Şimdi Ara

OnePlus One video inceleme 'Tam bir seri katil' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
4
Favori
4.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi sen de bir alemleştin iyice...Abi onlara da mı cevap veriyorsun,çalar çalar giderler...

• Güzel inceleme olmuş yine , Xiaomi MI4 incelemesi bekliyoruz...
  • Forumda ne kadar gereksiz insan var ya. Xiaomi mi3 ve redmi note modellerinin incelemesindede hep ayni yorumlar, "Turkiyede yokki ne yapayim. Arkadas 1. si forumda takilan herkes turkiyede oturmuyor. Yurt disindan takip eden vatandaslarimiz var. Onlarin ülkesinde vardir belki onlara rehber olur. 2. ben turkiyedeyim ama bu telefon hosuma gitti istetip bi pasaporta kayit ederek kullanirim. 3. sü donanimhaber sadece türkiye teknolojisini takip edecek kadar ufak bi site degil. Dünya teknolojisini takip ediyor. Lütfen gereksiz yorum yerine hic videoyu izlemeyip terkedin bu sayfayi gidip samsun s5 incelemesi falan izleyin.

• ßenim anlamadığım nokta şu davetiye işi. Zaten piyasada tonla var özellikle çin sitelerinde neden bu davetiye ile insanları daha çok uğraştırıyorlar anlamadım.

Birde almanyadan bir akrabam geldi. Gelmeden önce ben Oneplus'u sordum kendisine varmı almanyada lansman yapıldımı diye. Evet lansman yapıldı ama çok garip bir satış sistemi var dedi. Davetiye ile birde kendi eski telefonunu teslim etmen gerekiyormuş gibi birşeyler söyledi. Yani Oneplus alacağın zaman sendeki olan telefondan vazgeçecekmişsin gibi birşeyler. Çok bilgisi olan bir arkadaş değil kendisi büyük ihtimal bir arkadaşı bilmeden böyle demiştir ama belli de olmaz dedim bende davetiyeyi yapan adam bunu da der :)

Edit : MI3-MI4 incelemesi bekliyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.McNulty -- 28 Ağustos 2014; 14:13:45 >
  • MI3 ve MI4 İncelemenizide bekliyoruz sayın Mesut Çevik
  • abi geçen gün gördüm face de adamın birinde durup dururken patlamış telefon ya umarım sizde bu tarz bi sorun olmaz
  • Ben de kullaniyorum, buraya bir kac bildigimi yazayim.

Cihazda OIS yok ama yazilimsal stabilizasyonu acmak icin ISO ayarini Auto(HJR) secebiliyorsunuz.

Qualcommun BT çipini kullaniyor ve bu çipte FM destegi de var. Yani gerekli sürücüyü yükleyince FM dinlemek mumkun (kernel degisikligi lazim). Ama sorun şu, çip ile kulaklik girisi arasinda baglanti var mi bilmiyoruz. Yoksa kulakligi anten olarak kullanamayacak biliyorsunuz. OnePlus'takiler radyoyu eklemeyi planladiklarini ama zamanlarinin yetmediklerini soylediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsd cart desteğinden sözedilmemiş birde giriş çıkış portlarından mesela hdmı dan tvye aktarım yapılıyormu yada otg kablosundan usb cihazlar bağlanabiliyormu içinde navigasyon varmı gibi şeylerden hiç sözedilmemiş ben tatmin olmadım bu incelemeden eksik olmuş.Onun dışında incelediğiniz kadarını beğendim fiyatı giriş seviyesi donanım tepe modellerinkinden muhteşem olmuş.

• detaylı inceleme için teşekkürler. beğenmeyen izlemeden hayatına devam edebilir. incelemelerin devamını bekliyoruz: MI3 ve MI4...
  • quote:

Orijinalden alıntı: peters

Microsd cart desteğinden sözedilmemiş birde giriş çıkış portlarından mesela hdmı dan tvye aktarım yapılıyormu yada otg kablosundan usb cihazlar bağlanabiliyormu içinde navigasyon varmı gibi şeylerden hiç sözedilmemiş ben tatmin olmadım bu incelemeden eksik olmuş.Onun dışında incelediğiniz kadarını beğendim fiyatı giriş seviyesi donanım tepe modellerinkinden muhteşem olmuş.

Merhaba,

İncelemenin hemen başında bir teknik özellik tablosu geliyor ekranlara eğer okursanız yazanları sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Taş gibi telefon
  • Hee tabi hee kimsenin alamadığı bir telefon "seri katil" değil mi?!

• mesut abi hem OnePlus one hemde oppo find 7a kullanan biri olarak hangisini tavsiye edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdfb44 -- 28 Ağustos 2014; 19:44:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: peters

Microsd cart desteğinden sözedilmemiş birde giriş çıkış portlarından mesela hdmı dan tvye aktarım yapılıyormu yada otg kablosundan usb cihazlar bağlanabiliyormu içinde navigasyon varmı gibi şeylerden hiç sözedilmemiş ben tatmin olmadım bu incelemeden eksik olmuş.Onun dışında incelediğiniz kadarını beğendim fiyatı giriş seviyesi donanım tepe modellerinkinden muhteşem olmuş.

Merhaba,

İncelemenin hemen başında bir teknik özellik tablosu geliyor ekranlara eğer okursanız yazanları sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Ben videoyu izledim dediğim özellikler yazmıyordu yada teknik özellik tablosunda eksik olabileceğini düşündüğüm için sordum.Var yada yok demeniz yeterliydi yada bunları eksiklik olarak diğer incelemelerde olduğu gibi söyleyebilirdiniz.İyi çalışmalar.

• f/p mükemmel olan bir telefona 15dk lık bir inceleme yeterli belki ama birkaç saniye ayırıp hoparlör kısmını söylerken oradaki çıkış portundan bahsetseydi güzel olurdu.Ama verilen cvp yeterli olmadı tepe modellerden bahsederken hatta bu telefondan çok düşük özellikli ve fiyatı iki katı olan telefonları ayrıntılarıyla yorumlarken bu cihaza üvey evlat muamelesimi yapıldı acaba çünkü aynı özelliklerde 2000tl lik telefonlar var.Nekadar fiyat okadar inceleme mi oluyor.
  • Mesut bey inceleme için teşekkürler, telefon incelemeleri hakkında aldığınız süre kısaltma kararı da bence çok olumlu bir karar çünkü diğer inceleme sitelerinde de gördüğüm, izlediğim yarım saatten fazla süren incelemeler genelde bayıyor ve aynı şeyleri tekrar ediyor. Bu konuda ufak bir öneri olarak incelemeleri bir standarta oturtmanızı öneririm. Yani bütün incelemeleri; teknik özellik, dış kasa, kamera/ses, test puanları, oyun testleri gibi belli bir sırada yaparsanız ve bir puanlama sistemi oluşturursanız daha güzel, yararlı ve olumlu bir inceleme olur gibi geliyor bana.

Telefon hakkında ise bir sorum var. Ekranın alt kısmındaki sararmadan bahsettiniz. Ben ve bir kaç arkadaşım bu telefonu almanın yollarını arıyoruz. Bu sararma telefon ilk alındığından itibaren var olan bir hata mı yoksa sonradan ortaya çıkan bir hata mı ve garanti kapsamına giriyor mu?

• Sayın Mesut Bey,
    Telefonu sattığıma pişman ettiniz beni, inceleme için teşekkürler.
  • Bir de bootloader acilsa bile garanti bozulmuyor, bundan da bahsedilseymis keske. (Tabi çin'e gonderilmesi gerekiyor)

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Sanıyorum buradan aldınız. Fiyatı düşmüş.

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Nillkin-Amazing-H-anti-burst-tempered-glass-screen-protector-film-for-OnePlus-One-A0001/1902315473.html

Yumulunnn :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 28 Ağustos 2014; 18:27:31 >
  • güzel telefon, mümkün olsaydı almak isterdim ama davetiye falan çok zor sanırım elde edilmesi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.