Şimdi Ara

Aklimda g500s var fakat...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde 10 liralik eski cafe mouse var senelerdir kullaniyorum haliyle elim alisti ona g500s elime otururmu diye merak icerisindeyim elim buyuk degil ve acikcasi birazda pahali geliyo g500s 150 lira civari ama cok iyi oldugu soyleniyo almisken iyi bi gamer mouse almak istiyorum acaba oneri olarak baska hangi mouse lar olabilir tavsiyelerinizi bekliyor ve tesekkur ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam g502 al derim. daha çok başarılı!
  • Eylül'ün ortasında G402 Türkiye'ye satışa çıkıyor daha sade olduğu için ben daha güzel buldum. Fiyatı 155-165 civarı olacak indirimsiz bana kalırsa onu bekle bende onu bekliyorum. Amazon'da yarın stokta.
  • logitech ürünleri mağazalardada var gidip elinle deneyebilirsin ben deneyip g400s aldım gayette memnunum
  • Razer deathadder13 al kalitesinden ergonomisinden falan suphen olmasin amazondan 140 tl ye geliyo fps icin birebir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün arkadaşımda g500s var bi deneyip bakacağım bu arada şu g402 yide araştırayım biraz resimleri felan pek sade geldi hoş görünüyor
  • g500s güzel mouse, fakat büyük eller oçin uygun.Ve siz elim büyük degil demişsinix .g500s i yinede deneyin bi, elinize büyük gelirse g300 falan alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • g300 değilde g500s olmaz sa 100s ve g103 alacagım 500sin parasına aklımda öyle bi düşünce var
  • İmzanızda gördüm g502 kullanıyomussunuz onun boyutları ne durumda ? memnunmusunuz ?

@0ops
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfckr14

İmzanızda gördüm g502 kullanıyomussunuz onun boyutları ne durumda ? memnunmusunuz ?

@0ops

O da iri yarı bi mouse, benim ellerimde büyük oldugu icin tam oturuyor. Memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte sorunda orda benim el alışmış 10 liralık cafe mouseına yüksek bişe oldugu zaman bileğim agrıyo dedğim gibi g100s+g103 şuan baskın geliyo alacagım heralde klavye kesin mouse için bakınıyorum hala bulamadım bişe
  • rival a bir bak derim.
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz ama bana göre bir mouse a 100TL+üzeri vermek gereksiz geliyor. Benim avuç içim büyük G300 aldım zamanında ama rahat edemedim, ondan öncede X7 F3 vardı rahat edemedim. En sonunda Bloody V3 aldım bikaç gün önce 70TL ye memnunum.

G300 den niye memnun kalmadım hem elime tam oturmuyordu rahat değildi, hemde üzeri kauçuk malzeme olmadığından elim terlediği zaman mouse u kontrol etmekte zorlanıyordum. Mouse bakacaksınız bence öncelikle kauçuk malzeme olmasını göz önünde bulundurun derim. İnceleme şansınız var ise A4 Bloody lere bakabilirsiniz.
  • Vatan bilgisayar çalışanı gibisiniz arkadaş ben g500s için fazla diyorum 130 liralık mouse sen gittin rival diyosun 200 liralık mouse
  • Ayrıca yorum için teşekkürler @AvaLion a4tech bilmiyorum dedğin gibi bi bakmak gerek ama duydugum kadarıyla bloody serisi içinde 70 lira gbi bi para ödüyosun birde üstüne yazılım için para istiyor diye duydum öyleyse pek cezbedici değil gibime geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfckr14

Vatan bilgisayar çalışanı gibisiniz arkadaş ben g500s için fazla diyorum 130 liralık mouse sen gittin rival diyosun 200 liralık mouse

amazondan 130 liraya rival alabilirsiniz
  • Mouse nasıl tuttuğuuzu başta belirleyin, claw grip, palm grip veya finger. Elin büyüklüğü küçüklüğü çokta önemli değil. Razer 2013 palm grip mousetur, claw grip tuttuğum için rahat edemedim sattım ben. g502 aldım, oda palm grip ve claw içinde üretilmiş, benim elime daha rahat geldi. Gayet memnunum. rivalda palm grip mousetur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Eylül'ün ortasında G402 Türkiye'ye satışa çıkıyor daha sade olduğu için ben daha güzel buldum. Fiyatı 155-165 civarı olacak indirimsiz bana kalırsa onu bekle bende onu bekliyorum. Amazon'da yarın stokta.

Arkadaşa katılıyorum biraz daha beklersen bu ürünü al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

Mouse nasıl tuttuğuuzu başta belirleyin, claw grip, palm grip veya finger. Elin büyüklüğü küçüklüğü çokta önemli değil. Razer 2013 palm grip mousetur, claw grip tuttuğum için rahat edemedim sattım ben. g502 aldım, oda palm grip ve claw içinde üretilmiş, benim elime daha rahat geldi. Gayet memnunum. rivalda palm grip mousetur.

Çok önemli bir hususu söylemişsin, aslında kimse bu olayı dikkate almıyor.

Steelseries Rival almayı düşünüyordum sonra claw grip şeklinde kullandığım için vazgeçtim.
    En önemlisi baş parmağı desteği var g502 de, razer 2013 ve rival de bu özellik yok ne yazık ki.
    şu an kullanığım mouse logitech g500 eski modeli çift tıklama sürükle bırak problemleri yüzünden yeni mouse almaya karar verdim.
    güya tamir edilip gönderildi yine aynı hata.

Bende logitech g502 almayı düşünüyorum çift tıklama hatası tekrar başıma gelir mi ?

ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Va Fail -- 31 Ağustos 2014; 15:03:00 >

• Va Fail kullanıcısına yanıt
    Bende şu an arızalanan g700 mouse'um servisten gelinceye kadar g500 mouse'umu kullanıyorum. Benim mouse (g500) 6 ay gibi kısa bir sürede çift tıklama problemi yaptı. Birde garanti belgesi yok diye aldığım yer yardımcı olmayınca bende eski a4 tech x7 mouse umdan micro switch söküp G500 e taktım. İğrenç bir tıklama sesi gelsede en azından yedek mouse olarak işimi görüyor. Gelelim esas meseleye, logitech güncel bütün serilerinde 20 milyon tıklama ömürlü yeni switchler kullanmaya başladı. Daha önceki seriler 8 milyon tıklama ömürlü switchlerle geliyordu. Amma velakin benim g500 tahminim 1 milyon tıklama olmadan bozuldu sanırım. Logitech ya bilerek (maliyet) ya da bilmeyerek (switchi üreten firma kaliteyi düşürmüş olabilir) bu serilerde (S takısı olmayan G500/700 gibi) kalitesiz switch kullandı. Çok fazla kullanıcı şikayeti olduğu için bir daha böyle bir hataya düşeceklerini sanmıyorum. Elbet bir gün mutlaka çift tıklama gibi sorunlar olacaktır ama G500 den daha uzun süre dayanacağını söyleyebilirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.