Şimdi Ara

90lı yıllardan adını hatırlayamadığım bir parçada yardımcı olur musunuz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

90lı yıllarda metro fm dinleyenlern hatırlayabileceği bir parçayı arıyorum...

bir bayan söylüyordu ve elektronik müzikdi...

arada sözler vardı ama her söz na na nı na ile ayrıktı... mesela

xxxxxxxx na na nı na xxxxxxxx na na nı na

yardımcı olursanız harika olur...

edit:
    http://www.youtube.com/watch?v=fYvqql1sYJI

4.20 deki parça...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imOKAY -- 28 Ağustos 2014; 0:51:15 >

• GALA - Freed from desire bende verdiğin linkteki yorumlara bakarak buldum

• Baştaki fonda çalanda iyiymiş..

• şu şarkılar nerede o yıllar dedirtiyor insana!şimdinin milenyum çağında koy siyah rapçinin önüne hatunu +18 içerik, sıfır müzik ruhuyla kliple doldur geç. gerçi 80 li-90 lı yıllar da yok muydu böyle şeyler,araştırmalarım ve izlediğim videolara bakılırsa varmış ama,müzik ruhunu da beraberinde taşıyormuşlar be hocam!işte bu yüzden FOREVER 80-90'S diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: walt09

şu şarkılar nerede o yıllar dedirtiyor insana!şimdinin milenyum çağında koy siyah rapçinin önüne hatunu +18 içerik, sıfır müzik ruhuyla kliple doldur geç. gerçi 80 li-90 lı yıllar da yok muydu böyle şeyler,araştırmalarım ve izlediğim videolara bakılırsa varmış ama,müzik ruhunu da beraberinde taşıyormuşlar be hocam!işte bu yüzden FOREVER 80-90'S diyorum.

Kesinlike hocam. Hatta kendim yeni yeni oluşturduğum "Greatest Hits of the 50s...90s" adında klasörüm var çoğunluğunu 80'ler ve 90'lar oluşturuyor; bu şarkılar gerçekten başka

• Angelica kullanıcısına yanıt
    80 lerden aşağılara inemedim bir türlü.şu50-60-70 serisinden kulağa hoş gelen efsanelerden bir kaç parça örnek alabilir miyim,zahmet olmazsa?
  • walt09 kullanıcısına yanıt
    1955 // Oldies The Platters - Earth Angel // back to the future filminden anısı var
    1976 // Stevie Wonder - Pastime Paradise
    1977 // Queen - We Are The Champions // bilmeyen yok zaten

Çok şarkı var ama arşiv daha yeni oluşturulduğu için elimde az şarkı ismi var.
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    we are the champions ı bilmeyeni dövüyorlarmış! pastime paradise bana bir dizi ya da filmden birşeyler anımsatıyor ama jenerik olarak kullanıldığı bir yapım var mı ki acaba? son olarak şu ilk bahsettiğiniz şarkıya gelelim.back to the future ailecek severek o kadar izledim ama bu şarkıya nasıl olurda dikkat etmemişim! teşekkür ederim önerilerin için!
  • walt09 kullanıcısına yanıt
    Şimdi farkettim; 1995'deki Coolio - Gangsta's Paradise parçasının temeli Pastime Paradise'mış

Rica ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPPROF

GALA - Freed from desire bende verdiğin linkteki yorumlara bakarak buldum

çok teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.