Şimdi Ara

Cyanogenmod hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar s3 ume cyanogenmod kurmaya karar verdim acaba sakat bir is mi root bar az cok anlıyorum aklima en cok takılan sey mesela tam olarak ne ise yarıyor bu cyanogenmod ? Arada bi donmalar oluyor onlari gecirir mi nova launcher kullanıyorum birazda teli kurcalamayi severim bol bol yazabilirsiniz linkte atabilirsiniz simdiden sagolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anlatılanlar kadar performans ustunlugu yok bence ama stock yazılıma gore yinede ustun ama sarj su gibi gidiyor şuanda zaten s5 romlarda kim ne derse desin görselliğe aldanıyor onlar şuan berbat durumda sayılırlar. Bence kullanılabilecek en idael romlar stock romu rootla veya miui öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben de cm kullanirdim ama illa ki sorun cikiyor mesela (duzeltiler mi bilmiyorum) 1 dkdan fazla video cektiginde durduruldu hatasi verip videoyu kaydetmiyordu, ufak bisey ama bazen bu ustteki bildirim isigi yanmiyordu ya da her bildirimde ayni isik yaniyordu vs. sonunda stok roma gecip rootlayarak gereksiz tum uygumalari kaldirdim (yaklasik 300mblik sistem dosyası) nova launcher, greenify kurarak güzel bir stabilite sunuyor cok memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.