Şimdi Ara

Resmi: iPhone 6, 9 Eylül'de lanse ediliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
3.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Marka yarattığı beklenti ile güç üretir , bende heyecanla bekliyorum , şahsen her yeni modeli fiyatı dengelendikten sonra alırım.

Bir ara diğer markalara ve işletim sistemlerine kaydım ve yaklaşık 1,5 yıllık bir tecrübem oldu onlarla , sonra yine İphone 5 e geri döndüm.

Yeni gelecek 4,7 lik ekranın tek elle kullanımın sınırı olduğunu düşünüyorum o yüzden ara bir ölçüde karar kılınmıştır.

Sloganın gücü düşük , o yüzden tanıtımın daha güçlü geleceğini ve bazı bölümlerde şaşıracağımızı umuyorum
  • Yine 1 GB ram olursa sana kafa atarım Apple

• O arkadaki igrenc cizgilerle cikarsa 5 yillik iphone macerama bu seride ara verebilirim..

• Kesinlikle ekranın büyümesi çok olumlu oldu. iphone 4 kullananan biri olarak büyük bir heyecanla 5,5'' modelini bekliyorum. Piyasaya çıkması hazirana kalma durumu var gibi konuşuluyor. İnşallah çok geçe hatta 4,7'' ile aynı anda satışa çıkar. Pil olarak 2950mah oldukça tatmin edici. Dikkat ediyorum etrafımda bile bu cihazı bekleyen oldukça fazla. Sanırım benim gibi sadık 4 kullanıcıları 6 ya geçecek.

• logoda ipucu arayanlar elma logosu büyütülmüş ve ekrana sığmamış, sürpriz olmasa da büyük ekranın geleceğine işaret :D

• O.Beverly kullanıcısına yanıt
    Ben de şöyle anladım onu "Şu an daha fazlasını söylemek isterdik ama 9'una kadar beklemeniz lazım"

Ayrıca davetiyedeki elma logosunun büyüklüğünün ekran büyümesine işaret olduğu konusunda herkes hem fikir gibi. Peki şimdiye kadar logoda olmayan gölgeler neye işaret? Asıl ipucu o. Yurtdışında bir kullanıcı güneş saatiyle özdeşleştirmiş bunu. Yani bir nevi iWatch'ın habercisi gibi. Gölge için en mantıklı açıklama bu gibi geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Citizen

quote:

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Apple bence ekran büyütme yarışına katılmamalıydı bir çok kişi küçük ekran yüzünden iphone alıyor 4.3 inç e çıkarsa yeterdi bence

ama daha fazla kısıde ekranı kucuk oldugu ıcın almıyor

kucuk ısteyenler 5s e devam etsın nasıl olsa ıos un en buyuk artısı en eskı modelde bıle en yenı surumun stabıl calısması degilmiydi hani ? android 2-3gb ram yaparken tum applecılar bız 512 -1 gb ramle sızden daha hızlı daha satbıl kullanıyoruz dıyodu ?

Kendi kullanıcısını düşünmeli öncelikli. Hem 4.7" büyük 4" küçük versiyon olsa daha iyi olabilirdi. Oldu olacak 7" yapsınlar.

Kendi kullanicisini niye dusunsun satmis ona zaten ifanlarun hep dedigi sey en stabil os u kullaniyoruz ozaman 5te 5s te yapamayip 6 da yaptigin ne devam et 5 le 6 yida es gec gosteris meraklisi olmayin bircok iphone kullanicisi gibi cogunun yaptigi alo demek whtsup ve candycrush zaten diger yonlerini kullanan buyuk ekran istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatlarıda belli olurmu acaba 9 eylül'de? 5.5 çok büyük benim için, s5 bile 5.1'', 4.7'lik iphone her türlü iş görür.
  • daha fazlasını söyleyebilseydik iwatch'a ve sesli komuta işaret ediyor olabilir mi, o da var. ama büyük logo ve güneş saati gölge mevzuları iyi yakalanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkem2626

Çıkıntılı kamera acaba fazladan lens vs. Takmak için olabilir mi acaba

Olamaz, zaten mıknatıslı o bölge. Lens yapışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaki Apple logosu mac lerdeki gibi işıkli olcaksa dehset olur

• Tarih 09.09.2014
    Saat 09:09:09

Satışa sunuluyor

• Adam akıllı batarya koyarlar bu sefer inşallah.

• iOS'suzluk başıma vurdu artık. Çık artık piyasaya. :D

• Apple o çıkıntılı kamera yüzünden, kılıf satanları zengin eder valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-394B79489 -- 29 Ağustos 2014; 13:54:29 >
  • Abi nerden neler ckarmıssınız ya yapmayın Allah aşkına 😂😂 bekleyelim görelim nasıl birşey oldugunu azcık heyecan beyler

• boşa heyecan yapıyoruz. Yine aynı kasanın biraz büyütülmüşü ve birkaç yeni özellik koyacaklar. Hayal kırıklığı yaşanacak her zamanki gibi.
  • Bilen bilmeyen sallamış. Ne taktınız arkadaş çıkıntılı kameraya. iPod gibi olacak işte, çok rahatsız edici birşey değil. Kılıf takılınca hiç belli bile olmayacak. Son çıkan görselde kamera çıkıntısı o kadarda fazla değildi.

• çıkmada pek konuşmak istemem ama kasa olarak 3gs nin büyültülmüşü gibi birşey e fiyat konusundada oldukça yüksek olduğu söyleniyor. 9 eylülü bekliyeceğiz artık :D

• Dünya bekliyor ama şu sızıntılar olmasa bir kere de sürpriz olsa ne olurdu sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 29 Ağustos 2014; 15:04:23 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.