Şimdi Ara

Genç Arabası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
4
Favori
5.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğerlerine göre daha dar pazarları ama Leon'da da sıkıntı yaşamazsınız, Giulietta ve c30 biraz sıkıntı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnionKnight -- 28 Ağustos 2014; 13:59:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parlak27

Babamı test sürüşüne götüreceğim bu modellerin hepsinin. Eğer yenisi çıkmayacaksa güzel bir seçenek

Ama bu deilde İ30 a bakmalısın bayabir dolu bir araç hem şekli var hemde gideri var.Otomarik olursa Emme kmde ş.içi 30 kr dan aşşağı zor yaktırısın.Manuel olursa 22 kr fln yakar
  • quote:

Az önce sıralama yaparken bişey unutuyorum dediğim araç :) Oda kafama çok yatıyor. 2. Elde elden çıkarma olarak nasıl pek bilmiyorum ama. Kullandımız mı siz ? Aracın + ve - lerini pek bilmiyorum. Kullandıysanız biraz anlatır mısınız ? Sadece yakıt ve 0-100üyle listeme girmişti. Tabi tipide hoşuma gidiyor :)

Ben sadece test sürüşü yaptım. Fakat yıllardır kullanan arkadaşlar var. Alfisti forumlarında Giulietta ile ilgili çok detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 4-5 ay içinde bir aksilik olmazsa ben de dizel bir Giulietta alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kibitzer -- 28 Ağustos 2014; 14:06:08 >
  • YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    İ30 dersem babam beni öldürür 😅 6 ay önce test sürüş arabasını satıcaklardı bana ikinci el fiyatına 10.000 de. Arabayı istememiştim. Yani şuan söylesem öldürür beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kibitzer kullanıcısına yanıt
    Araştırdınız mı peki + ve - lerini

• Dizel diye takılmayın yeni nesil benzinli araçların yakıt tüketimi de oldukça düşük.Alın sıfır bir benzinli 308 veya Civic HB, üstüne elinizde para da kalır.

• quote:

İ30 dersem babam beni öldürür 😅 6 ay önce test sürüş arabasını satıcaklardı bana ikinci el fiyatına 10.000 de. Arabayı istememiştim. Yani şuan söylesem öldürür beni

Çifteyi alır kovalar diosun:D
  • OnionKnight kullanıcısına yanıt
    Takılmak zorundayım malesef. Aracı babam alıcak ve benzinide babam ödeyecek. Ben 100 binlik araba alsam bi kez laf söyler ancak benzini her doldurduğum zaman laf edecek çok geziyosun gibi. Sizin dediğiniz parası cebinden çıkan insanlar için geçerli :) Malesef benzinli alamıyorum yani

• YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    En iyi ihtimalle

• Tipi donanımı ve yakıtı gerçekten çok hoş, ancak performans olarak biraz düşük kalıyor

• DS4 ler var performans anlamında nasıldır bilmiyorum ama yakıtta üzmez bence. Tipi de gayet iyi

http://www.sahibinden.com/citroen-ds4/dizel

Ya da ucuz olsun diyorsanız DS3 ler var

http://www.sahibinden.com/citroen-ds3/dizel
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, ailer ve ablalar bu konuyu daha öncede açmıştım ancak şuan şartlar değişti ve yeniden yardımınıza ihtiyacım var.

Fiyat olarak 60-65 bine kadar çıktık öncelikle
    Aradığım kriterler;
    1) Dizel olacak
    2) 2010 ve üzeri olacak
    3) Performansta tabi olmalı
    4) Birazda karizmatik olursaaa :)

Şuan aklıma bunlar geldi, fikirleriniz için teşekkürler.

Capture bak bi derim http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=176854633

Sunroof yol bilgisayarı falan olsun alıcağın arabanın bi model düşük olur ama bunlar çok keyif veriyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmuhendisi -- 28 Ağustos 2014; 14:31:57 >

• Performanslı dizel bulmak için yüksek ücretler vermek gerekiyor.Ama 55-60 a benzinli çok iyi performans araçları var.Yani hem az yaksın hemde çok iyi performans versin zor iş o..

• Performanstan kastım basınca utandırmasın seviyesinde diyebiliriz :) Az bişeyde arkaya yaslasa yeter yani

• quote:

Performanstan kastım basınca utandırmasın seviyesinde diyebiliriz :) Az bişeyde arkaya yaslasa yeter yani

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=175317982 mesela piyasa fiyatina arastirmadan atiyorum size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmuhendisi -- 28 Ağustos 2014; 14:36:22 >
  • Parlak27 P kullanıcısına yanıt
    Hemşomu desem öncelikle anteplisiniz sanırım .Bende tsi leon vardı 2010 kasa o tsı idi ama çok hoş bir araba.60 65 bine çıktıysanız tüplü düşünseniz Pejo rcz,wv scirocco veya bmw 1 veya 3 serisi giderdi size.Dizel olduğu için şuanda kırmızı 1.6 dizel hyundai i30 sahibiyim güç yeterli ama kime neye göre buda önemli.
    Leon
    İ30
    A1,A3
    Civik hatchbak (dizel)
    Alfa mito veya GİULİETTA
    Hepside güzeldir liste uzar gider ama ben alcak olsam A3 veya Guilietta alırdım
    Arkaya hepside az bişey yaslar performansta utandırmaz hiç biri üzmez sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black-Viper -- 28 Ağustos 2014; 14:39:49 >

• quote:

Araştırdınız mı peki + ve - lerini

Günümüz dizel motorlarının tüketimleri hemen hemen aynı, Giulietta 2014'de makyajlanmış kasasında 3.4lt diyor şehirlerarası 100km'de. Tabii bu değere ulaşmak bütün araçlarda katalog değerlerine ulaşmanın zor olduğu gibi zor. Diğer araçlar kadar bulunmaması hem + hem -, her daika yanınızdan bir sürü geçen değil de nadir bir araca sahip olmak anlatılamayacak güzel bir his, bunun eksi yani da "tutulmayan araba" imajı, aslında giulietta baya baya sattı. Bizim istediğimiz kadar da nadir değil :)

Benim + ve -'lerim sizinkiler ile uyuşmayabilir. Bu nedenle gidip test sürüşü yapın derim. Ben test sürüşüne bayıldım, hatta hanım da kullandı ve çok beğendi, bir an önce alalım istiyor. Yazdığım gibi benim için + olan sürüş hissi sizin için - olabilir, ben sürüş hissi isterken siz yolu falan hiç hissetmeden gitmek istiyorsunuzdur. Ben yol tutuş istiyorumdur, siz hiç sarsıntı hissetmemek istiyorsunuzdur gibisinden. Gidin bir test sürüşü yapın, nasıl olsa ücretsiz, almak zorunda da değilsiniz.

• Parlak27 P kullanıcısına yanıt
    Kasasına göre motoru yeterli aslında size hem donanım hem görünüş hemde yakıt olarak tam uyacak araçtır bence kullanmadan karar vermeyin o fiyat aralığında atraksiyonu bol olan araç biraz zor bulursunuz alabileceğiniz BMW tarzı araçlar var ancak onlarında maliyetleri ortada

Alternatif olarak

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-bayrak-otomotiv-den-mazda-3-1%2C6-d-comfort-176252193/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-2011-model-mitsubishi-lancer-1.8-cyo-143-hp-63.000-km-kazasiz-171055644/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-tertemiz-lav-kirmizi-120-hp-fiat-bravo-176515651/detay

• Bence 1.6 cıvıc hb dizel al 120 ps. Tork 300 nm.gayet iyi performans,çekicilik,yakıt ⛽ hepsi iyi bence

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.