimin bataryasını değiştirip yollamışlar.

Buna bir anlam veremediğim için bende şu an iadesini istemiş bulunmaktayım.

• quote:

quote:

quote:

Üstadım tablet geldi. Neyse biraz kurcaladım boşalttım şarjı sonra tekrar doldurdum.

Tablet boşta iken 2 saatte şarjı hop bitiyor. Pil sekmesinden gözlemlediğim kadarıyla Telefon modu mu ne öyle birşey yazıyordu %90ını o sömürüyor.

Artes ile görüştüm yolla bakalım dediler.15 gün testten geçtikten sonra sıfır olan tabletimin bataryasını değiştirip yollamışlar.

Buna bir anlam veremediğim için bende şu an iadesini istemiş bulunmaktayım.

Anladım hocam geçmiş olsun. normalde cihazın şarjı iyi gidiyor 4-5 saat rahat kullanılıyor. Ama insan yapısı işte arızalılarda olmuyor değil :) neyse cihazı iade edebildiğinize sevindim, inş diğer tercihinizde şansınız yaver gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbero -- 6 Şubat 2015; 20:20:46 >

• inca respect 4. nesil (2 gb ram) modeli ile artes arasında kalmış durumdayım fikri olan varmı ?
  • quote:

inca respect 4. nesil (2 gb ram) modeli ile artes arasında kalmış durumdayım fikri olan varmı ?

Hocam link atarmısın ? nette bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.