- x
121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY
1141 Cevap476454 Görüntüleme14 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1046 Mesaj
9 Ağustos 2004; 10:04:31 

ARKADAŞLAR KADROLU ASKER OLARAK
BANDO BORU TRAMPET Cİ OLARAK HATAY A GİDECEGİM
MAJÖR OLARAK
BİLGİNİZE

133 Mesaj
6 Şubat 2007; 12:54:11 

87/1 121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY JANDARMA KARAKOL ERİ...

İmzam kural dışıymış

206 Mesaj
21 Şubat 2007; 21:06:27 

Bende 121. jandarma er eğitimalay komutanlığı serinyol/hatay
cuma gece yola cıkıyorum

295 Mesaj
21 Şubat 2007; 21:23:39 

2 bin küsür kişi okumuş cevap saysıs sadece 2

2207 Mesaj
21 Şubat 2007; 21:56:37 

hataydan gelen arkadaşlar rahat dıyordu hatay ıcın sinema falan varmış bizdeki şans foçada tv bile yoktu

1108 Mesaj
21 Şubat 2007; 22:09:55 

Arkadaslar ben 1985/3 tertip olarak askerlik gorevimi yaptım ve acemi birligim 121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY dı.
İçerisinde
İnternet Kafesi
Pastanesi
Dönercisi
Sinemasi
Heryerde kantini var landroverler bile surekli gezip kantin gorevi yapıyorlar
Aile kantini var icinde aradıgınız aramadıgınız hersey var
Postanesi
Oyak Bank ve Atmsi
Hediyelik esya giyim camasır vs. temin edebileceginiz yer

Giden Arkadaslara askerlik gorevini hayırlısıyla bitirip ailelerine donmelerini diliyorum

CUMHURİYET'İMİZE SAHİP ÇIKALIM...

40 Mesaj
3 Mayıs 2007; 16:09:04 

biz izmirliyiz,
kardeşim 1987/2 dönem olarak acemiliğini Hatay-Serinyol 121.inci Jandarma Eğitim Alayında yapacak...öğrendiğim bilgilere göre sınır askeri yetiştiren bir yer ve acemiliğini tamamlayan askerlerin yüzde 90 ı (hakkari-şırnak-van) gibi şehirlere geri kalanıda iç anadolu ve batı bölgelerine gidiyormuş. Eğitimin zor olduğu söyleniyor ancak komutanların çok kötü olmadığı yazılmış forumlarda...yaz dönemi bi kat daha zor olacaktır. Ancak buraya gidecek tüm arkadaşların sağ salim acemiliğini bitirmelerini sonra gidecekleri yerleride bitirerek dönmelerini diliyorum...Oraya gidicek arkadaşlar aramızda varsa benimle iletiişme geçebilir. Yada acemiliğini orda yapmış arkadaşlar varsa belki bize bilgi verebilirler....Şimdiden bu dönemdeki tüm askerlerimize hayırlı teskereler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertancn -- 3 Mayıs 2007; 16:11:24 >

Gelecekte birgün gelecek sistemim...
YAMAHA RX-V 457
WHARFEDALE CRYSTAL - 5 LI SETI
WHARFEDALE POWERCUBE10
PIONEER DV-380 DVD PLAYER

2207 Mesaj
3 Mayıs 2007; 22:18:56 

jandarmaysa sorun yok yatıştır bızdede jandarmalar vardı hataydan gelme hepside oraları mumla arıyorlardı

926 Mesaj
3 Mayıs 2007; 22:27:53 

hangi siteden bakıyoruz.

alyoşa şafağına at sürmek solamnia bozkırlarında

2 Mesaj
4 Mayıs 2007; 14:07:01 

1987_2
121.jandarma er eğitm komutanlığı
arkadaşlar burda toplanıp veya hatayda toplanıp beraber teslim olsak daha iyi olmazmı birlik oluruz hiçdeyse
(MENDERES EKŞİOĞLU)

40 Mesaj
4 Mayıs 2007; 15:15:41 

evet burda buluşabiliriz...dediğim gibim benim kardeşte gidicek...izmirden oraya gidecek olan arkadaşları özelime mesaj atabilirler msn adreslerini alıp konuşabiliriz..
.
bu arada 121.hatay jandarma ile iligili bilgileri google aratarak bulabilirsiniz..ben genellikle forum sitelerindeki yorumları okudum...oraya gidecen gelmiş yada ordan usta birliğine giden kişiler yazmış..mesala benimde iki tane tanıdığım var ordan bi tanesi çanakkale gitmiş, bir dieri ise didime gitmiş...neticede şans işi...ben öncelikle herkesin önündeki 3 ayı sapasağlam bitirmelerini diliyorum...

Gelecekte birgün gelecek sistemim...
YAMAHA RX-V 457
WHARFEDALE CRYSTAL - 5 LI SETI
WHARFEDALE POWERCUBE10
PIONEER DV-380 DVD PLAYER

2 Mesaj
4 Mayıs 2007; 21:27:40 

slm arkadaşlar bende hatay 121.er eğitim alayında 87/2 tertip gidecem oraya gidecek arkadaşlar bana msn adresinden ulaşsınlar cuwanmuzik@hotmail.com

aaaaaa

2207 Mesaj
4 Mayıs 2007; 21:49:00 

aramanıza ne gerek var yatış yeri olduğu belli ben foçadayken tv bile izleyemiyordum eğitimden normalde 9 da askerler yatarken ben gece 12,1 e kadar bar çekiyordum bence hiç heyecanlanmayın kafanızı rahat tutun böyle sürekl kurcalayarak heyecandan daha beter olursunuz

2791 Mesaj
4 Mayıs 2007; 21:51:17 

Orda ben üniversite okurken arkadaşım orda askerlik yapmıştı her yerden bi saat erken kalkılıyo eğitimleri çok ağır zor geçiyo vs.. gibi izlenimleri vardı..
Ama orda askerlik yapanların büyük bölümü en doğuya gidiyo onuda söylemeden geçmiyim arkadaşımda yüksekovadamı ne yapmıştı..
Artı oranın adı çıkmıştır türkiyenin en zor askerlik geçirilen üç yerinden biri olarak lanse edilir..
Orda askerlik yapacak arkadaşlara hayırlı teskereler diliyorum serinyolun bağlı olduğu antakya güzel bi kenttir bunuda eklemeden geçmiyim

FANATİK SE'Cİ DEĞİLİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM!!!!!!!!!!!!

55 Mesaj
4 Mayıs 2007; 23:33:32 

peki askerliğini 125. jandarma eğitim alay komutanlığı Safranbolu/Karabük'te yapmış olan varmı. Nasıl bir yerdir bilgi verebilecek arkadaşlar varmı acaba.

2207 Mesaj
4 Mayıs 2007; 23:35:21 

oradanda gelen jandarma arkadaşlarda vardı merak etme orasıda yatış şehirde çok güzel açıkçası çarşıda gezicek yeriniz var

2 Mesaj
5 Mayıs 2007; 3:26:47 

evet arkadaşlar ertan bncede orda birlik olmak idr oranın usta askerleri vardır o açıdan
msn adresim eksioglu_5334@hotmail.com

24 Mesaj
7 Mayıs 2007; 0:42:36 

Bende hatay serin yol jandarma olucam 87/2 adresim renight@live.com

749 Mesaj
7 Mayıs 2007; 2:14:02 

Zuahahahah 2 gün önce hatay serinyolu geldim 87-1 1-4 bölüye kadar batı gerisi doğu ben 3bölükdeydim sosyete bölüyü :D gidince anlarsınız

ha bu arada CEHENNEME HOŞGELDİNİZ

Hakkari Şırnak Sİzleri bekliyor VATANIN HER KARIŞ TOPRAĞI AYNIDIR kolay gelsin

1 Mesaj
7 Mayıs 2007; 12:26:42 

selam arkadaşlar...ben mersinden burak..kadıköy kütüklüyüm ve gemilerde çarkcılık yapıodum, bahriyeli olurum derken benimde acem birliğim hatay serinyol jandarma olarak çıktı...bu ayın 21inde teslim olacam..
inşallah hepimiz hayırlısıyla iyi bi dönem geçiririz..usta birliğimizde yii bi yer olur inşallah..selametle

eng.off_bugi

150 Mesaj
7 Mayıs 2007; 13:04:13 

Serinyol'un sicaginda askerlik yapan arkadaslara basarilar dilerim cok zor sicak cok fazla nem cok yuksek.kolay gelsin 1984/1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeLKeSeN -- 7 Mayıs 2007; 13:05:18 >

749 Mesaj
8 Mayıs 2007; 0:25:08 

quote:

Orjinalden alıntı: oguzyanik

haklısın ustad milleti asketlikten soğutuyorlar

87-2 gidiyorum

85 doğumluyum onu yazan kralı gelsin

seni gebertir sonra hapisde iyi oldu şerefsize diye leşinin üstüne sigara içerim...

İstanbul / Kasımpaşa

Seni gibilerini çok gördük.Öyle iki tuşa basıp enterlemek kadar kolay yok.Kasımpaşalı olman ney deyiştirir.Umrumda mı ?

LAMER

1313 Mesaj
8 Mayıs 2007; 1:01:37 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PanikAtak -- 23 Temmuz 2010; 14:39:10 >

24 Mesaj
8 Mayıs 2007; 2:20:29 

quote:

Orjinalden alıntı: PanikAtak

Bır baska topıgede yazmıstım burayada koplayayım.

1984/2 Tekirdağ/merkezden oraya dustum.Ilk olarak 1.Tabur yanı gıttıgınızde anlıyacagınız 1 2 3 4 . bolukler Asaiş olarak gecıyor.Yanı onlar TR'nın her yerıne dagıtılıyorlar.Ben 5.bolukte ıdım.Ilk olarak cok sıcak bız hep yattık agac altlarında.Bır egıtım felan almadım anlıyacagınız.Neyse 1 ay felan yurume mabetlerı yarısmalar felan derken 3 ayın sonrına gelıyorsunuz.He bırde meslek secımlerı oluyor onlara katılın benden soylemesı.5 6 7 8. bolukler yanılmıyorsam kesın sınır jandarması.Kacarı yok.9 10 11 12 havancı oluyor onlarda dogu ama dagılıyorlar TR nın her yerıne Tek tek gıdyorlar ama 5 6 7 8. boluklere dusenler TIM halınde 23 24 kısılık ekıplerıylen dogu ya gıdıyorlar.Bende bu kadar baska sorucagını bır sey warsa bana PM atın yardım ederım.Allah Yardımcınız olsun.

He bende nereye dustugumu yazatım.23 kısıydık TIM'de bıze Şemdınlı dustu oraya gıttın Semdınlı tabura orada Sınır karakolu warsa kura cekıp gıdıyorsunuz.Bıze Semdınlının en pıs karakolu AKTÜTÜN çıktı.Yol olmadıgından HELIKOPTER FAALIYETI ılen goturulduk 23 kısı gıttın 23 agustos 2005 te karakoldaydık 22 temmuzda Teskerı aldım ama 22 kısı gere gelebıldık 1 kısı sehıt verdık.Korkutmak ıcın soylemek ıstemıyorum ama hazırlıklı olun bılın yanı nereye gıdıcegınızı.Her turlu yardımı ederım kardesler.Oraya dusenler cekınmesın soylesınler.Ne yapıcaklarını bır bır anlatayım.

sağolasın hocam bilgiler için beyler bu arada antalyadan gidecek yokmu hiç

1472 Mesaj
8 Mayıs 2007; 3:21:26 

hataya geleceklere yardımcı olabilirim

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Mayıs 2007; 10:03:13 

quote:

Orjinalden alıntı: aliss

hataya geleceklere yardımcı olabilirim

usta birliğim iskenderun hava radar mevzi havaalanı olmadığı için gaziantepe ordan otobüse ile iskenderuna geçecem...Çoğu insan hatayda havaalanı yok diyor çok az kısmı var diyor ben hangisine inanim sen kime inanim?

1472 Mesaj
8 Mayıs 2007; 11:20:51 

havaalanı yok valla inşaatı devam ediyor ben iskenderundayım görüşürüz istersen

9 Mesaj
8 Mayıs 2007; 13:11:49 

benim gibileri cokmu gordun....

ozelden mesaj yolla iş ev adresimi vereyim olurmu

artist artist konusupta insanlari sinir etme seni tükürüğümüzle boğarız...

24 Mesaj
8 Mayıs 2007; 14:10:08 

quote:

Orjinalden alıntı: LosTCase

Seni gibilerini çok gördük.Öyle iki tuşa basıp enterlemek kadar kolay yok.Kasımpaşalı olman ney deyiştirir.Umrumda mı ?

LAMER

Anca klavye delikanlılığı yaparsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyuplar -- 8 Mayıs 2007; 14:11:24 >

1210 Mesaj
8 Mayıs 2007; 16:03:30 

la yanıma geliyonuz desenize seriNyol güzel yerdir BEKLERİM LA GELİN GIRGIR YAPARIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deluxe1 -- 8 Mayıs 2007; 16:04:01 >

sony vaio sorunları için yazabilirsiniz...( FN TUŞU V.S)

bulent_telli@mynet.com

272 Mesaj
8 Mayıs 2007; 17:37:01 

87/1 tertip olarak acemiliğimi yaptım..5 Mayısta evime geldim...Usta birliğim Adıyamana çıktı. 2 Tertip gidecekler en büyük sorununuz sıcak olucak..Öyle böyle değil hemde gölgede 45 dereceye kadar çıkıyo...Yemin törenine kadar olan yürüyüşleri ömür boyu unutamıycaksınız

1. tabur asayiş(çok büyük çoğunluğu batı)
2.Tabur Sınırcı(tim halinde giderler 17 kişilik)
3.tabur Havancı(büyük çoğunluğu doğu gidiyor)

Ben 12. Bölük(En Kral Bölük olduğunu söyleyebilirm.Türkiyede tek UT-1 Havan kullanan bölük'tür) Ateş İdare Hesapçısıydım..Şimdi Ateş İdare ÇAvuşu olarak usta birliğime cuma Günü teslim olucam...Allah hepimizin yardımcısı olsun...Gideceğiniz yerlerden korkmayın...Heryer bizim Vatanımız

Herkese hayırlı teskereler dilerim...

749 Mesaj
9 Mayıs 2007; 14:28:08 

quote:

Orjinalden alıntı: oguzyanik

benim gibileri cokmu gordun....

ozelden mesaj yolla iş ev adresimi vereyim olurmu

artist artist konusupta insanlari sinir etme seni tükürüğümüzle boğarız...

Ozaman burada zırlama kirletme burayı ne sorunun varsa özelden hallet bidaha burada HAVLAMA.

1 Mesaj
10 Mayıs 2007; 13:40:03 

quote:

Orjinalden alıntı: ShimariK

87/1 tertip olarak acemiliğimi yaptım..5 Mayısta evime geldim...Usta birliğim Adıyamana çıktı. 2 Tertip gidecekler en büyük sorununuz sıcak olucak..Öyle böyle değil hemde gölgede 45 dereceye kadar çıkıyo...Yemin törenine kadar olan yürüyüşleri ömür boyu unutamıycaksınız

1. tabur asayiş(çok büyük çoğunluğu batı)
2.Tabur Sınırcı(tim halinde giderler 17 kişilik)
3.tabur Havancı(büyük çoğunluğu doğu gidiyor)

Ben 12. Bölük(En Kral Bölük olduğunu söyleyebilirm.Türkiyede tek UT-1 Havan kullanan bölük'tür) Ateş İdare Hesapçısıydım..Şimdi Ateş İdare ÇAvuşu olarak usta birliğime cuma Günü teslim olucam...Allah hepimizin yardımcısı olsun...Gideceğiniz yerlerden korkmayın...Heryer bizim Vatanımız

Herkese hayırlı teskereler dilerim...

kesinlikle katılıyorum devrem. Ben gelmeden önce çok kötü falan filan şöle zor böle zor dediler ama şahsen ben eğitim bile yapmadım. 9.bölükteydim ve ateş idare çavuşuydum bende, gerçekten çok rahattı ve komutanlar falan çok iyidi bizde. 2 gidecek arkadaşlar asla tırsmasınlar çok rahat edeceklerinden eminim hele bi de havancı olursa cidden rahat edeceklerdir. Tek sıkıntıları yürüyüşler (yemin törenine kadar) ve sıcaklığı olacaktır. onun dışında zevkli geçeceğinden bile emin olabilirsiniz. Şimdiden hayırlı teskereler arkadaşlar :)

5 Mesaj
11 Mayıs 2007; 23:33:11 

selam arkadaşlar bende adskerliğimi orda yaptım 87/1 olarak hatay gayet güzel tek sorun aşırı sıcak ama size daha kötü bir haberim var serinyol beter sıcak hatay 30 derece ise serinyol 45 derecedir arkadaşların dediği gibi 123 bölükler asayiş jandarma olaarka Türkiyenin herbir yanına 4-5-6-7-8-11 bölükler sınır jandarması olarak tüm halinde 20 şerli tim olarak sınırlara 9-10-12 bölükler ise havancı olarak gene sınırlara gidiyor eğer ehliyeti olan arkadaşlar şöför seçiminde 7-8. hafta ayrılıp bileecik e şöför eğitimine gidiyor meslekçi arkadaşlarda 5.-6. hafta gidiyor 123 bölükler daha çok davranış eğitimi alırken 4-5-6-7-8-11 bölükler ise daha çok silah kullanımı ve kişisel dayanıklılıka maruz kalıyor 9-10-12 ise havan kullanımını görüyor 9-10-12 Türkiyedeki tek havncı bölükler 12 ise ut-1 i kullanan tek bölük 9-10 ise 81 lik havan kullanıyor eğer doğuya düşmekten korkuyor iseniz bence meslekçi olarak gidin çünkü bizim şöför arkadşlar dan da doğuya düşen var eğer rahat etmek istiyorsanız yazın gitmeyin çünkü ben istanbulda donarken orda yandık ve komutanlarımızın ve halkın dediği tek şey daha yaz başlamadı dediği oldu
unutmayın orda 75 gün geçireceksiniz her türlü gelir geçer siz size verilen eğitimi almaya bakın çünnkü ordan başka eğitim alamazsınız
HEPİNİZE HAYIRLI TEZKERELER
10. BÖLÜKTEN ÇORUMLU MUSTAFAdeneme amaçlı 87/1 sitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must3557 -- 11 Mayıs 2007; 23:41:14 >

2 Mesaj
14 Mayıs 2007; 12:32:34 

arkadaşlar ben istanbulda oturuyorum 87/2 121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY düştüm bence gitmeden önce hatay a toplanıp öyle teslim olalım. hannibal_ist@hotmail....

3 Mesaj
15 Mayıs 2007; 17:31:58 

Ardaşlar ben hatay serinyolda usta asker olarak görev yapmaktayım şuan tezkereciyim 86/2 tertibim 1 taburdayım asayiş bölüğündeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasas -- 9 Şubat 2008; 0:29:32 >

354 Mesaj
23 Haziran 2007; 14:43:11 

Bende 3. Bölükteyim 87/2'yim.

Heidelberg Speedmaster SM 102-5-P (5+0/2+3)

2 Mesaj
23 Haziran 2007; 16:06:41 

SLM ARKADAŞLAR BEN 87/2 TERTİP ACEMİLİĞİMİ SERİNYOLDA BİTİRDİM BEN MESLEKÇİ GİDİYORUM 5. BÖLÜKTEYDİM 95.96 NOLU YATAKTA BABA GİDER BALIKESİRE

aaaaaa

4 Mesaj
3 Ağustos 2007; 2:36:08 

Oy oy oy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnizkurt42 -- 26 Kasım 2008; 22:13:35 >

........:::::YaLnIzKuRt42:::::........

230 Mesaj
3 Ağustos 2007; 6:03:11 

83/4 121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI 12.BLK SERİNYOL / HATAY--------->>> 21.sınır jand. tbr.kom. şırnak / silopi / habur gümrüğü

4 Mesaj
5 Ağustos 2007; 1:42:27 

Arkadaşlar

Yeni bir site açıldı http://hatayserinyol.sitemynet.com orada sadece orada askerlik yapan arkadaşlar için açılmış bir site

Sitenin adminleri birşey dermi bilmiyorum.Diyeceklerinide zannetmiyorum en azından mehmetcikler için birşey demesinler.

........:::::YaLnIzKuRt42:::::........

3 Mesaj
15 Ağustos 2007; 18:54:36 

quote:

Orjinalden alıntı: kasas

Ardaşlar ben hatay serinyolda usta asker olarak görev yapmaktayım şuan tezkereciyim 86/2 tertibim 1 taburdayım asayiş bölüğündeyim

nihayet bitti askerlik

mail adresim kasas.kasas@hotmail.com benle burdan irtibata geçebilirsiniz

//edıt askerliğimi bitirdiğim için size ancak serinyolu anlatabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasas -- 9 Şubat 2008; 0:29:08 >

1 Mesaj
16 Ağustos 2007; 6:39:45 

BEN HALİD TOPÇU İSTANBULDAN VE 87 /3 HATAY SERİNYOLA GİDİYORUM BİR SORUM OLACAK SÜLÜSTE JANDARMA ERİ YAZANLAR 5 6 7 8 9 10 11.BÖLÜKLERE SÜLÜSÜNDE KARAKOL YAZANLAR İSE 1 2 3 4. BÖLÜKLERE DÜŞECEK DİYORLAR BU DOĞRUMU YAPANLARDAN BİRİ BİZE BUNU AÇIKLARSA SEVİNİRİM VATANIM SAOLSUN İLETİŞİM İÇİN: afacan_genc18@hotmail.com

3 Mesaj
5 Kasım 2007; 6:06:18 

yeni gidecek asker arkadaşlara başarılar bende serinyolda yaşadıklarımı yazıyorum daha bitmedi ama epey yazdım blog adresimden okumak isteyenler okuyabilir işinize yarayacak çok şeyler var
http://kasaskasas.blogspot.com/

637 Mesaj
5 Kasım 2007; 11:43:21 

quote:

Orjinalden alıntı: Eminem

87/1 121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY JANDARMA KARAKOL ERİ...

Arkadaşım mesjını gördüm bir hoş oldum..
Bende Orada yaptım acemi birliğimi...Silüsümde karakol eri yazıyordu...Gittim teslim oldum.. 6. blğ düştün dediler oda ne ki dedimm.. dediler ya hakkari yada şırnak...Yaptık eğitimi , usta birliği direk şırnak oldu....

Bu Arada 121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY ile ilgili bir kaç bilgi...
İlk Dört Bölük (1-2-3-4) Asayis Bu şehir içinde dolaşanlar..
sonraki 5 bölük (5-6-7-8-11) JANDARMA SINIR BÖLÜKLERİ
Geriye kalanlar (9-10-12) Havan bölükleri...

Allah yardımcınız olsun...
85/3 Şırnak / KAYATEPE

637 Mesaj
5 Kasım 2007; 11:54:32 

Unutmadan arkadaşlar meslekçi seçilmek isteyen arkadaşlar hangi birlikte olursa olsun,hasta,faça izi ameliyat falan soruyolar ve kontrol ediyolar, buna psikolojik tedavide dahill....sakın bir şey söylemeyin(eğer ciddi ve gözle görülür bir rahatsızlığınız yoksa)..Yoksa 3 ay eğitim görmeye devam edersiniz....

Ben serinyolda sivilde kullandığım bir sinir hapı yüzünden üç ay sürünmeye devam ettim

2 Mesaj
5 Kasım 2007; 14:00:12 

merhaba arkd. bende 121. serinyol ... vs ye düştüm acemiolarak ancak yüksekokul/muhasebe mezunu ehliyetli ve bilgisayar sertifikalı bir vatandaşım. bunların bir faydası olmadı galiba şimdilik. ne yapmam gerekiyor herşeye rağmen normal bir jand. eri eğitimi alıcam galiba. bana çavuş olursun diyorlardı, galiba şansım hiç yok....

a

816 Mesaj
5 Kasım 2007; 17:01:44 

allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaslar

YILDIRIM ÖZER TOSUN
ÇEVRE MÜHENDİSİ
ADAY NO: 96721

7 Mesaj
6 Kasım 2007; 11:34:21 

quote:

Orjinalden alıntı: kalemkonusturan

merhaba arkd. bende 121. serinyol ... vs ye düştüm acemiolarak ancak yüksekokul/muhasebe mezunu ehliyetli ve bilgisayar sertifikalı bir vatandaşım. bunların bir faydası olmadı galiba şimdilik. ne yapmam gerekiyor herşeye rağmen normal bir jand. eri eğitimi alıcam galiba. bana çavuş olursun diyorlardı, galiba şansım hiç yok....

tertip ben de yüksekokul mezunuyum ayrıca benimde ehliyetim var ve seninle aynı yere düşmüşürüz. yani bu konuda tek sen değilsin merak etme. biz rahatlığı usta birliğinde görücez sen merak etme.

yok

2 Mesaj
8 Kasım 2007; 12:42:47 

87/4 SERİNYOL-HATAY JANDARMA ŞÖFÖR ADAYI ACEMİ BİRLİĞİM
İLGİLİLERE.22KASIMDA TESLİM OLUCAM.
BEN JANDARMA KOMANDO OLMAK İSTİYORUM HAYIRLISI OLSUN İNŞAALLAH

2 Mesaj
8 Kasım 2007; 12:46:21 

AYRICA SERİNYOLA DÜŞENLERİN ÇAVUŞ OLMA İHTİMALİ VARMI?VARSA NE YAPILMALI?BİLENLER YARDIM EDERSE MEMNUN OLURUM

46 Mesaj
9 Kasım 2007; 22:02:30 

slm.arkadaşlar bende Hatay serinyol 121.jandarma er eğitim e düştü istanbuldan gidecem.

mk

11 Mesaj
11 Kasım 2007; 18:18:55 

Bende 87/4 tertip olarak gidiyorum 121. jandarma er A.K hatay serinyol.... gidenler eklesinler sehzade_1013@hotmail.com şimdiden hayırlı terzkereler...

1046 Mesaj
11 Kasım 2007; 18:59:28 

hey gidi hey benım zamanda alay komutanı jandarma kurmay albay mehmet yahya şahindi 2004 gitmiştim konum nereye gelmiş
çok manyak komutanlar tanıdım orda
en birincisi 12. BÖLÜK KOMUTANI VEDAT KANDIR

sonra ahmet peker
hey gidi günler

•••░║★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★║░•••

11 Mesaj
13 Kasım 2007; 16:58:01 

121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY gelen tüm arkadaşlara sesleniyorum.22 kasımda teslim olucak arkdaşlar bir yerde toplanıp öyle gideriz uygunmudur arkadaşlar....

11 Mesaj
14 Kasım 2007; 19:45:48 

Btünü arkadaşlara burdan teşekkür ederin neden mi beni listelerine ekledikleri için ama burayada keşke açıklamarını yazsalar...

11 Mesaj
18 Kasım 2007; 0:44:10 

Evet arkdaşlar şurda sadece 3veya 4 günümüz kaldı..Çarşambaya güney turdan bilet alan varmı bakalım???

2 Mesaj
19 Kasım 2007; 12:06:40 

merhaba arkadaşlar bende hatay serinyola düştüm. istanbul anadolu yakasındayım. görüşmek isteyenler 539-682-09-02 tele ulaşabilirler.

2 Mesaj
22 Kasım 2007; 15:40:49 

dostum birliğe gitmeden once internetten cok arastırma yaptımm meslekci secimleri için hazırlık yaptım. biyer ayarladım garsonluk bonservisi bile aldım. blgsayar sertifikası aldım
diploma pek işe yaramayacak galiba. işimi şansa bırakmak istemedim. 25/11/07 de teslim olacağım herkese hayırlı tezkereler............... şimdide o asker !!!!

a

130 Mesaj
18 Aralık 2007; 22:35:24 

arkadaşlar 84/2 yaptım hatay mı
orda askerlik yapan vatan borcunu köküne kadar öder
ALLAH GİDENLERE SABIR WERSİN HEPSİNİN YARDIMCISI OLSUN

GÜÇLÜ OLUN YIKILMAYIN SAYILI GÜN GEÇER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klok -- 18 Aralık 2007; 22:46:22 >