121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY
1140 Cevap465482 Görüntüleme14 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1 Mesaj
9 Ocak 2008; 17:58:04 

1977 /1 tertibin çok günlerim geçti serin yolda 5 . bölükde yaptım hatayı hiç unutamadım hele künefeyi hiç unutmadım hala hergittiğim yerde yiyorum kalıcı arkadaşım olmadı neden bilmiyorum şuan internet cafe işi yapıyorum tüm adrkadaşlar a selam

m.a

2 Mesaj
24 Ocak 2008; 14:11:34 

slm ark. bende acemi birliğimi serinyolda yaptım 87/2 5.bölükte şuan şırnak ta usta birliğimi yapmaktayım bence hatay çok güzel bi yer askerlik yapmak için şunu unutmayın acemi birliğine nereye gderseniz 3 ay zaten eğitimlerden dolayı ezileceksiniz ama eğer usta birliğinizde hatay a çıkarsa o zman kral sizsiniz biz hatay ı mumla arıyoruz ama şu anda hatayda usta birliğini yapan birine sorun eminim halinden ve hataydan memnun deildir. inş hatayda başlar orda bitirirsiniz askerliğinizi ama şuda bir gerçek 2.tabur hakkari şırnak a gönderiyor yani 2.tabur a düşenler bizim buralara düşme şansı çok yüksek ben ŞIRNAK-BAĞLICA DAYIM şafak 176 herkez e hayırlı teskerelerr!!!

26 Mesaj
7 Şubat 2008; 11:57:56 

arkdaşlar bende hatay serinyol. 88/1 gidiyorum 1. bölüktemi olurum

12 Mesaj
7 Şubat 2008; 13:18:54 

sa bende sırnak baglıcaya dustum kardes ınsallah ben de oradayım 1 kac gune kadar

3 Mesaj
7 Şubat 2008; 22:34:54 

SLMA RKADAŞLAR BENDE 88/1 GİDİYORUM.. HATAY SERİNYOL DU BAKALIM NASIL Bİ YER YA ARKADAŞALR Bİ GİDENLER BLİR ŞİMDİ KAÇINDA TESLİM OLUCAZ BİDE SİLÜSÜ NE ZMAN ALICAZ ŞİMDİDEN YARDIMCI OLAN ARKADAŞLARA TŞK EDERİM.....

4 Mesaj
10 Şubat 2008; 15:17:58 

merhaba bende hatay serinyoldaa kadroo askerımm 8 blk 87/4 devree izmirliyimm kskboneman dedıkk mıı tanıyan arkadaşş larımm yanıma uğrasın

4 Mesaj
10 Şubat 2008; 15:20:45 

arkadaşş larrr serinyolaa gelırsenizz bırdaha gerıı donmeyee calısırsınızz antakyada esnaflarr kazıkkk :) ben onlardann nefrett edıyorumm akıllıı olunnn kanmayınn karsıyalıyızzzzzzzz
[DHVideo=]

15 Mesaj
10 Şubat 2008; 23:49:10 

121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY

88/1 kral tertip görüşmek üzereeee...

121 nci J.Eğt.Alay.K.lığı Antakya/Serinyol
2 nci J.Eğt.Tug.K.lığı Bilecik

88/1 KraL

4 Mesaj
11 Şubat 2008; 12:28:20 

88/ 1 ler benıı bulun ali izmirliyim benn

oke yardımcıı olurumm ben sızın bı
ustunuzz

3 Mesaj
11 Şubat 2008; 16:33:09 

arkadaşlar bende 88/1 gidiyorum serinyola tokatlı arkadaşlar varsa buluşalım gerçi memleketi farketmez herkezle buluşalım

15 Mesaj
11 Şubat 2008; 19:02:06 

quote:

arkadaşlar bende 88/1 gidiyorum serinyola tokatlı arkadaşlar varsa buluşalım gerçi memleketi farketmez herkezle buluşalım

arkadaşım bende tokat turhaldan gidiyorum aynı yere gidiyoruz. Görüşelim senle..
msn adresimi pm attıyım sana..

88/1 KraL

1 Mesaj
11 Şubat 2008; 22:07:48 

ben 83-1 tertip hatay serin yol 7 boluk ordan sirnak baglica sari ziyaret bol. bu yerler hakkinda bilgi almak isteyen mehmetcikler
sindoma35@msn.com adresinden benimle irtibata gecebilir

3 Mesaj
12 Şubat 2008; 0:14:04 

tertipler hep baraber gidelim olmaz mı :D

15 Mesaj
13 Şubat 2008; 12:08:57 

121.NCİ Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı SERİNYOL/HATAY
88/1
24 Şubat teslim tarihim bekle beni serinyol :(

88/1 KraL

1156 Mesaj
13 Şubat 2008; 12:24:13 

silüs aldık 24'ünde teslim

GT:xdiann
PSN:seyyar41

1 Mesaj
17 Şubat 2008; 12:28:20 

bende 88 e 1 geliyorum inşallah karşılaşırıs:D fatih ben

wolf

15 Mesaj
19 Şubat 2008; 21:00:16 

quote:

Orjinalden alıntı: kskboneman

88/ 1 ler benıı bulun ali izmirliyim benn

oke yardımcıı olurumm ben sızın bı
ustunuzz

ali kardeş hangi bölükdesin, gelince nasıl bulcaz seni :S 24 şubatta ordayım inşşallahh

88/1 KraL

3 Mesaj
21 Şubat 2008; 20:36:47 

arkadaslar ben de hatay serinyolla gidiyorum ıspartalıyım

arkadaslar bende hatay serinyol a gidiyorum bana orayıanlatırsanız sevinirim

3 Mesaj
21 Şubat 2008; 20:39:13 

121.NCİ Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı SERİNYOL/HATAY
adım mesut ıspartadan oraya giden varsa bana gecenemi_32@hotmail.com ulasın 88/1 kral tertip

3 Mesaj
22 Şubat 2008; 12:14:55 

arkadaslar herkese hayırlı teskereler simdiden
umarım orada görüsürüz

2 Mesaj
23 Şubat 2008; 2:06:36 

s.a arkadaşlar hayırlısı diyelim ilk önce gittigimiz yerin sıcak oldugu kesin :)
bende hatay/serinyol
HALİL AY
TOKAT
http://www.youtube.com/watch?v=L27JZ71UCsA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serii555 -- 23 Şubat 2008; 11:03:28 >

İNSANI İKİ ŞEY ÖLDÜRÜRMÜŞ BİRİSİ SEVMEDİĞİ İNSANDAN GELEN MERMİ İKİNCİSİ İSE SEVDİĞİ İNSANDAN GELMEYEN İLGİ...

81 Mesaj
6 Mart 2008; 23:54:51 

kardeşlerim bende 121. alayda acemilik dönemimi geçirdim. 85/2 olarak. Allah herkese sabır versin . dogruyu söylemek gerekirse zor bir yer. özellikle sıcaktan çok sıkıntı çekebilirsiniz. ama inanın anlatacak çok anınız olur. askerliği yaptığınızı hissediyorsunuz. bu arada ilk 4 bölük asayiş bölükleridir ve geneli batıya dağıtım yapar. fakat kalan 8 bölük yani 2. ve 3. tabur sınır ve havan eğitimi yapar. yani %99 doğuya dağıtım yapar. fakat iyi yanından bakın takım olduğu gibi aynı yere dağıtım olur. umarım açıklayıcı olmuştur. herkese Allah kolaylık versin ve Allah yardımcınız olsun...

PSN: ahmad85izmir

1 Mesaj
13 Mart 2008; 6:08:35 

Tecilli oldugum için biraz gecte olsa 1982/1 tertip OLARAK 121. Jan Er Egt Alayında Acemiliğimi yaptım.Biz 7. Bölükteydik "sınır güvenliğiydi". Çok iyi hatırlıyorum 8. Bölük Havancı Bölüğüydü. Heralde 1 ve 2 Bölükler iç güvenliğe asker yetiştiren bölüklerdi. Onların eğitim sahaları hem daha ufaktı hemde nMülki askeri adli görevler vs. yazan tabelalar vardı eğitim sahalarında.Şubat sonu teslim olmuştum Sabahları erken saatte serin daha sonra sıcak oluyordu. 2. haftadan itibaren gece eğitimleri başlamıştı. Uykusuzluk oluyor tabii. Ama önemli de değil dayanma gücü buluyor insan. Bu arada gece eğitiminde bizde bir Astsubay gece görüş gözlüğüyle kim uyuyor kimi uyumuyor dersi dinliyor die bizi gözlerdi. :-) 7. Bölügün önünde ki zeytin agaclarının yapraklarını sabah mıntıka temizliğinde toplardık. yalnıs hatırlamıyorsam bizim bölük 300 ün üstünde vatan evladından oluşuyordu ve timlerde 16 kişiydi. Herkesin bir Bodysi " yani herşeyi birlikte yaptığı bir arkadaşı vardı". Karavana iyiydi. Yemeklerden şikayetim olduğunu hatırlamıyorum. Bizim Bölük komutanı Kıd.Üst Teğ. alay nöbetçi amiri olduğu gece bütün bölükleri koğuş binalarının oldugu meydanda toplamış ve bina duvarına yansıtarak bir sinema filmi izletmişti "heralde en az 2000 askerdik ". 121. Jan Er,Eğt. Alayına vardığızda sizi bölüğünüze kaydediyorlar bölüğünüzün eğitimi ne doğrultudaysa Türkiye'nin o bölgesine gönderiliyorsunz. 7. bölük Hakkari-Şırnak sınır Jandarma Karakollarına asker yolluyor die hatırlıyorum. Yine Hatırladığım kadarıyla acemiliğin 2.haftasında Ankaradan bir heyet gelmişti Alay iştima alanında hepimizi topladılar ve meslekçiler seçilmişti. A harfinden Z harfine kadar aklınız gelen hemen her meslek vardı. Barmenlikten atbakıcılığı seyislige kadar. Fakat şunuda eklemem gerekli ki Bu meslekçileri secen Ankaradan geldi die hatırladığım Subay heyeti baya baya Mesleki konu hakkında sıkı sorular soruyor."Şöferler başka bir gün seçilmişti" Meslekçilerin vücüdunda özellikle kollarında jilet izi Döğme resim vs. OLMAMASINI tavsiye ederim. Yabancı dil bilen arkadaslar subaylar "akıcı konuşabilme şartını " arayacaklardır. Eğer yabancı dil bilir die meslekçi yazılırsanız Turizim bölgelerinde Turizm Jandarması olabilme şansları AZDA olsa vardır.Velasıl bende Bir meslekçi olarak yemin Töreninden hemen sonra ordan ayrıldım. Yaklaşık 30 Günlük Serinyol maceram aşa yukarı böyle. En Güzel şekilde askerliğiniz tamalayıp evinize dönmenizi dilerim Hepinize HAYIRLI TESKERELER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavjas80 -- 14 Ağustos 2008; 23:51:40 >

261 Mesaj
14 Mart 2008; 11:50:43 

Merhabalar bende 88/1 olarak hatayda askerliğimi yaptim, yaptim diyorum çünkü 2 gün önce hava değişimi alarak eve geldim. Bende bir önceki arkadaş gibi 7. bölük teydim, meslekçi seçilmezseniz direk hakkari-şırnak'a gidiyorsunuz. Vallahi benim yatağin üstüne yazmiş 87/3 lü birisi "refize olmaya çalişin,abi tavsiyesi" diye, anladimki doğru. Bizim eğitimler gayet zor daha 4. günden verdiler elimize 4 kiloluk silahi "alın koşun" diye, ilk haftadan sonra eğitimler sıkılaşıyor şınavlar sürünmeler 5-6 km lik koşular. Kimsenin gözünü korkutmak gibi olmasin ama ben 3 ay hava değişimi alip yırttım, açıkçasi serinyol çekilecek dert değil arkadaşlar, sabah iştiması aliniyor 7 gibi o saatte bile insanlar sıcaktan bayılıyor. Allah oradakilere ve bundan sonra gideceklere yardımcı olsun. Ha bu arada diyorsunuzdur "e senin hava değişimi bitince sende devam edeceksin", ben hava değişimini kilo ve tansiyondan aldiğim için gittiğimde tekrar yollayacaklar. Bilmiyorum ama tansiyon probleminiz varsa askerlik yapilmiyor.

2 Mesaj
23 Mart 2008; 21:20:09 

işte bitti her şey sabıra bakıyor ama arkadaşlar burada yazılanlara hiç bakmayın herkes bir şeyler yazmış hiçte öle dedikleri gibi bir yer değil bence çok güzel bir yer sadece sıcak orası sorun başka bir sorun yok, hiç kendinize olan güveninizi kaybetmeyin başarırsınız bence serinyol güzell bir alay gideceklere şunu söleyim size söylenenlerin hiç birine inanmayın ve aslanları gibi askerlik yapın.HER TÜRK ASKER DOĞAR.
HALİL AY

İNSANI İKİ ŞEY ÖLDÜRÜRMÜŞ BİRİSİ SEVMEDİĞİ İNSANDAN GELEN MERMİ İKİNCİSİ İSE SEVDİĞİ İNSANDAN GELMEYEN İLGİ...

15 Mesaj
25 Mart 2008; 15:22:12 

HER TÜRK ASKER DOĞAR,
121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL

1-2-3-4 cü bölüklere düşen arkadaşlar yaşadınız, sevinebilirsinizZz,,,
5-6-7-8-9-10-11-12 ci bölükler ayvayı sonuna kadar yediniz :D sınır ve dağ eğitimi alacaksınız..
(Şaka Şaka ....) Çok rahat bir yer serinyol sadece cok sıcak size tek tavsiyem günlük iç camaşırı değiştirin,
yoksa vücüdünüz hastalık kapar ve haftada en az 1 kere banyo yapın..

Birde Yanınıza Novalgin vb.. gibi baş agrısını gecirecek hap alın, ama elbisenizin icine sarın komutanlara söylemeyin içerde cok kötü başınız agrıya bilir.
Unutmadan Yanınıza Siyah Bere Alın geceleri koğuş cok soguk olabiliyor...
Komutanlara GÜVENMEYİN !!! Sürünürsünüz..

Ben Serinyolda 4 cü bölükteydim, 2 nci J.Eğt.Tug.K.lığı Bilecik usta birliğine gidiyorum..

Hepinize HAYIRLI TESKERELER !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeJeFeaT -- 25 Mart 2008; 15:32:27 >

88/1 KraL

4175 Mesaj
27 Mart 2008; 11:20:52 

Ben Hataylayım arkadaşlar , burası iyi yerdir sorun etmeyin kendinize gelir geçer hayırlı teskereler hepinize.

4 Mesaj
3 Nisan 2008; 23:25:56 

ARKADASLAR BENDE DEVRE KAYBI GIDIYORUM TECILLI OLDUGUMU SANIYORDUM VE MAYISTA ASKERE GITMEK ICIN TECIL BOZDURMAYA GITTIGIMDE YOKLAMA KACAGI OLDUGUMU ORENDIM SIMDI DEVRE KAYBI OLARAK GONDERIYORLAR 6 NISANDA TESLIM OLMAM LASIM SIZCE ARKADASLAR BEN BUDURUMDAN ZORLUK CEKERMIYIM ARKADASLAR DEVRE KAYBI OLARAK GIDICEM BILEN BILGILENDIRISE MEMNUN OLURUM CUNKU BU BENIM ICIN ANI OLDU SELAMLAR.....

En Güzel Türküyü Bir Kurşun Söyler

4 Mesaj
27 Nisan 2008; 22:30:28 

lennn olummm bızz demedikmii karşıyakalıyızz gelinn g örünnn [simage][/simage]
[DHTUBE=]

28 Mesaj
5 Mayıs 2008; 12:58:25 

mrb bende 88/2 olarak hatay serinyola gdiyorum varmı baska oraya giden??

1 Mesaj
5 Mayıs 2008; 14:49:08 

88/2 hatay/serinyol

izmir/karşıyaka!!!!!!!!!!!!!!!

51 Mesaj
5 Mayıs 2008; 15:01:27 

88/2 hatay serinyol

İstanbul

" Bilgi Fark Yaratır "

28 Mesaj
5 Mayıs 2008; 18:09:59 

88/2 hatay serinyol

ankara/çankaya...............

2 Mesaj
5 Mayıs 2008; 20:19:54 

slm dostum bende hatay serinyol valla dostum senı üzmek istemem ama gıdıcemız yer cok anasının gozu bıyermıs ole duydum:)

alayına isyan ölümüne SAKARYA

2 Mesaj
5 Mayıs 2008; 22:29:02 

wildwolfgs@windowslive.com ekLerseniz sevinirim hatay_serinyol duşen arkadaşlar

2 Mesaj
5 Mayıs 2008; 22:33:50 

club_alem ekledim seni ama kabul etmedin herhalde Kardeş Ark Lar oraya duşen varsa eKLesin beni ... [[[ Wildwolfgs@windowslive.com ]]

2 Mesaj
6 Mayıs 2008; 11:51:51 

88\2 hatay seriyol
izmir buca

ben şubatta gitcektim almadılar şimdi alıyolar askere okul nedeniyle 1 sene gecikmeli gidiyom ama olsun hayırlsıı şimdiden hayrılı teskereler....

msne ekledim sizi konuşalımm şimdiden benim adresim erdimesti@hotmail.com bütün 88/2 tertipleri beklerimmmmm

57 Mesaj
6 Mayıs 2008; 13:34:50 

arkadaslar sandığınız kadar korkulacak bir yer değil eğitimi ağır değil sadece 87-2 dewam ediyorum acemiliğimde ustalığımda burası 9.bölüktedim.
sıcaktan biraz basınız yanacak kolay gelsin hepinize
has dedenizden selamlar
eklemek isteyen mustaf@zrael.com

AŞK BİR SUDUR İÇ İÇ KUDUR....
DİKKATLİ İÇ TERKOS SUYUDUR...

2 Mesaj
6 Mayıs 2008; 20:24:07 

88/2 gidiyorum aıdm volkan duzceliyim ama dogum tarihim 87 liyim hatay serınyola askerlık gorevi yapmaya bbu mayısda teslım olcagım olayya giten askerler varsa msn alsınlar gorusurleım volkan_81kurtlarvadisi@hotmail.com

2 Mesaj
6 Mayıs 2008; 20:35:10 

bende hatay serinyolda yapacam 88\2 bekliyoruz 2 hafta sonra ordayım :D
çok güzel yere benziyo resimlere fln baktımda hayırlısı olsun:D

o yakında asker:D

2 Mesaj
6 Mayıs 2008; 20:38:07 

tanışmak isteyen arkadaşlar adresimde bu
dj_deniz77@hotmail.com

o yakında asker:D

3 Mesaj
6 Mayıs 2008; 23:11:48 

arkadaşlar ben 88/1 olarak yaptım..3 gün oldu dagıtıma geldim.. 1,2,3,4 bölükler rahat asayiş bölügü ben 1 de yaptım öle rahat ki oraya düşerseniz 1 bölüge davut uzman sefa uzman teoman uzman hepsi tanır benii özellikle davut ve sefa uzman tanju diyin tanır..5 ten 12 kadar zor biras gece dagda yatıyosun..hava sıcak koşular var flama için sıkmayın kendinizi bide 1 bölükte murat yılmaz var ona tanjunun çok slm var derseniz size çok güzeliik yapar..uyukunuza dikkat edin alın uykunuzu sakın telefonla yakalanmayın..kantin sırasına dikkat..yemeklere vee temizlige dikkat edin çok hastalık var..bide eger atışlasrın çok ii olursa bnm gbi mesela son 1 hafta yatışş vee o zman kadarda sana kavaltıyı çok koyuyolar geç kalkıosun...bide ilk 4 bölük arasından((( SAKIN NİTELİKLİ ER SEÇİLMEYİN)))))5 le 12 arası meslekçi gitmeye bakın hem dogu kaçarınız yoq..voleyboldan futboldan iii anlayan varsa hemen atlasın istirat evririler sana hemen az kafanı çalıştır yatarsın bee....alalh ayrtdımcınız olsun bu arada siz siz olun sıcak suyu beklemeyin banyo için girin bölükten önce sguk suyla yapın bi hastalık kaparsanız vay halinize

2 Mesaj
7 Mayıs 2008; 18:41:47 

slm arkadaslar ben ferhat sakaryadan 88/2 gıdıom ınsallah hepımız ıcın ıyı olur dıyorum baska bısı dıyemıcem cunku cok zor ve SICAKMIS egıtım neysede sıcak adamı bayar beee:D klımamı taktırsak ne yapsak:))) benım msn ukalacocuk54@hotmail.com

alayına isyan ölümüne SAKARYA

4 Mesaj
8 Mayıs 2008; 1:07:09 

thanju_bjk ulen senden bashkasıda sefa ya iyi demez zaten..
DAna adam.
Atışta iyiymiş.Ulen adamları ayartma Atışları iyi olacak atış takımına seçilcekler..Millet yatarken onlar atış yapmaya gidecekler..
Yaw siz bu adamı dinlemeyin..
Bu Sıyırmıs..
Murat a selamını sölicekmiş..
He şu yemekhaneci murat..
Acemilerden dayak yiyen murat demi..
Yaw neyse.Gidince görürsünüz..Ama siz sakın bu tanju ya inanmayın.Arıza adam ya :)

Herkese Bahset..Senden..Benden..Bizden..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Mayıs 2008; 1:18:27 

valla beyler onu bunu bilmem bende mayısın 22snde askerim millet denizde manitalarla eylenirken biz nöbet basında olucazzz

1 Mesaj
12 Mayıs 2008; 20:31:34 

slmlar arkadaşlar bende 88/2 askerliğimi yapıcam daha yeni öğrendim yaıpıcağım yeri ve orası hatay serinyol jandarma eğitim komutanlığı benim gibi yerleri serinyol olan varsa benimle iletişime geçsinler konuşuruz fln şimdiden hayırlı terkereler haaa bide ordan sonra hep doğuya gidiyolarmış diyolar bunu hiç dert etmeyin çünkü orasıda bizim vatanımız ve topraklarımız asker için heryer tek yerdir ugur_sevilay@hotmail.com

sadakat35

4 Mesaj
13 Mayıs 2008; 16:59:30 

[font="Trebuchet MS"]Öncelikle Herkese Selamlar

88/2 121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL 22 mayısta birliğime Teslim Olucam Yanlız Bi msj Dikkatimi Çekti Karakol eri Yazıyodu 6.bölüğe Düştüm Demiş bi arkadaş Biraz Kafamı Karıştırdı Böyle Bişey Olmaz Diye Düşünüyorum Bu Konu Hakkında Bilgisi Olan Aydınlatırsa Sevinirim Herkese Hayırlı Tezkereler...
[/font]

28 Mesaj
14 Mayıs 2008; 12:46:15 

silüsü aldm 22 teslim.jandarma eri yazıo bu konuda aydınlatabilcek arkadaslar varsa sevinirim

4 Mesaj
14 Mayıs 2008; 21:32:30 

[font="Courier New"]Yokmu Bilen Kimse

1156 Mesaj
18 Mayıs 2008; 11:09:54 

Arkadaşlar herşeyi gidince öğrenirsiniz. Acemiliği hatay'da yaptım şimdi şırnak'tayım sizleride bekleriz

GT:xdiann
PSN:seyyar41

3 Mesaj
18 Mayıs 2008; 12:20:57 

serinyol/hataydan selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi decoo -- 19 Mayıs 2008; 14:27:16 >

2 Mesaj
18 Mayıs 2008; 16:20:08 

88/2 yarın internet radyoda 88/2 asker eglencisi ben hataya serinyola giidyorum tum 88/2 girebilir radyoyun adresi inetetnette girmek icin bu msn yazıp
volkan_81kurtlarvadisi@hotmail.com

423 Mesaj
20 Mayıs 2008; 20:46:31 

Kardeşlerim bende cuma yani 23 de teslim olucam 88/2 121nci jandarma er eğt komutanlığı yazıyo serinyol hatay yanlız sınıf olarak j.gn.k/jandarma diyo o ne oluyoki

istanbuldan hataya gelicem persembe gecesi binicem 1-2 saat sonra ordayım havalimanına yakınmı bu birlik?

love_island83@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurca -- 20 Mayıs 2008; 21:03:42 >

423 Mesaj
21 Mayıs 2008; 11:14:16 

istanbuldan 22:55 de hatay uçağına binicem arkadaşlar varmı aynı saatte alan arkadaşlar birbirimize arkadaşlık ederiz

3 Mesaj
21 Mayıs 2008; 13:48:21 

121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞINDA ATM VARMI VARSA HANGİ ATMLER VAR?

423 Mesaj
7 Haziran 2008; 15:53:24 

serinyoldan selamlar 88/3ler gelmeyin kral devreden tavsiyeler yanıyo burası 12 bölükten tekrar tekrar selamlar havancı sınır

2 Mesaj
10 Haziran 2008; 10:37:01 

en eskiniz benim galiba 77/4 yaptım usta birliğimde ordaydı 4.bölük yazıcısıydım 18 ayım 4.bölükte geçti arkadaşlara selam

2 Mesaj
22 Haziran 2008; 11:13:31 

Bende 88/2 tertibim.10 bölük havancı olarak acemiliğimi yapmaktayım.Benden sonraki devreler için sadece yemin törenine kadar olan zaman hakkında bilgiler verebilirim.Walla moral bozmak gibi olmasın ama ben çok zorlandım.Sıcak, stresli vs.. :D ama sabrı çok iyi bir şekilde öğretiorlar.Ağustosta başlayacaklar olanlara allahtan sabır diliyorum

423 Mesaj
28 Haziran 2008; 12:37:44 

Herkeze tekrardan selamlar 88/2 tertipler kaldı son bir ayımız acemilik için herşey şimdilik yolunda gibi 3 gelicek arakdaşlara tavsiyeler burası çok sıcak kafaya hiçbirşeyi takmayın ilk 1 ay zorlanıcaksınız yemin törenniden sonra rahatlama olucak vatan görevini yapan herkeze selamlar

423 Mesaj