Şimdi Ara

ARTES QD1002 10.1' TABLET KULLANICILARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
9
Favori
7.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen bende ses ile ilgili sandim, hocam sizde artese bu problemi bildiren bir mail atin ilgilensinler bir an once. Eski haline dondurmek icin rom yuklemek lazim ama bence acele etmeyin duzeltirler saniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burbero kullanıcısına yanıt
    Tamam mail atarım hocam, geçenlerde sesle ilgili mail atmıştım, cevap gelmedi ama bu güncelleme geldi... Tek sesi kısık olsun ama dokunmatik iyi olmadıktan sonra ne anladım ki tabletten...
  • Gercekten ekran cok kotu oldu , bastirmak zorun da kaliyorum ekrana umarim en kisa zamanda duzeltilir. Bende ses ile ilgili sanmistim bir heyecan yukledim ama ses de bir gelisme yok acaba ne icin geldi bu guncelleme bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: burbero

Gercekten ekran cok kotu oldu , bastirmak zorun da kaliyorum ekrana umarim en kisa zamanda duzeltilir. Bende ses ile ilgili sanmistim bir heyecan yukledim ama ses de bir gelisme yok acaba ne icin geldi bu guncelleme bilemiyorum.

Sorunlar çözüldümu?
    Alıp almamakta kararsızım.Hiç yorum yok internette.Satan mağazada yokki gidip inceleyelim.

• 1.1.3 güncellemesi çıkmış yükleyen oldumu? sanırım bu güncelleme sorunları çözecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: srabonn

1.1.3 güncellemesi çıkmış yükleyen oldumu? sanırım bu güncelleme sorunları çözecek

Sizdede bu tabletten var herhalde.Nasil memnunmusunuz?
    Ses kisik olmasi dışında bir sorun var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çok memnunum ses kısıklığı dışında hiçbir sorun yok, ekranı renkleri dokunmatiği parlaklığı çok iyi, IPS ekran zatan, şarjı en az 6 saat gidiyor, internette gezerken google chrome da her sayfada en az 5 tane hareketli flash olan 7-8 sekme açtım en ufak kasma yapmadı youtube videolar hd olarak sorunsuz izleniyor. Wifi çekimi süper 300Mbps hızla bağlanıyor modeme, kopma yapmıyor akıllı telefonların çekmediği yerden wifi internet sorunsuz çalışıyor. Daha yeni aldım hızlıaldan 299 tl ye çok hoşuma gitti. Bu fiyata mükemmel ürün. Kutusundan ekran koruyucu film ve beyaz destekli kılıf dokunmatik kalem otg kablo çıkıyor ayrıca para vermiyorsunuz. 10.1" destekli kılıf, dokunmatik kalem, ekran koruyucu film ve otg kablo yu dışarıdan 60 tl ye alamazsınız. Kılıf sayesinde masaya koyuyorum kendi duruyor ayaklı monitör gibi.
  • srabonn S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Ekran koruyucu yaninda geliyor herhalde üzerinde ayriyeten varmi?
    Yoksa biz gelenimi takiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srabonn

1.1.3 güncellemesi çıkmış yükleyen oldumu? sanırım bu güncelleme sorunları çözecek

Bende su an 1.1.0 guncellemesi gorunuyor onuda yuklemedim sorunlu diye. 1.1.0 i yuklemeden 1.1.3 yuklenemiyormu acaba ?

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    ekran koruyucu paketten çıkıyor.
    sonradan üzerine yapıştırılıyor.
  • Bende derleme numarası qd1002_1.0.8_20141028 yazıyor 1.0.8 yüklü sanırım bende 1.1.3[ART] sürümünü görüyor yükleyimmi diye soruyor bana şu an
  • bende çıkmadı 1.1.3
  • Bende 1.1.0 yuklu ama 1.1.3 guncellemesi gorunmuyor ne is anlamadim.

• Artes onceden maillere cevap veriyordu , artik cevapta vermiyorlar :)

• QD1002 incelemesi hazır arkadaşlar

http://forum.donanimhaber.com/m_100390444/tm.htm
  • Arkadaşlar son güncelleme ile ekran hassasiyeti ve ses sorunu düzeldi mi? Ben de dün sipariş verdim.
  • henüz düzelmedi, bir kaç gün içinde güncelleme gelicek düzeleceğini düşünüyoruz.
  • Merhaba arkadaşlar, buradaki yorumları okuduktan sonra hızlıal'dan tabletin siparişini verdim umarım pişman olmam.
  • Arkadasim tabletin hayirli olsun, inceledikten sonra dusuncelerinizi yazarsaniz cok iyi olur. :-)

• Arkadaşlar , Artes den alinan bilgiye gore son guncellemede hata yokmus aksine ekran da dokunmadan algilama hatasi oldugu soyleniyor bu guncelleme ile duzeltilmis.
    Bu arada ses ile ilgili bir gelisme yok bende bluetooth hoparlor siparis verdim bakicaz :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbero -- 18 Aralık 2014; 22:33:16 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.