Şimdi Ara

Front-end Developer aranıyor !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kadıköy'deki grafik tasarım stüdyomuzda tam zamanlı çalışacak,

- HTML5
    - CSS3
    - Jquery
    - JavaScript
    + PHP (MySql)

konularına hakim, uygulamada eli çabuk ve hatasız, özellikle responsive projelerde görev alacak bir Front-end Developer arıyoruz.

Başvuru için : ssavas@gmail.com

• Front-End Developer = html-css-jquery

Back-End Developer = PHP, Asp.NET, MySql, MsSql

Türkiye'de ki meslekleri iyice birbirine soktunuz yeter artık, sonra bütün sektörler her şeyi yapan eleman arıyorlar az maaş çok iş.
  • ApeXiRubbEr kullanıcısına yanıt
    son derece haklısın, 3-4 kişinin işini tek kişiye yükleme konusunda gayet başarı ilanlar görüyorum.
    Front-End ve Back-End'i yaparken arada sırada çay dağıtımı da istenmeye başlanacak.

Eski işimde aynı bu durum için tavır koydum ve sonunda işi yapmadım ama şirkette de fazla durmamı istemediler
  • jazz devil J kullanıcısına yanıt
    yanına birde ağ uzmanı, ve bilgisayar mühendiside istermisiniz ?
  • bunlar da oldu, birilerinin bilgisayarı bozulur, tamir için bana gelirler, yazıcı arızalanır yine gelirler.
    Millet izine gider, hiç alakası olmayan bölümün işini de yüklemeye kalkarlar.
    Aile şirketi kadar uyuz bir yapılaşma görmedim. Sizi de aile'ye katıp, istediklerini yaptırmaya çalışıyorlar.

Utanmasalar "arasıra evdeki bulaşıklara da yardım et" diyecekler...
  • Harris32 kullanıcısına yanıt
    sormayın hocam çok haklısınız. acaba bu mesleğe gereken önemi ve saygıyı ne zaman vermeye başlayacaklar. yada bu meslekle uğraşan insanın bilgisayarı yada teknolijiyi a'dan z'ye kadar bilmediğini...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.