Şimdi Ara

sevgilinin üstüne gitmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55
Cevap
0
Favori
7.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen günlerde bi konu açmıştım sevgilimle herşey normalken bi anda mesajlar konusmalar soğuklaşmaya başladı bir takım problemlerden dolayı (sağlık aile) ve sıkıntılı durumdayım biraz beni anla dedi bende herşeyini alttan aldım ama o benle soguk konusurken sosyal medyada gülüyor fotolar yüklüyor en sonunda dayanamayıp neden böyle davranıyorsun diye bi tartışma çıktı ve benim üstüme çok geliyorsun sıkıldım bunaldım artık dedi. Sevmek mi üstüne çok gelmek yoksa değer vermek mi üstüne çok gelmek onu hayatımın ortasına koymakmı üstüne çok gelmek

Lütfen üstüme cok geliyorsun nedir bir açıklayınız bana

beni rahat bırak sevdiğimi hatırlayayım gerçekleri göreyim dedi ve ilişkiye bi kaç gün ara vermek istedi

• Aha aynı benim durum, benımkısı eski sevgili yüzünden.'kız arkadasıma mesaj falan atıp aklını karıştırmıştı oda ara verdi. Yalvardım döndürmek için sürekli yazdım ama oda bana aynısını söyledi zaman ver, toparlanıyım seni sevdiğimi göriyim yaşananları unutuyım geri döneyim vs dedi. Cok üstüme geliyosun dedi Sanırım sorunumuz cok değer vermek, şuan hala tam olarak barısamadık ama iyi sayılırız. Biraz bekle öyle her dakıka yazma, ama çokta boş bırakma inşallah toparlanırsınız hocam
  • Ayrıl bro yoksa o seni bırakırsa acı oluyo soğumuş artık senden kızı boşver kendin üzülürsün kızlara sıkıntı değildir kendin üzülme
  • Manuel Neuer kullanıcısına yanıt
    ben ondan ayrılamam ya :( o benim en değerli parçam sadece onu düşünüyor onun mutlulugu istiyorum :( bugun hiç mesaj atmadım rahat bırak dedi oda atmadı acaba beni düşünüyormudur :(
  • o acıyı beni bırakınca tadıcam ben ondan ayrılamam :( elini tutmuşken böyle seviyorken ayrılamam ki
  • daktrevelli D kullanıcısına yanıt
    Bu akşam Nasılsın dıye bı yaz hocam cok sıkmadan bunaltmadan ama çok boş bırakma kızı aynı durumdayız bende cok sevıyorum ayrılırsam naparım hiç bilmiyorum
  • Manuel Neuer kullanıcısına yanıt
    dün saat 5 6 gibi tartıştık o saatten sonra hiç bişi yazmadım biraz daha bekleyeyim mi yoksa yazayım mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: daktrevelli

dün saat 5 6 gibi tartıştık o saatten sonra hiç bişi yazmadım biraz daha bekleyeyim mi yoksa yazayım mı
    yokmu bi düşüncesi olan arkadaşlar
  • quote:

Harbiden insanlar neden böyle? Sırf kızlar için söylemiyorum, birçok insanda var bu. Birilerine çok değer verince neden soğuyorlar veya ilgilenmiyorlar? Çok sevmek veya değer vermek suç mu ki?
  • quote:

yokmu bi düşüncesi olan arkadaşlar

Alıntıları Göster
    sevgili mi ? ne güzel keşke benim de olsa
  • bende anlamıyorum saf temiz sevgi kıymet yetmiyor bazı insanlara :( of of of kafayı yiyeceğim ya
  • Cok sevilmek yorar arkadaslar siz belki bu duyguyu hic yasamadiniz ama böyle rahat takilin sevin ama belli etmeyin bu kadar hayatinizin merkezine koymayin kimseyi
  • clopin C kullanıcısına yanıt
    neden yorar ? nesi yorar anlatırmısın
  • quote:

ben ondan ayrılamam ya :( o benim en değerli parçam sadece onu düşünüyor onun mutlulugu istiyorum :( bugun hiç mesaj atmadım rahat bırak dedi oda atmadı acaba beni düşünüyormudur :(

işte sorun şurada: sen ona sensiz yapamıyorum mesajı veriyorsun yani onun için aciz birisin onsuz yapamayacağını o da biliyor ve sana bilerek acı çektirecektir (kız aklı işte gerçekten böyle ama durum) yani zamana ihtiyacım var,sıkıyorsun beni vs. demek artık ayrılmak istiyorum ama ayrılırsak üzüleceksin senin hatrına sevgili kalalım ama yine de sana acı çektireyim diyor. bence sen ayrıl ondan yoksa o senden ayrılacak her türlü iddiaya da girerim bunun için adım kadar eminim yani

yapacak bir şey yok bu dünyada neyi aşırı çok seversek onu kaybediyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: aquarius man

quote:

işte sorun şurada: sen ona sensiz yapamıyorum mesajı veriyorsun yani onun için aciz birisin onsuz yapamayacağını o da biliyor ve sana bilerek acı çektirecektir (kız aklı işte gerçekten böyle ama durum) yani zamana ihtiyacım var,sıkıyorsun beni vs. demek artık ayrılmak istiyorum ama ayrılırsak üzüleceksin senin hatrına sevgili kalalım ama yine de sana acı çektireyim diyor. bence sen ayrıl ondan yoksa o senden ayrılacak her türlü iddiaya da girerim bunun için adım kadar eminim yani

yapacak bir şey yok bu dünyada neyi aşırı çok seversek onu kaybediyoruz

Alıntıları Göster
    ara vermek nedir ya şüpheye düşüyorsa sen de ona karşı tedbirli ol, mantıklı davran bro, aşk ara verilebilecek şey değil, sıkıntısı varsa gelicek sana anlatacak uzak kalmayacak, eğer bunu başka yerde arıyorsa artık bitmiş demektir

kıza ulaş ve sen de rest çek, ara vermek diye birşey yok, problem neyse yüzyüze görüşelim de, mutlaka konuşun, konuşamıyorsa bile yanında olsun yanında ol, senden uzak duruyorsa sen de resti çek kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0299B8CF8

ara vermek nedir ya şüpheye düşüyorsa sen de ona karşı tedbirli ol, mantıklı davran bro, aşk ara verilebilecek şey değil, sıkıntısı varsa gelicek sana anlatacak uzak kalmayacak, eğer bunu başka yerde arıyorsa artık bitmiş demektir

kıza ulaş ve sen de rest çek, ara vermek diye birşey yok, problem neyse yüzyüze görüşelim de, mutlaka konuşun, konuşamıyorsa bile yanında olsun yanında ol, senden uzak duruyorsa sen de resti çek kardeşim

Alıntıları Göster
    varya sizin gibi tipler yüzünden kalkıyo bu kızların totosu.bak kardeşim ilişki işi çekicilik yaratmadan olmaz öncelikle kıza sen olmasanda rahat yaşarı havası vermek lazım.zaten sonrasında o kızdan sana karşı bu tarz tavırlar gelmez.olay tipte veya davranışta değil karizmayı yaratıp ilgiyi üstünde toplayabilmekte.şunuda söyliyim o kız şu anda farklı erkeklere yönelmiş vaziyette sen zamanında ilgi manyağı yaptığın için ilgisiz çavolarda heyecanı ihtirası arıyor.ah güzel kardeşim kuş yuvadan uçmuş.

• quote:

Cevap bu metnin içinde hocam ayrılamam ya demişsin yani kıza sürekli geleceğinizden bahsediyosun sadece onu düşünüyor onunla mutlu oluyorum demişsin yani sürekli aramalar mesajlar buluşmak istemeler iltifatlar belkide hediyeler yani hayatının tam merkezine almışsın tuvalete gitsen bile düşünüyosun okuldur iştir hiçbirine konsantre olamazsın ayrıl demicem ama ara vermek istediyse dönmek isteyen ulaşır bu süre içinde o birleşelim demeden birleşelim mi deme ona ihtiyacın olmadığını göster arkadaşlarınla takıl ama kıskandırmak için değil tabi kafa dağıtmakiçin olur sohbet için olur falan bu arada o olmadan da mutlu olursun hemde çok fazlasını he sen yaprın mı bunları diceksen yapamadım ama dersimide aldım vee zaten çıktığım kişide haketmeyen biriydi herneyse ne kadar az arayıp mesajlara geç cevap verirsen ve sadece buluştuğunda onla tamamen ilgilenip ayrı yerlerdeyken takmazsan ilişkin o kadar uzun ve güzel geçer bu arada sevgisini sorgulayacaksa bu iş yakında biter o yüzden kendini hazırla e üzülme dedikelrimide bi düşün

• quote:

Orijinalden alıntı: askur

quote:

Cevap bu metnin içinde hocam ayrılamam ya demişsin yani kıza sürekli geleceğinizden bahsediyosun sadece onu düşünüyor onunla mutlu oluyorum demişsin yani sürekli aramalar mesajlar buluşmak istemeler iltifatlar belkide hediyeler yani hayatının tam merkezine almışsın tuvalete gitsen bile düşünüyosun okuldur iştir hiçbirine konsantre olamazsın ayrıl demicem ama ara vermek istediyse dönmek isteyen ulaşır bu süre içinde o birleşelim demeden birleşelim mi deme ona ihtiyacın olmadığını göster arkadaşlarınla takıl ama kıskandırmak için değil tabi kafa dağıtmakiçin olur sohbet için olur falan bu arada o olmadan da mutlu olursun hemde çok fazlasını he sen yaprın mı bunları diceksen yapamadım ama dersimide aldım vee zaten çıktığım kişide haketmeyen biriydi herneyse ne kadar az arayıp mesajlara geç cevap verirsen ve sadece buluştuğunda onla tamamen ilgilenip ayrı yerlerdeyken takmazsan ilişkin o kadar uzun ve güzel geçer bu arada sevgisini sorgulayacaksa bu iş yakında biter o yüzden kendini hazırla e üzülme dedikelrimide bi düşün

Alıntıları Göster
    Dostum daktrevelli, seni en iyi anlayabilecek olanlardanım belki de ama sana şunu söyleyeyim ki burada yazan bazı insanlar haklı, sana değer vermiyorsa artık seni sevmiyor demektir. Eğer çok aşırıya kaçmıyorsan yaptığı büyük yanlış. Kendini hazırla ve o kızı bırak derim. Sevgili işlerinden anlamam ama sevgi ve değer vermenin de ne demek olduğunu biliyorum. Yolun açık olsun dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6133BA1EA

Dostum daktrevelli, seni en iyi anlayabilecek olanlardanım belki de ama sana şunu söyleyeyim ki burada yazan bazı insanlar haklı, sana değer vermiyorsa artık seni sevmiyor demektir. Eğer çok aşırıya kaçmıyorsan yaptığı büyük yanlış. Kendini hazırla ve o kızı bırak derim. Sevgili işlerinden anlamam ama sevgi ve değer vermenin de ne demek olduğunu biliyorum. Yolun açık olsun dostum.

Alıntıları Göster
    hepinize teker teker teşekkür ederim beni yalnız bırakmadıgınız için bekliyorum sonucun ne olacagını alıştırdım kendimi son duruma

• Yahu arkadaşlar sizler nasıl yönetiyosunuz ilişkinizi ? Sizin ilişkiniz bir dizi mi reklam verir gibi ara verdiriyosun ? Ara vermek istedi mi postalıcaksın çocuk oyuncağına çevirmeyin şunu yapmayın ya biraz kendinize güvenin korkak tavuk olmayın. Kızların üstüne gitmeyin sevdiğinizi bilsin hissettirin ama bunu söyleyerek değil tavırlarınızla siz buluşmak istemeyin o istesin o özledim desin size çok soru sormayın onların size sormasını sağlayın budur üstüne gitmemek
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.