Şimdi Ara

HT 1050 HOMETECH uydu alıcı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
7
Favori
90.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. a 101 den hometech 1050 hd uydu alıcı aldım da biss şifresini falan acamadım elinizde hazır kess biss varsa paylaşırmısınız usb den guncellemek için. lütfen yardım edermisiniz.
  • Bir tane ben de buldum. Sonuncuyu aldım ancak av çıkışı ile tüplü tv de görüntü alamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lütfen birisi yardım etsin.
  • Valla ben de sonradan buldum, taktım çat diye çalıştı. Büssürü de HD kanal varmış Turksat 4'de. Geçişlerde hiç sıkıntı yok, alet bana çok sempatik geldi, herkese tavsiye ederim.
    Yapamayan arkadaşlar, bir uyducuya götürün 5-10 TL'ye ayarlarınızı yapar.
  • Ben de aldım a101q den. Bir arkadaşın bahsettiği gibi kumandada bazen iki kanal birden atladığı alıyor. Dün akşam TRT hd de bundesliga maçı şifresini otomatik çözemedi. Görüntü kalitesi gayet iyi, hızlı. Menüsü hiremco ya göre karışık. 70 TL ye alınacak ev kulanımı uydu alıcı için bence gayet iyi.
  • bende Hometech HT1050 Full HD mini Uydu Alıcı aldım. kanal gecişleri güzel.
    cihaz ısınıyor, kapatınca cabuk soğuyor.

biss tablosunu görmek için.
    menü sonra 8888 girince açılıyor.

12399 H 27500 3/4
    SRF 1
    SRF zwei
    SRF info
    RSI La 2 HD

10971 H 29700 2/3
    DVB-S2/8PSK
    SRF 1 HD
    SRF zwei HD
    RTS Un HD
    RTS Deux HD

hodbirde biss şifreli hd kanaları gösteriyor.
    şampiyonlar ligi ve uefa maçları izleyebiliyorum.

trt de şifreli maç varken kumandadan sağ üsten goto tuşuna basılıp şifre yazılıp onaylayınca biss açılıyor.

NTV Spor
    SID:.A.. bisse değerini girmek istedim harflerde kaydetmiyor. sayılarda kaydediyor hafızaya
    ancak A harfi yerine hangi sayıyı girecem bilemedim.

11200 dikey 27500
    hotbirda-AZ TV de maçlarda şifreleniyor.

coğu filmi açıyor,
    ancak açamadığı filmlerde var.
    GIF, WMA, Xvid MOV MPEG4 dosyaları desteklemiyor...

Menüden AV ayarı altında video çözünürlüğünü otomatik yaparsan HD ve SD de iyi görüntü kalitesine sahip olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bordomavi -- 27 Mart 2015; 0:46:58 >

• Bende almayi dusunuyomda çift uydu desteği varmi acil yardim

• Tüm dosyalarınız bu linkte herşey varhttp://hometechuydu.blogspot.com.tr/p/hd-uydu-cihazlari.html?m=1

• bende aldım ama Türksat 4-A kurulumunu yapamadım hiç bir kanal çekmiyor ???
  • Hometech ht 1050 biss key girme olmuyor. Forumun tamamini okudum. Yardimci olabilecek varmi. Ornegin. 8282 yi nereye yazacagiz.

• Arkadaşlar kanal taşıma işlemini nasıl yapıyoruz burdaa ben kanalları taşıyamıyorum :-((( bis nasıl çözülüyor ayrıca yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: bordomavi

bende aldım. kanal gecişleri güzel.
    cihaz ısınıyor, kapatınca cabuk soğuyor.

12399 H 27500 3/4
    SRF 1
    SRF zwei
    SRF info
    RSI La 2 HD

10971 H 29700 2/3
    DVB-S2/8PSK
    SRF 1 HD
    SRF zwei HD
    RTS Un HD
    RTS Deux HD

şifreli hd kanaları gösteriyor.
    şampiyonlar ligi ve uefa maçları izleyebiliyorum.

ancak trt hd maçlarda şifreleniyor,
    daha cözemedim.

11200 dikey 27500
    hotbirda-AZ TV de maçlarda şifreleniyor.

coğu filmi açıyor,
    ancak açamadığı filmlerde var.
    GIF, WMA, Xvid MOV dosyaları desteklemiyor...

1200 ze bıs ıçın yapılacak ışlemler:
    çalışırken 8282 bıraz bekle bıs menusu gelecek, veya menu mavı tuş bıs menusu gelecek
    altta renklı tuşlerı takıp et, kanal ısmı(buyuk küçük harf dıkkat) fırekans 11054-3000
    sorada sıd değerlerı 2968 -2969- 296A sırasıyle TRT HD_TRT 1 HD -trt haber

TRT SPOR HD 296B dıye kaydet....bıskeylerden hafıza doluysa bılınmedık kanallara değıştır tuşuyla gırerek
    bılınmedık kanalın keylerının yerınde kendı yazdıklrın kaydolur, senınkiler kalır,bılınmedık keyler yok olur..

yenı TRT keylerı..10 00 00 10 00 00 00 00...16 adet sayı harf falan.aklıma kaldığına göre rakamlar bıtışıktır,

muammer ekşı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2eksi2 -- 23 Aralık 2014; 17:14:26 >

• 2 gün sonra 25'inde yine geliyor A101 e sadece HD yayın izlicek bir tv için alınır mı acaba ? ısınma gibi sıkıntılar var mı sorun cıkartır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert Safa -- 23 Aralık 2014; 16:59:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert Safa

2 gün sonra 25'inde yine geliyor A101 e sadece HD yayın izlicek bir tv için alınır mı acaba ? ısınma gibi sıkıntılar var mı sorun cıkartır mı ?

ısınma var, amma bır sorun çıkartmıyor bence alınır.
  • Frknn34 F kullanıcısına yanıt
    Menü den girip kanal ayarlarına inip kanal yöneticisine geliyorsun sonra taşıyacağın kanalı okeyleyip taşıyacağın yere gelip taşıma rengine basıyorsun sonra exit basıyorsun kaydoluyor...
  • Aldık bakalım inşallah pişman olmayiz

• bende aldim bir adet hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarot73

Bir tane ben de buldum. Sonuncuyu aldım ancak av çıkışı ile tüplü tv de görüntü alamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba

bende geçenlerde a101 de satılan ht 1200 SE modelini aldım ve aynı şekilde av çıkışından görüntü gelmiyor ses geliyor sadece. Siz bir çözüm buldunuz mu ? Yada çözüm bilen birileri varsa alıntıyla beraber cevap verirse sevinirim. Ben cihazı iade ettim ancak av çıkışından görüntü alabileceğimi bilirsem geri alırım.
  • akcabey kullanıcısına yanıt
    Bende bugün ht1050 modelini aldım ama acaba hangisi daha iyidir ht 1200 mü alsam acaba.Nette 20-30 tl fark var ama A101 de 5 tl farkla satılmış geçen haftalarda 1200 modeli.
    @akcabey
  • selam arkadaşlar.bugün ben de HT 1050 uydu alıcısı aldım. Fakat babamların televizyonu tüplü olduğu için bağlantıyı nasıl kuracağımı bilemedim. Ben tüplüler için de uygun olduğunu düşünerek almıştım. Eğer öyle değilse iade etmek durumunda kalacağım. Ya da bağlantı sağlayabileceğim aparat nedir? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.İyi günler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.