Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM... YARIN TELEFON ALACAĞIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba abim kendisine telefon alacak htc m8 de karar kıldı bunu alacaktı ama fiyatı 2400 lira olduğu için ben sizlere bir soruyum dedim acaba bu fiyattan daha ucuz aynı işlevlere sahip telefon var mı kamerası iyi olsun birde samsung olmasın mümkünse şimdiden teşekkür ederim.

• 2400 mu forumda 1700 1800 sifiri yazij gunah degil 2400 1800 bilr etmez o cihaz gidin 32 gb lg g3 yada z2 alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar para verip servisiyle uğraşmak istemiyorsanız iphone öneririm madem bütçeniz bu seviyede. Dua kamera sorunu çıkan kullanıcıların servisle baya uğraştığına şahit olduk. Bu kadar para veriliyorsa bence servis konusu önem sırasında 1. olmalıdır arkadaşlar. Kaldı ki apple en ufak hatada yeni telefon gönderiyor.
  • Ankara dasınız sanırım. Forumun ikinci el bölümünden veya gg de açılmamış kutuyu veya sıfır ayarında cihazı en az 500-600 tl ucuza alırsınız hemde elden. Araştırın yazık günah o kadar para vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 27 Ağustos 2014; 14:02:40 >
  • Başkan M8 kullanıyorum geçen G3 aldım . 2 cihazı kullanan biri olarak söylüyorum. G3 ü bir incele istersen . 1700 e 32 GB 3 GB RAM olan modeli alabilirsin. M8 e o kadar para verme .
  • quote:

Orijinalden alıntı: xYaKuBux

Başkan M8 kullanıyorum geçen G3 aldım . 2 cihazı kullanan biri olarak söylüyorum. G3 ü bir incele istersen . 1700 e 32 GB 3 GB RAM olan modeli alabilirsin. M8 e o kadar para verme .

Öncelikle cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim g3 nasıl iyimi dersiniz g2ye göre daha güzel değil mi?
  • o parayı 2 gb ramlı m8 e verene kaadr z2 yada g3 bakmanız cok daha mantıklı olur bence..
  • Note 3

• mmmashm kullanıcısına yanıt
    M8 gayet hoş telefon sakın kararını değiştirmesin abin veya iphone alsın.
    1-G3 şık bir telefon ama 5,5 4K HD olduğu için şarjı su gibi çekiyor ve işlemciyi zorluyor. Eğer g3 dersen az bekle 805 li model üretime girdi diye biliyorum.
    2-Sonynin kamerasına sözüm yok ama cam olması falan gayet hoş ama kalınlık hissi veriyo biraz ama zevk meselesi

ayrıca ram miktarına takılma sen bu tarz telefonlar için 2 gayet yeterli oluyor zaten htc nin arayüzü gayet sade o yüzden ram i çok az kullanıyor 2 gb da çok boş kalıyor. Samsung seven arkadaşlar kızmasın ama samsunga 3-4 GB ram lazım çok çabuk doluyo ram. :D touchwiz e suç bulun veya rom atın saf androide geçin veya bu kasıyo demeyin :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.