Şimdi Ara

pttcell 1 gb 10 tl sınırsız paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu paketi kullanan varmı. Faturalı olduğu için Faturanın fazla gelmesinden korkuyorum 10 tlden fazla gelirmi acaba fatura.Bana sadece internet lazım bu paketi almayı düşünüyorum
    Kampanya linki buradahttp://www.pttcell.com.tr/Icerik/faturali-internet-paketi

• dreamaster kullanıcısına yanıt
    1 gb'dan sonra sınırsız olarak 128 kbit deam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

1 gb'dan sonra sınırsız olarak 128 kbit deam eder.

10 tlden fazla gelmezmi yani, vergiler filan ekleyip faturayı şişirmezler değil mi?
  • Fatura fazla gelmez, eğer aşmadığın taktirde. Yeni hat alımında faturalılarda 50 tl vergi ücreti var ve bu her ay alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İTMEN

Fatura fazla gelmez, eğer aşmadığın taktirde. Yeni hat alımında faturalılarda 50 tl vergi ücreti var ve bu her ay alınır.

ben türkcelldeyimde buna geçmeyi düşünüyorum dediğiniz gibiyse iyiymiş.
  • İTMEN kullanıcısına yanıt
    12 takiste bölünür yani. Hemen korkmayın her ay 50 lira alınmaz
    Pttcell eskiden daha iyiydi. 250 mb'dan sonra hız 128 kbit'e düşüyordu. Şimdi 250 mb'dan sonra 3 gb'a kadar 64 kbit, daha sonra kesiliyor. (Reklamlarda sırf sınırsız diyebilmek için 1 kbit hız vermişler) Adam gibi internet için bu paketi alıp ekstradan 10 lira ödemeniz gerkiyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Pttcell eskiden daha iyiydi. 250 mb'dan sonra hız 128 kbit'e düşüyordu. Şimdi 250 mb'dan sonra 3 gb'a kadar 64 kbit, daha sonra kesiliyor. (Reklamlarda sırf sınırsız diyebilmek için 1 kbit hız vermişler) Adam gibi internet için bu paketi alıp ekstradan 10 lira ödemeniz gerkiyor yani.

ben hiç paket almadan sadece bu 10 tllik interneti almayı düşünüyordum yoksa illa paket almamızmı gerekiyor.
    Sizin baktığnız faturalı tarifeler için. Faturasız tarifelerde aylık 14,5 liraya kotalı 1 gb internet paketi var yani 1 gb kullanımdan sonra ek ücret yansır.
  • Anladım şimdi ilk önce 14lük tarifeye geçeceğiz sonra 10 lira daha verip bu paketi, alacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamaster

Anladım şimdi ilk önce 14lük tarifeye geçeceğiz sonra 10 lira daha verip bu paketi, alacağız.

aynen oyle .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hat taşımada hiç bir ücret ödemezsiniz ve taahhütte yok ben eski avea numaramı tasıdım güzel tarife fazla beklentim yok whatsapp tweet vs sağlam bir şekilde iş görür bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.