Şimdi Ara

Rakipsiz ama eskisi kadar iyi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun yıllar bu oyunu oynadım özellikle cm serisi zamanında bu oyunu suyunu çıkarana kadar bütün yıl oynardım ama son yıllarda ki fm'ler de transfer problemi var misal daha dün Porto'yu alıp başladım(iyi bir gözlemci ağı iyi bir altyapı yaparım keyfime bakarım) dedim gözüme kestirdiğim wonderkidleri toplayayım.takımdan 4-5 çöpü yollayıp 35 milyon dolar transfer bütçesi yaratıp işe koyuldum.

keşke koyulmasaymışım istediğim hiç bir wonderkid yüz vermiyor ve bu oyuncular arjantin brezilya liglerinde hırvat liglerinde oynayan topçular gelmiyorlar.onu geçtim hele 1 milyon dolar değeri bir oyuncu için 20 milyon talep edilmesi gibi saçmalıklar takımı ikna ettim diyelim futbolcunun daha görüşmeye başlamadan resti çekmesi ya da başka takımın 3 m teklifini kabul edip bana ısrarla 15 m direten takımlar şu oyun artık fm ikibinonbeşte kendine gelsin istiyorum.bir sirkelensin istiyorum,yemişim maç moturunuda 3d grafiğini de (ki onu da yapamıyorlar net)şu sözleşme işini gerçekçi yapsınlar(takımında 300 bin dolar maaş alan adam benden 2.5 milyon dolar istemesin)1 milyon değerinde ki bir oyuncuyu takımın kilit oyuncusu değilse 3-4 verince versinler.sakatlık işini gerçek bir mekanizmaya bağlasınlar istiyorum.her yıl oynamak için heveslenip 5-6 sezonda kapattığım fm serisini değil 20-30 sezon devam ettiğim eski cm ruhunu geri istiyorum.eskiden sağlam antrenman programlarıyla oyunun akışını değiştirirdik tamamen altyapıya adam alır onları sağlam antrenman programları ve kiralayarak canavar haline getirirdik bence bu oyunda ki en zevkli olay buydu şimdi çıkan adı sanı belli olmayan regen yumurta bug futbolculardansa ilk 5 sezonda altyapıyla keyif alırdık.

Oyunda bu kadar konuşma dinamiği yoktu belki bu kadar ayrıntılı değildi ama zevk alırdım bütün lig ve oyuncuları gözlemler istatistiklerini incelerdim direk statlarına göre değil performanslarına göre oyuncu alırdım ama şimdi çok sevdiğim oyundan her yıl biraz biraz soğuyorum. transfer merkezine girip oyuncu aramaya tıkladığın an gelmeyecekler futbolcular seçeneğinin aktif olması zaten oyunu simden direk çıkartıyor.arkadaş belki bende 200 milyon euro var belki oyuncuya yıllık 20 milyon dolar vereceğim böyle aptal bir olay olabilir mi ya?!neyse beyler içimi döktüm yıllardır gelişeceğine gözümde çöken bir fm görüyorum ve korkuyorum.inşallah düzelir diyeceğim ama ne bileyim inancım tamamen sarsıldı artık.

• Kesinlikle eskisi kadar iyi değil
  • Rakip olmayınca özen göstermiyorlar. FIFA vs PES gibi BF vs CoD gibi bir rekabet ortamı oluşsa harika oyunlar görürüz.
  • CM vardı o da yalan oldu. Bu yüzden Sports Interactive'de pek bir şey katmıyor artık oyunlarına
  • Teknolojik gelişmeler teğet geçiyor fmyi. Hala tek düze oyunlar oynuyoruz. Kesinlikle karşımızda insan varmış havasını hissetirebilen bi ai yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle haklısın dostum. çok fazla saçma sey mevcut. bu yuzden ben de her seriyi 5-6 yıl oynayıp bırakıyorum. umarım bi rakip gelir de karsılarına kendilerine gelirler
  • Hiçbir şey eskisi gibi değil dostum.
  • Eto'o bitmiş..
  • Aslında hem Sports İnteractive hem EA Sports birleşse. Oyunda hem Fifa gibi maçları oynama olsa, ama FM'de ki gibi her ayrıntıya kadar inebilsek. Kaç gb olur bilmem ama bence çok güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: otsman

Aslında hem Sports İnteractive hem EA Sports birleşse. Oyunda hem Fifa gibi maçları oynama olsa, ama FM'de ki gibi her ayrıntıya kadar inebilsek. Kaç gb olur bilmem ama bence çok güzel olur

Hayır olmaz. Bunu EA Sports zaten Total Club Manager ile yaptı ve hiç tutmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.