Şimdi Ara

Acer E700 Root yapma işlemi yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kitkat 4.4.2 sürümü ve MediaTek MT6582 işlemcisi var. Telefon ağustos ayında çıktığın için internette bilgi bulamadım. Pasaport kaydı yaptırmamak ve 120 TL ödememem için imei değiştirmem gerekiyor. Telefonunun imei nasıl değiştirebilirim ? İlla root işlemi yapmak zorunda mıyım ? Root işlemi için uygun dosyayı nerden bulabilirim ?
    Kolay Gelsin

• Hocam bu 3 simli olan model mi?
    rootu kingo root var pc de yapabilirsin googleden bulursun
    imei için google playden Mtk engineer apk yükleyip yaparsın bazı mtk işlemcilerde işe yaramıyo ama şansını bir dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim cevap için,evet 3 simli modeli. Önce telefonu pc'ye bağlayacam Sonra kingo root yapacağım. Root işlemi ile acerin kendi içindeki programlar gidecek mi ? komple tasarımı felan değişecek mi yoksa sadece yönetici izni mi sağlanıyor.
    Root bittikten sonra imei değiştirme programını kuruyorum. Ama değişmeme ihtimali var diyorsun ? Değişmez ise pasaport ile imei kaydı yaparım 60 gün sürem var.
  • programlara bişey olmaz sadece yönetici izni alırsın. başarılı yaparsan super su uygulaması yüklenmiş olur.teli yeniden başlatırsın.
    Root işi risklidir hocam tüm sorumlulk sana aittir. telefonun brick olma durumuda var.

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88069356
    bu konu sana yardımcı olucaktır.

• peki çok teşekkür ederim. Şuan telefon yeni çıktığı için internette root videosu yok. Birkaç gün daha bekleyem düşer o zaman denerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkslslf

Merhaba arkadaşlar;
    Kitkat 4.4.2 sürümü ve MediaTek MT6582 işlemcisi var. Telefon ağustos ayında çıktığın için internette bilgi bulamadım. Pasaport kaydı yaptırmamak ve 120 TL ödememem için imei değiştirmem gerekiyor. Telefonunun imei nasıl değiştirebilirim ? İlla root işlemi yapmak zorunda mıyım ? Root işlemi için uygun dosyayı nerden bulabilirim ?
    Kolay Gelsin

Merhaba hocam ,

altta linki ni verdiğim adresten üye olup dosyaları PC ye indir,

İndirdiğin dosyaları rar dan çıkartıp masaüstü ne koy,

Aynı zamanda SD karta indirdiğin klasörde ki SUPERSU yu zip olarak yükle,

Masaüstünden sp flash tool u aç , scatter yazan dosyayı masaüstünden bul ve sp den yükle , telefonu ses kısma+power tuşuyla aç RECOVERY e gir ve CWM den supersu yu yükle..

Telefonu yeniden başlat supersu ya girip güncelle :) Root hayırlı olsun :)

http://www.needrom.com/download/cwm-5-5-root-liquid-e700/

@gkslslf

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.