Şimdi Ara

Bioshock serisinin ilk oyunu iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bioshock serisinin ilk oyunu iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu

Bu ayın başlarında iOS platformu için duyurulan Bioshock serisinin ilk oyunu Appstore'daki yerini aldı.

Birinci şahıs kamera açısına sahip bir shooter oyunu olan Bioshock'da Andrew Ryan adlı bir karakterin ütopik şehri Rapture'a konuk oluyoruz. Kasvetli atmosferiyle dikkatleri üzerine çeken sular altındaki bu şehrin hikayesi mobil cihazlarda herhangi bir farklılık göstermiyor. Ancak, Bioshock'un PC ve konsol sürümlerindeki görselleri mobil sürümde göremiyoruz.

Sanal butonlar yardımıyla kontrol edebildiğimiz Bioshock'un mobil sürümü iOS 7.1 ile çalışan iPad Air, iPad Mini 2, iPad 4, iPhone 5S, iPhone 5C ve iPhone 5 için öneriliyor. Herhangi bir oyun içi satışın bulunmadı oyuna sahip olmak için 31.99 TL ödemeniz gerekiyor. Bioshock'un mobil sürümüne aşağıdaki Appstore bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz.

• Biraz pahalı olmuş.

• Bir an yanlış yazdılar zannettim.

• Konsol seviyesinde grafikler(!) buyrun :) 2007 yılının ortalama grafiklerinin yarısı var mı acaba. El kadar aletleri çok büyütmeyin ps3 grafikleri diye. Göz boyamalı zaten gerçek oyunlar sayılmaz kaliteli görünenleri. Ps2 kalitesine ulaşsınlar önce..

• Fiyat biraz ucuzmuş (!) :)

• fiyat çok fazla
  • big daddy ölmüyor gençler görünce yolunuza devam edin :D
    geçenlerde steam indirimden aldım seriyi ilkinden başlayayım dedim yok arkadaş pcde bile kolay ölmüyor burada telefonu elden attırır valla -_-

• PSN Store zannettiler galiba. Enayi arıyo bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 lira, çöp ötesi grafikler ve dokunmatik ekranda fps isteyen buyursun alsın.

• 32 lira. Neyin kafasını yaşıyor bunlar sormak lazım.

• Bu fiyata bu oyun mobilden alınmaz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata zor iş yaparlar

• Bu oyuna bu fiyat harbiden şaka gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayat iOS'culara güzel :(

• Sonra vay efendim neden 25pp

• Bioshock güzel oyun ama tablette nasıl olacak

• 32 liraya satarlarsa milleti korsana yönlendirirler, yap 8-9 tl sürümden kazan. Pc'de bile 2-3 senelik oyunlar steam'den o fiyatlara alınırken...
  • Fiyat tuzlu değil bildiğin şap olmuş la bu nedir arkadaş
  • Oha !

• ah be pcde oynamaya vaktim olmamıştı yakında bir indirim olur umarım bitiririm

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.