Şimdi Ara

Hangi monitörü almalıyım 24 ? 27?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şu an bekonun hd ready tvsini monitör olarak kullanıyorum ve oyunları 1280x1024 çözünürlükte çalıştırabiliyorum o da normal olarak tat vermiyor.

Yeni monitör alacağım fakat 24 mü 27 mı karar veremedim şu an kullandığım 26 inç 24 alsam çok mu küçük gelir ne dersiniz ?

ayrıyaten 650-700 tl ye kadar tavsiyede bulunursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: matias28

Merhaba arkadaşlar şu an bekonun hd ready tvsini monitör olarak kullanıyorum ve oyunları 1280x1024 çözünürlükte çalıştırabiliyorum o da normal olarak tat vermiyor.

Yeni monitör alacağım fakat 24 mü 27 mı karar veremedim şu an kullandığım 26 inç 24 alsam çok mu küçük gelir ne dersiniz ?

ayrıyaten 650-700 tl ye kadar tavsiyede bulunursanız sevinirim.

ne küçüğü kardeş gözünle gördünmü sen 23" ' i masanın başında duracaksan daha fazlası çok büyük gelir.

AOC
    23.6" E2461Fwh GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
    559 TL
    incelemesi
    http://forum.donanimhaber.com/m_75918920/mpage_1/tm.htm

• şu an 26 kullanıyorum büyük gelmiyor küçükte gelmiyor 24 e düşersem bu ufakmış demek istemiyorum açıkcası çünkü uzaktan film falan da izliyorum

bu ürün hakkında yorumun nedir ?

http://www.mormani.com/asus-ve278h-27-inc-2ms-wide-full-hd-lcd-monitor-siyah/p_229721/
  • Asus vn247 24inch yeterli geliyo bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer sadece masaüstü için kullanacaksanız 24 inç öneririm...24'te dahi ekranı görmek için kafayı oynatmak gerekiyor 27'yi düşünemiyorum
  • asusun 24 inçlik monitörü 523 tl 27 inç 680 tl çok bir fark yok gibi uzaktan tv ve filmde izliyorum bunları göz önüne alaraktan 27 inç olanı almaya karar verdim yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.