Şimdi Ara

50tlik fare alsam kaç gün dayanır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Üstüne 10-20 lira ekleyip G300 alsan kullanımına bağlı 2-3 sene dayanır.
  • Logitech alırsan 2-3 sene.
  • G300 alirsaniz cok dayanmaz. Boyasi karariyor farenin. Ayrica bir süre sonra cift tiklamaya basliyormus internette okuyabilirsiniz, ya da sag tus basmiyormus. Ayrica hicbir zaman bir ürünü fiyatina ya da markasina gore degerlendirmeyin. Her zaman modele, ürünün basarisina bakin. Simdi ben g300'u sevmem ve cok dandik bulurum. Ama logitech'i kotulemem diger fareleri oldukca hos.

Edit: sekil a, yukarıdaki arkadas.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balawitz -- 28 Ağustos 2014; 1:36:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech g100 . Teknosada 20 tlye bulman mumkun. 1 yildan fazla kullanip arkadasima hediye ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen logitech fanı arkadaşlar gelmiş, her neyse tartışma çıkarmak değil amacım. Soruna gelince eğer adam gibi kullanırsan ve aşırı dandik değilse yıllarca idare edebilirsin her türlü fare ile ( özellikle x7 malzeme kalitesi kötü diyenlere yorumum )
  • x7 mouse um 8 sene sorun çıkarmadan çalıştı (masaya vurmama rağmen hiç bir şey olmadı senelerce). 8 sene sonra bir gün kablosunda temassızlık oldu tamir edeyim derken mouse pert oldu ancak 8 sene hiç bir sorunla karşılaşmadım ve çok sağlamdı (çok sert kullandım)
  • Bugüne kadar çok mouse kullandım ve araştırdım. (genelde 30-100lira arası olanları) özelliklede izleme teknolojilerini. Fiyat performans olarak en iyisi logitech. Hem ışıksız optik izlemesi uzun pil ömrü sağlıyor, hemde çoğu yüzeyde çalışıyor. 2 senedir, koltukta kullanıldığından her ayağa kalkışta parke yere düştüğü halde (günde 3-4 kere) bozulmaması sağlamlığını gösteriyor. Tek sevmediğim yanı topunun çok hassas ve yumuşak olması. Onuda söküp kürdan ve japon yapıştırıcısı ile modlayarak çözmüştüm. Hatta konu açmıştım :) Pahalı oyun mouselarını bilemem ama gündelik kullanacak ucuz 100liraya kadar mouse alınacaksa en iyisi logitech bence. Gündelik dedim ama paso FPS oyun oynadığımı belirteyim bu mousela. (koltuk veya yastık üstünde padsiz)
  • Amazonda indrimde G402 var kacirma derim 100tl

• 2 yıldır x7 kullanıyorum
  • 1 yıl dayanır
  • Fareye bağlı.Zamanında microsoft intelli 3.0lar 50 liraydı.Ömürlük fps fareleriydi.x7ler 8 sene gidiyor diyen var ama yakın arkadaşım 1 sene bile kullanamadı.50 tlye aldığın logitech gaming mouse da çok gitmez.İkinci el microsoft intelli 1.0, 3.0 gibi mouselara bakın.Hakikaten çok sağlamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

G300 alirsaniz cok dayanmaz. Boyasi karariyor farenin. Ayrica bir süre sonra cift tiklamaya basliyormus internette okuyabilirsiniz, ya da sag tus basmiyormus. Ayrica hicbir zaman bir ürünü fiyatina ya da markasina gore degerlendirmeyin. Her zaman modele, ürünün basarisina bakin. Simdi ben g300'u sevmem ve cok dandik bulurum. Ama logitech'i kotulemem diger fareleri oldukca hos.

Edit: sekil a, yukarıdaki arkadas.

Haklısınız logitech mouselerin belli süre sonra çıkan problemi çift tıklama ve sağ tuş zor algılama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konays -- 6 Eylül 2014; 0:30:03 >
  • adam kaç gün dayanır demiş siz yıl söylüyorsunuz.

@shozprenic2, ben sana cevap vereyim; elimde logitech m325 var. yaklaşık 400 gündür kullanıyorum. tahminim en az 400 gün daha dayanır. etti mi 800 gün! eğer benim kadar yoğun kullanmaz isen senin elinde o zaman en az 1000 gün dayanır diye düşünüyorum.
  • X7 mouse 5 yildir kullaniyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.