Şimdi Ara

Öğrenci için en iyi banka kartı hangisidir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bu seneye üniversiteye başlıyacağım.Malum bi banka kartı lazım.
    Hangi banka kartını almalıyım ve tabi aidatı olmayacak.

• ziraat gençbankkart çok çok iyi steam den bile alışveriş yapabiliyorum
  • yok mu?
  • Hiç bulaşma derim
  • Ben öğrenciyken iş bankası kullanmıştım. İsmide hatırladığım kadarıyla İş'te Üniversiteli idi.
    Kart ücreti hesap ücreti vs yoktu.
  • up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finansbank enpara card kullanıyorum.5 aydır hiçbir hesap ücreti ödemedim
  • Enpara en iyisi.

• Yapı kredi tl kart harca puan kazar eft havale o bu şu ücreti yok en para da aynı ama puan kazanmıyosun sanırm

• kardeş öğrenci ol-olma önereceğim tek kart "WORLD EKO" kart kesinlikle ne aylık ne yıllık hiç bir ücret yok !
  • World play card öneririm. Ek ücret falan almaz. Harcadıkça da puan kazanırsın
  • pLay tl kart kullananlar bilgi verebilir mi ?
  • iş bankasına hiç bulaşma derim hesap işleyim ücreti kesiliyor sürekli dilekçe vererek geri alıyorum. en iyisi ziraat öğrenci kartıdır al kafan rahat etsin
  • up
  • banka kartı demişsiniz de kredi kartı diyorsunuz değil mi bana da lazım da pay pala uyumlu değil mi bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toma Hawk

iş bankasına hiç bulaşma derim hesap işleyim ücreti kesiliyor sürekli dilekçe vererek geri alıyorum. en iyisi ziraat öğrenci kartıdır al kafan rahat etsin

dilekçeyi nereye yazıp veriyorsunuz hocam? garanti bonus kredi kartı için yıllık 70 lira ücret kesmiş benden de bu ay. ödemek istemiyorum. hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum. adamlara telefonla ulaşmak da mümkün değil telesekretere yönlendirmişler tüm işlemleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktwitter

quote:

Orijinalden alıntı: Toma Hawk

iş bankasına hiç bulaşma derim hesap işleyim ücreti kesiliyor sürekli dilekçe vererek geri alıyorum. en iyisi ziraat öğrenci kartıdır al kafan rahat etsin

dilekçeyi nereye yazıp veriyorsunuz hocam? garanti bonus kredi kartı için yıllık 70 lira ücret kesmiş benden de bu ay. ödemek istemiyorum. hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum. adamlara telefonla ulaşmak da mümkün değil telesekretere yönlendirmişler tüm işlemleri

okuldan öğrenci belgesi alarak bankaya gönderiyorum öğrenci olduğuma dair dilekçe yazıyorum 6 ayda bir 47 lira kesiliyor 2 kere kesilmişti geri ödediler.

• erzard kullanıcısına yanıt
    Yok ben banka kartı diyorum.Yatırdığım kadar harcayacağım, internetten alışveriş yapabileceğim, vs.
  • en para en iyisidir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.