Şimdi Ara

LG de G Watch R modelini lanse etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG de G Watch R modelini lanse etti

Henüz IFA 2014 fuarı başlamadı ancak fuarda yer alacak cihazların şimdiden arka arkaya lanse edildiğini görüyoruz. Samsung'dan sonra LG de G Watch R adlı akıllı saatini resmiyete kavuturdu.

Firmanın ipuçlarını verdiği gibi cihaz yuvarlak hatlara sahip ve Moto 360'dan biraz daha yuvarlak olduğu belirtiliyor. Cihazın 1.3 inçlik plastik OLED ekranında 320x320 piksel çözünürlük yer alıyor. POLED ekran sayesinde cihaz hem her koşulda daha iyi bir görüntü kalitesi sunuyor hem de sağlamlık konusunda öne çıkıyor. Yine bu saatte de IP67 sertifikasını görüyoruz. Cihaz toza ve 1.5 metreye kadar suya dayanıklılık sunuyor. 

Cihaz kullanıcının pek çok fitness değerini ölçebiliyor. Ayrıca deri üzerinden kan değişimini daha az maliyetli ve doğru olarak ölçebilen photoplethysmography - PPG sensörü de saatte yerini almış.

Cihazda 512MB RAM, 4GB depolama kapasitesi, 1.2GHz saat hızında çalışan Snapdragon yongaseti, 410mAh gücünde batarya, Android Wear işletim sistemi, paslanmaz çelik çerçeve ve deri değiştirilebilir kayışlar şeklinde diğer özellikleri mevcut. Cihazın yıl sonuna doğru piyasaya çıkacağı belirtilirken diğer detaylar haftaya açıklanacak.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/LG-G-Watch-R-fully-unveiled-the-first-Android-Wear-smartwatch-with-a-truly-round-display_id59904

• İyi olmuş bu

• Ucuz pazar saatlerine benziyor.Gear S,Gear Fit SmartWatch 2 ve tabiki moto 360 çok daha albenili ve şık duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xloud -- 28 Ağustos 2014; 17:07:46 >
  • İşte bu normal saat gibi olmuş ve çok şık olmuş. Bakalım Apple ve üçüncü akıllı saatini çıkaracak olan Sony nasıl bir tabarım sunacak.

• cep telefonları varken, akıllı saat'e gerek yok. Klasik saat her zaman iyidir.

• Ne tür ölçümler yapabiliyor acaba cihaz?

• Moto 360'dan biraz daha yuvarlak demek de nedir? Moto 360 eliptik mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sefer saat olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amon35 -- 28 Ağustos 2014; 17:19:01 >
  • Yuvarlaktan daha yuvarlak, kareden daha kare, üçgenden daha üçgen. :)

• Güzelmiş.

Ve Ekrem71'e neden bu kadar saldırgansınız forumdaşlarım ? Adam size haber yapıyor ona sövüyorsunuz . Yok olabilir vs. haberler olmasın diyorsunuz da ne yapsın adam konferanstan konferansa mı haber yapılsın ? Her haber veriliyor işte biraz geç olsa da bazıları. Empati yeteneğiniz -lerde mi ?

• güzel olmuş ama moto 360 dha guzel gorunuyor bence.

• Normal kol saatine benzetelim derken bence çok basit bir tasarım çıkarmışlar ortaya. Moto 360'ı gördüğümde verdiğim tepkiyi vermedim açıkçası.

• bu korelilerde tasarim olayi 0

• bildiğimiz saat ne güzel
  • ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    Abi ben bu kadar aptal saygisiz forum takipcileri
    gormedim hicbir yerde. 10 yildir tum pc magazin
    ozellikle chip tr takipcisiyim birak admine bisey
    soylemeyi tesekkur eden insanlardan baska bisey
    gormedim.. Bu ne terbiyesizlik, saygisizliktir boyle.
    Acıkcası adminin hatasi butun bunlar, her kim, ne bu
    kadar saygisizca ise basitce hesabini sil abicigim
    onu da mi biz soyleyelim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazda 4 çekirdekli 1.2ghz Snapdragon 400 kullanılacağı söylenmişti ama habere eklenmemiş. Snapdragon 400 nedir ya.Sanki Real Racing oynayacapız küçücük saatte.Koy işte Cortex a7'li çift çekirdek mtk yongası hem pili uzun gitsin hem maliyet azalsın.Yok arkadaş ben bu firmaları anlamıyorum.Biz saat istiyoruz onlar bize akıllı telefon donanımlı bileklik veriyorlar.

• Samsung'un saati de, bu saatte güzel olmuş. Bakalım Apple'ın saati nasıl olacak?

• benim anlamadığım yuvarlak ekran nasıl 320x320 oluyor?

• Bildiğin kol saati bu yaw. Anlatılanla alakasını çözemedim ben, ekran nerede? Bu arayüze falan benzemiyor saatçilerde satılan kol saati...

• O analog saat gibi gözüken tamamen dijital ekran görüntüsü. Yani istediğin arayüze döndürebileceksin, Analog saat görüntüsü var ekranda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.