Şimdi Ara

Gitmiyor Dediğimiz Araçlar... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
671
Cevap
8
Favori
24.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: temizyurek

quote:

Orijinalden alıntı: ertug0

Honda civic 1.6 bağırıyor ama gidemiyor,sahipleri de Roket sanıyor aracı,halbuki tekerlekli çöp,ne yol tutar ne yüksek hızda stabil ilerler.Millet uçan araba yapıcak bunlar yolda zor duran araba yapıyo

2 yıldır kullanıyorum , evet yüksek devirlerde bağırıyor ama daha hiç gitmiyor diye yakındığım olmadı. yokuşlarda hiç bayılmadı, sollamalarda hiç geri çevirmedi araba..

devirli kullanmak gerekiyor, turbo motorlu araçlar gibi 2000 devirde yokuş çıkmıyor haliyle.

yakıtta LPG ile 200 kuruş. bağırmasına göre gayet iyi.

yani ;

bağırıyor ama gidiyor.
    sahipleri roket sanıyor ama o kişiler şahinleri roket sanan tayfa ile aynı zihniyette olanlar.
    tekerlekli çöp derken güvenlik testlerine bakmanızı tavsiye ederim.
    yol tutuşu gayet iyi, youtube da onlarca video var, oturup izleyin biraz.
    yüksek hızda stabil değil, rüzgardan çok etkileniyor diye düşünüyorum.

kısaca üfürmüşsünüz..

Öncelikle alındıysanız özür dilerim,2010 model makyajlı otomatiğini 4 yıl kullandık,benden çok parçasını sağını solunu bilen zordur zannımca,öncelikle araç bana göre performans istendiğinde hem bekleneni vermiyor,hem de astronomik derecede yakıyordu,sac sağlamlığı iyi değildi,tavan ve şase dayanımı çok iyi bunu zaten biliyorum,hatta şöyle birley söyleyeyim,volvo s40 ve bir önceki a3'ten daha yüksek tavan dayanımı,yalnız kaza yaptıktan sonra bunların bir anlamı kalmıyor,bu dediklerimin yanı sıra kaza güvenliği kadar sürüş güvenliği paralel değil malesef,virajlarda tedirgin eden bir sürüş yapısı var,frenleri kronik arızalıydı zaten söylememe gerek yok,ses yalıtımı vasat.İç malzeme kalitesi bana göre üst düzey sert plastik ama eksileri bence artıları götürüyordu,bu tamamen benim düşüncem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falken36

Siz bu araçlara gitmiyor diyorsanız birde dizel defender e binin.

Benzinlisi gitmiyo değilmiydi onun dizel daha iyi turlan modeli diye biliyorum.
    nissan xtrail 1. 6 cvt özellikle alt devirlerde stop etti saniyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INTRUDERTR -- 27 Ağustos 2014; 23:51:28 >
  • kafa yapısı çok basit çoğunluğa verin 3.20d f30 ,arabayı maymun gibi sürer gelir buraya çok yakıyor diye konu açar,1.3dizel astra 2000devirde 6. vites 110 yapıyor nasıl yokuş çıkacak 6.viteste Allah aşkına 4te çıkmazsa bozuşulur ama bırakın 6da çıkmasın
  • Benim 132 hp ilk yeni kasa auris de gitmiyordu cidden ama.

• 1.6 astra h. Bir de yokuştaysan ömründen birkaç yıl eksilebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: xxkoksalxx

quote:

Orijinalden alıntı: frknsysl

quote:

1.6 fsi passat 1.6 Opel vectra c 1.6 insignia

2006 model 1.6 benzinli vectra kullanıyorum arada. Gaza basmadan dahil kaldirabiliyorum arabyi, manuel. Şehir içinde de yüksek viteslerde ve düşük devirlerde çok iyi gidiyor. Atmosferik benzinlinin tadı çok iyi çıkıyor.

Gaza basmadan anca arkadan itersen kalkar hocam

Yok be hocam o kadar yere atmayalım bence çok acımasızca oldu :)))

• quote:

quote:

quote:

quote:

1.6 fsi passat 1.6 Opel vectra c 1.6 insignia

2006 model 1.6 benzinli vectra kullanıyorum arada. Gaza basmadan dahil kaldirabiliyorum arabyi, manuel. Şehir içinde de yüksek viteslerde ve düşük devirlerde çok iyi gidiyor. Atmosferik benzinlinin tadı çok iyi çıkıyor.

Gaza basmadan anca arkadan itersen kalkar hocam

Yok be hocam o kadar yere atmayalım bence çok acımasızca oldu :)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megane 2 1.4 Sedan 98 HP hele birde LPG varsa

• 1.3 mulijet gitmiyor.
    1.4 hdi'de gitmiyor.
    1.2 benzinli reno motoruda gitmiyor.
  • 1.2 motor lpg li palio ehliyet sinavina onla girmistim 2.viteste dipgaza ragmen yokusu cikmiyordu

• 1.6 atmosferik D sınıfının tamamı yürümez. dizelleri de yürüyorum sanar. 1.6 atmosferik C sınıfının da %90'ı yürümez. Bir de corolla 1.4d yürümez.

• Sol şeritte en fazla birkaç saniye kalabiliyorsanız, muhtemelen 1.3 mj kullanıcısısınız.
  • 1.3 90 lık doblomuz var hız yapmasakda şehiriçinde az yakan ve konforlu bir araç gitmiyor demek yanlış olur gayet seri kullanmasını biliceksin..
  • 1.3 75lik fiorino gitmiyor.

motordan dolayı değil şanzumandan dolayı gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

1.6 atmosferik D sınıfının tamamı yürümez. dizelleri de yürüyorum sanar. 1.6 atmosferik C sınıfının da %90'ı yürümez. Bir de corolla 1.4d yürümez.

Corolla 1.4d yürüse nolur,çöp gibi araba,fiyatı çöp kamyonu kadar ama o da syrı mesele

• Insignia 115 bg ve
    Cruze için çok duydum gitmiyor lafını

• 1.3 CDTI ASTRA İLK sırayı alır
  • hyundai accent
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Yeni clionun 1.2 benzinli motoru gitmiyodu araç arkadaş dip gaz gidiyodu paso bide içiyodu bu durumda.

sizin arkadaş kafayı sıyırmış. gelsin bakalım gidiyo mu gitmiyo mu size de göstereyim siz de gelin
  • Astra J 1.3 CDTI, 1.6 115 bg.
    Vw Passat B6 1.6 102 bg MPI
    Skoda Octavia 1.6 102 bg MPI
    Opel Vectra 1.6 105 bg

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.