Şimdi Ara

121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
15
Favori
546.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğrendiğim kadarıyla orada çoğu şey varmış.. Orada askerlik yapanlar olarak yanımıza neler almamızı önerirsiniz dedeler??..
  • orasının kantininde herşey var.fakat ortamı öğreninceye kadar bol iç çamaşırı ve atlet alın.cehennem sıcağına gidiyorsunuz çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Definitive©
    İstanbul Sabiha Gökçen'den, Pegasus'la 06:00 uçağıyla gidiyorum.. Aynı uçaktaki DH'ci tertiplerle görüşmek üzere..

ben de ayni ucaktayim tertip. Zaten butun ucak asker olacak gibi, biletlerin tukenme hizina bakarsak:D
  • slm kayseri den var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomniacc

quote:

İstanbul Sabiha Gökçen'den, Pegasus'la 06:00 uçağıyla gidiyorum.. Aynı uçaktaki DH'ci tertiplerle görüşmek üzere..

ben de ayni ucaktayim tertip. Zaten butun ucak asker olacak gibi, biletlerin tukenme hizina bakarsak:D

Muhtelemen öyle olacak. Tahmin ediyorum Hatay uçuşlarının %100 Full çekme günleri de sadece bu askere alma dönemleri olsa gerek.
  • Yesilkoy - Hatay Saat 9:10 ucagı :D bileti geceyarısı saat 1:30 da havaalanına giderek alabildim.
  • Havaalanına gidince farklı bir kontenjan mı vardı?
  • Birkaç tabur hariç bizlerede dağıtım varmış %90 Bitlise gidersiniz ordan diyorlar
  • Serinyol havaalanından indiğimizde İskenderun tarafında mı yoksa Antakya tarafında mı kalıyor?
  • quote:

Serinyol havaalanından indiğimizde İskenderun tarafında mı yoksa Antakya tarafında mı kalıyor?

iskenderun tarafında tertip.
  • quote:

Serinyol havaalanından indiğimizde İskenderun tarafında mı yoksa Antakya tarafında mı kalıyor?

hava alanının tam karşısında
  • Merhaba arkadaşlar 3.ler 13 14 eylül gidiş diye biliyorum Yanlış mı biliyorum ? trt duyurusu böyle ve şubede böyle dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeynelkezman -- 14 Ağustos 2010; 20:11:13 >
  • Merhaba beyler İzmir'den gidecek olan yokmu ? uzun dönemler eylül 13 14 gidiş diye biliyorum ? İzmirden gidecek olan varsa beraber gidelim yolculuğumuz beraber olsun en yakın zamanda paslaşalım..Not: yukardaki nickli üye benim zeynelkezman yeğenin açtığı bir profildi şimdi bunu açtım...
  • merhaba

arkadaşlar bende istanbuldan gideceğim tam tarih belli diil ama bayram ertesi diyorlar istanbuldan gedicek arkadaşlar varsa eklesin arkadaşlar o tarihte gidenlerde eklesin belki karşılaşırız tanışalım allah hepimizin yardımcısı olsun

tores_baby@hotmail.com
  • evet bilet alındı. teslim tarihim 16 eylül fakat ben uçağın cins saati sebebiyle 15 eylülde gidiyorum.
    15 eylül pegasus uçağıyla. nasipse saat 16:00 gibi inicem ve bir gün erken teslim olucam. izmirden giden arkadaşlara duyrulur.

bu arada hataya şöför adayı olarak giden dh'cılar bilgi aktarırsa sevinirim. bende şöför adayı olarak gidiyorum. şimdiden sağolun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadox -- 1 Eylül 2010; 19:47:33 >
  • Arkadaşlar Bende 121. j.eğt. komutanlıgı Hatay Seriyola geliyorum. 15 inde teslim olacam Konyadan Gelecekler Varsa Bana ulassınlar. msn adresi do_you_lowe_me@w.cn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxwarningxx -- 2 Eylül 2010; 13:32:57 >
  • şöför adayı olarak gidenler yemin töreninden sonra gönderiliyor zaten
  • bizim biraderde hatay serinyol yolcusu ..14 ü teslim
  • Dünki intikal ne zordu be arkadaş millet yatar bizi seviyorlar resmen .

Askerlik yaptım diye kimse yalan atmasın serinyolda askerlik yapılır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadox

evet bilet alındı. teslim tarihim 16 eylül fakat ben uçağın cins saati sebebiyle 15 eylülde gidiyorum.
    15 eylül pegasus uçağıyla. nasipse saat 16:00 gibi inicem ve bir gün erken teslim olucam. izmirden giden arkadaşlara duyrulur.

bu arada hataya şöför adayı olarak giden dh'cılar bilgi aktarırsa sevinirim. bende şöför adayı olarak gidiyorum. şimdiden sağolun :)

dostum kardeşimde hatay serinyol şoför adayı gidiyor..15 inde thy nin uçağı var sanırım atatürkden kalkıyor.

adını söylersen sölerim ona
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.