Şimdi Ara

Ynt: Nasıl olmuş?(yorumlarınızı bekliyorum)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkdaşlar yeni yaptığım tema hakkında sizlerden fikir eleştiri bekliyorum çizim + html css yaptım yakında wordpress dökücem nasıl olmuş bu arada içerik kısmındaki dönüşleri dikey olarak filan ayarlayabilriim onu wordpresse entegre edince halledicem nasıl olmuş ?

http://blogonur.tk/yen/

• başarılı ama keşke bu kadar uğraşmışken responsive bir tasarım gerçekleştirseydin böylece google sana aramalarda + kazandırırdı.... hemde mobil kullanıcılara hitap ederdin... ama güzel tasarım eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknkntr

başarılı ama keşke bu kadar uğraşmışken responsive bir tasarım gerçekleştirseydin böylece google sana aramalarda + kazandırırdı.... hemde mobil kullanıcılara hitap ederdin... ama güzel tasarım eline sağlık

öncelikle guzel yorumun icin tesekkur ederim responsive bu temada aklima gelmedi yapmak artik bi dahaki temalara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • görsel hatalar bulunuyor. Bunları işaretledim.
    Önemli bir detay ise logo renkleri ve header zemin renkleri arasındaki maksimum uyumsuzluk.
    Logo tasarımı yapıyorsanız bu tip renk uyumsuzluklarına dikkat etmelisiniz.
    Lacivert tonlu bir logo, yanlış bir drop shadow ve ortaya okunması güç bir logo çıkmış, düzeltmeniz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harris32

görsel hatalar bulunuyor. Bunları işaretledim.
    Önemli bir detay ise logo renkleri ve header zemin renkleri arasındaki maksimum uyumsuzluk.
    Logo tasarımı yapıyorsanız bu tip renk uyumsuzluklarına dikkat etmelisiniz.
    Lacivert tonlu bir logo, yanlış bir drop shadow ve ortaya okunması güç bir logo çıkmış, düzeltmeniz lazım.

Logo konusunda haklisiniz beyaz yapicam zaten ben sideardaki sorunu daha yeni gordum...normal calismada sorun yoktu .... sizce genel olarak nasil tasarim bu arada logom cok mu kotu cizimden pek anlamamda kodlama ile daha cok ugrasiyorum logo konusunda yardim edebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• menü'leri sola dayalı yaparsan daha güzel olur.

Edit : float:left kullanmışsın ama daha sonra temizlememişsin sanırım. clear:both; ile float:left'i sonlandırmanlısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApexiRubber -- 29 Ağustos 2014; 8:56:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.