Şimdi Ara

Tt mi So mu? (ADSL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tt musterisiyim. 24 ay tahutle 6gb internet ve ttnet alo konustukca ode paketine gecersem 39 tl. Tt wifi noktalarinda da 600 dk ve wifi otomatikte 1gb internet var. Isyerimin hemen dibinde kullanabiliyorum.

Dun So dan aradilar. 6gb internet 100 dk ve wireless modemi (bende yok) 24 ay tahutle 39 tlye veriyoruz dediler. Bide So aboneleri ile 3000 dk dedi bana beni pek ilgilebdirmiyor.

Sizce hangisi iyi. So baglantisi nasildir. Ttnetten memnun sayilirim. Gecmeye deger mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazan-is

Tt musterisiyim. 24 ay tahutle 6gb internet ve ttnet alo konustukca ode paketine gecersem 39 tl. Tt wifi noktalarinda da 600 dk ve wifi otomatikte 1gb internet var. Isyerimin hemen dibinde kullanabiliyorum.

Dun So dan aradilar. 6gb internet 100 dk ve wireless modemi (bende yok) 24 ay tahutle 39 tlye veriyoruz dediler. Bide So aboneleri ile 3000 dk dedi bana beni pek ilgilebdirmiyor.

Sizce hangisi iyi. So baglantisi nasildir. Ttnetten memnun sayilirim. Gecmeye deger mi?

Bulaşma benide aradılar ttnetteydim alo+adsl kampanyasını anlattı 59 tl vs 120 tlye kadar tahhüt iptal bedelini karşılıyoruz falan dediler ben tel numaram değişmez ise olur mantıklı dedim yok değişmiyecek dediler neyse kabul ettim sözleşme geldi üstünde tel numaram olan adsl + ses 59 tl belirtilen sözleşme imzaladım bi hafta içinde adslim aktif oldu ama tel kapandı ve ses hizmeti açılmadı aradım süre istediler vs sonra ttnet alo hizmetini taşıyamıyoruz dediler e baştan neden sölemediniz veya maden tel taşınmıyordu adsli neden taşıdınız dedim sallama cevaplar yani kısa hesap bulaşma

• So ne Tt ne hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: er türk

quote:

Orijinalden alıntı: ramazan-is

Tt musterisiyim. 24 ay tahutle 6gb internet ve ttnet alo konustukca ode paketine gecersem 39 tl. Tt wifi noktalarinda da 600 dk ve wifi otomatikte 1gb internet var. Isyerimin hemen dibinde kullanabiliyorum.

Bulaşma benide aradılar ttnetteydim alo+adsl kampanyasını anlattı 59 tl vs 120 tlye kadar tahhüt iptal bedelini karşılıyoruz falan dediler ben tel numaram değişmez ise olur mantıklı dedim yok değişmiyecek dediler neyse kabul ettim sözleşme geldi üstünde tel numaram olan adsl + ses 59 tl belirtilen sözleşme imzaladım bi hafta içinde adslim aktif oldu ama tel kapandı ve ses hizmeti açılmadı aradım süre istediler vs sonra ttnet alo hizmetini taşıyamıyoruz dediler e baştan neden sölemediniz veya maden tel taşınmıyordu adsli neden taşıdınız dedim sallama cevaplar yani kısa hesap bulaşma

Ben de geri çevirmeye karar verdim. Cuma günü aramışlar. Telefonumu masada bırakıp yemeğe gitmiştim, o yüzden cevaplayamadım. Bir daha ararlarsa geri çevireceğim. Bilgi için teşekkürler.

quote:

So ne Tt ne hocam ?

Çalışırken zamanım bazen dar oluyor. Mobilden de yazınca anlaşılır deyip böyle yazdım. So Süperonline, tt de Ttnet. Mobilden de siteye biraz zor giriyorum. Hatta bir düzeltme yaparken 2. kez başlık açmışım. Kusura bakmayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.