Şimdi Ara

Gitmiyor Dediğimiz Araçlar... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
670
Cevap
8
Favori
24.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Otokar üretimi 110'luk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.8 a6 ... ben böyle büyük sınıf araç alanların boş versiyon almasını anlamam... dünyada bu kasa tutmazken biz kocaman arabaya 1.8 motorla biniyoruz.. kaç ton araba bin işte 2.0 üstü versiyonalarına. ya da a4 al 2.0 olsun aynı para derim...

Gitmiyor Dediğimiz Araçlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMBELE1234

1.3 multijet tüm araçlar.

Eksi sayısı gerekli cevap olmuş ama ben de ekleme yapayım. 1.3 multijet motorun hangi kasada olduğuna bağlı. Bir doblo vs. desen neyse de Palio ve Punto 1.3 multijet gayet iyi.
  • 1.3 dizellere laf edilmiste genelde bu motor ekonomi amacla uretilmis bir motor zaten cok fazla performans beklemek yersiz olur. 200km+ yapabiliyor gayet yeterli bence

• Surucu kursunda 1.3 albea vardi en bos model. Gazi kokluyordun da 100den 130a 15snde cikiodu

• Devirli kullanmayı bilmiyorsunuz veya bindiğiniz araçlar hurda birisi hdi nemo ve 307 demiş.At sahibine göre kişner demişler nemo ile 0-100'ü 14 küsür saniyede yapıyorum..110 hp 307 ye bin bakalım nasıl çekmiyor ? Benim görüşüm çekmeyen araçlar :

2008 ford mondeo 1.6
    1.6 Fsı passat
    75 hp ford tourneo connect
    Fiat'ın Mjet araçları (1.3)
    1.3 Toyota corolla
    1.3 cdtı opel astra 2012 (araç kondisyonuna göre değişebilir.)

• Abi gitmiyor dediğiniz araçların çoğu gidiyor ya siz kullanmayı bilmiyorsunuz da bozdunuz mu naptınız anlamadım ki duyanda yokuş çıkmıyor filan sanacak 1.4 punto yada 1.3 astra cinnahta çatır çatır çıkıyor nereyi tırmanmamız lazım? Bazılarıda gelip 0-100 ü şu filan diyor, gençler hergün nünberg te tur mu kasıyorsunuz ne bu 0-100 merakı son hız merakı? arabanızın son hızı 150 değilde 250 olsa neyinize yarayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Yeni clionun 1.2 benzinli motoru gitmiyodu araç arkadaş dip gaz gidiyodu paso bide içiyodu bu durumda.

2012 Yılında 1.2 Fabrikasyon LPG li Symbol aldık 4 tane fiyatı çok ucuza geldi ama araba 110 da falan takılıp kalıyor ve 110km hızı gördüğünüzde devir saati 4000 üzerinde oluyor.
    İbredeki son gösterdiği hız ise 260 :) Tam bir tezat oluşturuyor ama gel gelelim yakıta istanbul içi trafikte yaklaşık 95-100 tl civarına dolan lpg tankı ile 450-500 km yol yapıyorsunuz klimanız açık halde.
  • BMW 3.16 ya kesinlikle o motor yetmiyor. Arkadaş da 2012 model 3.16 vardı ve bir kaç kez kullandım. Tırt, verilen paraya yazık günah, arkadaş da 4-5 ay dayanamadı sattı zaten. Sırf, 1600cc motor kaldırmıyor diye sattı. Haklıydı da

Birde direksiyonu kütük gibiydi. 2006 model A3 ün direksiyonunu serçe parmağıyla döndürdü, 2012 model BMW 3.16 nın direksiyonunu iki eliyle zor döndürüyordu. Meğerse, servo (elektrik motoru takviyeli) direksiyon opsiyonelmiş ve ciddi fiyat farkı var. Biraz da bundan dolayı arabasından soğudu, ondan dolayı sattı.

2012 model aracına standart olarak servo direksiyon koymayan BMW, kendini ne hallere düşürmüş, yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 28 Ağustos 2014; 12:27:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Yeni clionun 1.2 benzinli motoru gitmiyodu araç arkadaş dip gaz gidiyodu paso bide içiyodu bu durumda.

2012 Yılında 1.2 Fabrikasyon LPG li Symbol aldık 4 tane fiyatı çok ucuza geldi ama araba 110 da falan takılıp kalıyor ve 110km hızı gördüğünüzde devir saati 4000 üzerinde oluyor.
    İbredeki son gösterdiği hız ise 260 :) Tam bir tezat oluşturuyor ama gel gelelim yakıta istanbul içi trafikte yaklaşık 95-100 tl civarına dolan lpg tankı ile 450-500 km yol yapıyorsunuz klimanız açık halde.

Aynen aynen öldüm o araçla rampa aşağı 120 zor görüyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kisacasi d sinifi 1.6 motor butun araclar diye genelleyebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: mebust

1.8 a6 ... ben böyle büyük sınıf araç alanların boş versiyon almasını anlamam... dünyada bu kasa tutmazken biz kocaman arabaya 1.8 motorla biniyoruz.. kaç ton araba bin işte 2.0 üstü versiyonalarına. ya da a4 al 2.0 olsun aynı para derim...

Gitmiyor Dediğimiz Araçlar...

Turbosuz 1.8 gitmez, turbolu 1.8t 2.0 motorlu atmosferik arabalara toz yutturur.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxkoksalxx

1.6 fsi passat 1.6 Opel vectra c 1.6 insignia

1.6 fsi passat nereye gitmiyor bizzat kullandım uzunca bir süre gerçektende sürücüyü memnun bırakan bir araç tabi ben çocuğum gibi bakıyordum arabaya o ayrı bir mesele
  • yeni clio berbat bişe toros gibi ses geliyo arabadan sanırsın döküntü reno megan vardı bnde değiştirdim volvoda 2011den sonra çelik oranı azaltılsada volvo s60 d2 aldım araba süper bişe savurmuyo oturaklı araba çekişi iyi 185 beygir 1.6 motor durumum iyi oldukça artık volvocuyum
  • 1.2 atmosferik k12 Micra

• 1.2 palio
  • Gelip burada yok 85-75 bg araç gitmiyor diyerek rezil etmeyin kendinizi.

O araçlar performans araçları değiller. Zaten o düşük bg araçlar B sınıfı hafif araçlarda yer alır. Tüketim odaklı araçlar.

1.6 motorlu D sınıfı araçlar gitmeme konusunda başı çekerler.
  • skoda Roomster 1.2 benzinli gerçekten gitmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak be

quote:

Orijinalden alıntı: musbab1907

hyundai accent

Evet gitmiyo o arabalar uçuyor.

110 bg accent kullanıcısı

"Gazı koklemeye korkuyorum çünkü bir süre sonra frenler tutmuyor ve çok hızlı ivmeleniyor "

2. viteste gazı kökleyince patinaja düşüyor devam ederseniz 3. vitesdede bi ciyaklama geliyor :D
  • Eski kasa ve ondan bir önceki kasa 1.4 passat manuel 6 vites. Gerçekten o kasayı kaldıramayan bir motor. Ayrıca bi önceki kasa astra sedan 1.4(1.3 de olabilir tam hatırlamıyorum).

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.