Şimdi Ara

Telefon kameralarından anlayan birisi varsa YARDIM lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Telefon alıcam fakat istediğim şey ön ve arka kameranın çok iyi çekmesi.Şuan piyasada en iyi kameraya sahip cihaz hangisi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lanetli_bey

Merhaba arkadaşlar.Telefon alıcam fakat istediğim şey ön ve arka kameranın çok iyi çekmesi.Şuan piyasada en iyi kameraya sahip cihaz hangisi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Eğer kamera çok önemliyse galaxy k zoom alabilirsiniz.
  • Nokia lumia 1020 tartışmasız en iyi kameraya sahip telefondur ama bence sony xperia z2 veya lg g3'ün kameraları da tatmin edecektir. (not: z2'nin ön kamerası daha başarısız.)
  • batu100 B kullanıcısına yanıt
    Benim için ön kamera çok önemli :) Biraz komik olucak ama çok fazla foto çekilen biriyim :D Yukarıdaki arkadaş foto maknesine benzeyen bir telefon önermiş :/ Böyle birşeyi asla istemem çok iyi bile çekse estetik olarak telefona benzemediği için. Şuan bakıyorum ve casper via v8 ve GM elite olabilir gibi bakıyorum ama bunlarda iyi bir markamı? Telefonu sağlammıdır nedir orası kafamı kurcalıyo
  • quote:

Benim için ön kamera çok önemli :) Biraz komik olucak ama çok fazla foto çekilen biriyim :D Yukarıdaki arkadaş foto maknesine benzeyen bir telefon önermiş :/ Böyle birşeyi asla istemem çok iyi bile çekse estetik olarak telefona benzemediği için. Şuan bakıyorum ve casper via v8 ve GM elite olabilir gibi bakıyorum ama bunlarda iyi bir markamı? Telefonu sağlammıdır nedir orası kafamı kurcalıyo

Casper,GM bulasmayin boyle firmalara.Su an en iyi kamera Lumia 930,Lumia 1520,Xperia Z1,Z1 Compact,Z2,G3'de var.Taken Z2 olarak gorsellerse yazarsan onlarca çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3 bakın....elıte yada caspera falan para kaptırmayın sakın
  • lanetli_bey kullanıcısına yanıt
    casper, elite güvenilmez markalar. bence yukardaki arkadaşın saydığı cihazlara bakın. eğer bütçe sınırsızsa lumia 930 a bakın derim ben. Nokia kamera kalitesi olarak mükemmeldir.
  • Z2'nin arka kamerası iyi bildigim kadarıyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu yazdığınız modellerin arka kameraları Yüksek mp ön kameraları düşük mp :S ben bunların ön kamerasının iyi çekiceğini düşünmüyorum.Ön kamerada önemli benim için çünkü.G3 bitek iyi duruyor
  • Ön kamerayı kullanma amacın Selfie, değil mi ? 2Mp gayet yeterli Selfie için. Kendine bakıp yakınlaştırıp yapacak halin yok dimi ? Doğru pozlamayı verdikten sonra 2mp yeter de artar. Ama eğer illa çok iyi olacak diyorsan Huawei P7'ye bak. Hem güvenilir Hem estetik açıdan güzel Hem özellik açısından güzel hem de kriterlerine uyuyor.
  • En iyi ön kamera m8 de.
    En iyi arka kamera z2 ile 1020 yarışır fakat bence 1020 bir adım önde gibi flaş vs.
  • arkadaşlar risk alıp bilmediğim birşeyi almaktansa note 3 ve lg g3 arasındaydım ve tamam dedim lg g3 gayet hoş akıcılığı netliği v.s yardımcı oldugunuz için teşekkürler
  • Yeni çıkan htc desire eye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar risk alıp bilmediğim birşeyi almaktansa note 3 ve lg g3 arasındaydım ve tamam dedim lg g3 gayet hoş akıcılığı netliği v.s yardımcı oldugunuz için teşekkürler

Ben Xperia Z2 derim, kamerasının yanında olağanüstü ekranı ve dayanıklılığıda var

• htc ve z2 ye bakıcam yinede arkadaşlar sağolun eminim kötü niyetinizin olmadıgına.Görmemi sağladıgınız için teşekkr ederim
  • sony c3 5MP
    HTC Desire Eye has 13MP selfie camera
  • Kameraya bu kadar önem veriyorsan lumia 1020
  • lumia 1020 41 megapiksel kamerayla iş görür

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.