Şimdi Ara

>>>>>DH Support Kulübü<<<<< 264 Kişiyiz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
6
Favori
10.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekle bro ( Thresh Nami Morgana Blitz Annie)
  • mainim support değil ama severek support oynarım yaz (morgana,annie,alistar)
  • Yeni imzalar eklendi arkadaşlar
  • ekle (Thresh,Morgana,Leona)
  • ekle bro (thresh lulu karma)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme65 -- 28 Ağustos 2014; 12:33:29 >
  • Morgana Zilean ve Leona

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eklersen sevinirim.(Morgana-Thresh-Janna)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni yazar misin kardesim (Braum-Thresh-Blitz) :)
  • 50 kişi olduk arkadaşlar destek veren herkese teşekkürler.
  • Kappa Face kullanıcısına yanıt
    çünkü herkes sup oynayamaz fedakarlık ister risk yönetimi bilgisi ister ama senin gibi prolar earlyde junglenin mid ve late gamede oyunu supun yönettiğini bilmezler ha bide sup ward atmıyor diye ağlarlar ezikler sizi :D
  • Ekle qnq Thresh Morgana Blitz Janna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme65

çünkü herkes sup oynayamaz fedakarlık ister risk yönetimi bilgisi ister ama senin gibi prolar earlyde junglenin mid ve late gamede oyunu supun yönettiğini bilmezler ha bide sup ward atmıyor diye ağlarlar ezikler sizi :D

Sup oynayanlar zaten genelde yeni başlayanlar ya da farm yapmayı bilmeyen nublardır arkada boş boş durur kendi halinde oyun sonuna kadar takılır bırak da ward atsın onu da biz mi yapalım !...

• Ekle beni de (Thresh,Braum,Nami)
  • Ekle; Janna,Lulu,Morgana,Nami,Sona,Soraka,Thresh eğer maksimum üç adet ise ( Lulu - Nami - Thresh )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artemissaaa -- 28 Ağustos 2014; 13:41:45 >
  • Solo q da pek tercih etmesemde severim support oynamayı yaz benide (Thresh-Nami-Janna)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

quote:

Sup oynayanlar zaten genelde yeni başlayanlar ya da farm yapmayı bilmeyen nublardır arkada boş boş durur kendi halinde oyun sonuna kadar takılır bırak da ward atsın onu da biz mi yapalım !...

Bu arkadaşı da "Oyunu cok iyi bildiğini düşünüp, aslında oyun mantığına zerre kadar hakim olmayanlar" grubuna ekleyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

quote:

oyuna yeni başlayanlar genelde mid veya solo alır şimdi uydurma sup diye. sup olmassa takım çöptür. sen neyin kafasını yaşıyorsun.

bkz. bonzai
  • Kappa Face kullanıcısına yanıt
    ilginç benim niye support oynayarak taşıdığım maçlar var o zaman bronz arkadaşım söylesene .Bronz diyorum çünkü ancak low supportlar arkada boş boş durur kendi halinde takılır
  • LoftHeR kullanıcısına yanıt
    eski bir atasözü derki absolutely :D
  • quote:

ilginç benim niye support oynayarak taşıdığım maçlar var o zaman bronz arkadaşım söylesene .Bronz diyorum çünkü ancak low supportlar arkada boş boş durur kendi halinde takılır

Hı belli yanına oynamayı bilmeyen bi adc baqem nasıl tasıon!...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.