Şimdi Ara

Xiaomi 3 - LG G2 - Redmi Note, Sence Hangisi Tercih Edilmeli ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefon seçme kararsızlığı herkesin başına gelmiş durum olsa gerek...

aliexpress ten verdiğim sipariş takılması üzerine , forumdaki satıcı arkadaşlardan telefon almaya karar verdim... maşallah onlarda Türkiye kdv-ötv sinden geri kalmıyorlar..
    LG 2 mi ? Xiaomi mi 3 ? Birbirlerine çok yakın özellikli telefonlar değerleri neredeyse aynı.

Lg g2 nin 2. el garanlisi 700 ile 1000 lira arası

Xiaomi 3 ise biz getirebilirsek 600 tl civarı sıfırı + kayıt masrafı 750 ye gelecektir ayrıca garantisizdir.
    Benim getirme şansım olmadığı için netten bir arkadaştan 800 liraya anlaşmıştık.Kayıt masrafı da haric...

Sonuç olarak Lg- G2 garantili 800 (2. EL, en az 1 sene garantili), Xiaomi sıfır, garantisiz kayıt masrafıyla birlikte 950 Civarı.

Xiaomi 3 değer mi ? garantisiz olarak bu kadar para vermeye ?

Diğer alternatif telefon ise yine forumdan bir arkadaş getirecek.. Red mi Note fiyatı Türkiye şartlarına göre çok iyi, yurt dışında daha da uygun(199$)

Telefonun benim için eksi özelliği ekranının büyük olması, et kalınlığının fazla olması ayrıca yaptığım araştırmalara göre de bataryanın yeterince iyi dayanmaması... Fiyat 650 tl

• Hiç biri. Vodafone merkezlerinde gmd elite lite var. 999 tl ye. Hepsini ezer geçer. İlle bunlar arasından diyorsanız g2..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Hiç biri. Vodafone merkezlerinde gmd elite lite var. 999 tl ye. Hepsini ezer geçer. İlle bunlar arasından diyorsanız g2..

GM marka değeri gözümde yok ne yaparsa yapsın..

Hoca limit 600 dü benim yükseldikçe yükseliyor :)
  • Yaklasik 1-1.5 aydir g2 kullaniyorum.Ben 1164 liraya almistim o zaman.Alirken beni en cok etkilyen pili,ekrani,tasarimi ve performansiydi.Aralarinda ekran konusunda Lg gercekten kendini asmis.Ha soruna gelecek olursak.Mi4 tanitildi,satisa cikti mi bilmiyorum.Eger yurtdisi getirceksen Mi4 al.Mi4 almazsan eger.Paralel ithalat garantili bi G2 al.Delta iyi galiba paralel ithalatlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: spyfurky

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Hiç biri. Vodafone merkezlerinde gmd elite lite var. 999 tl ye. Hepsini ezer geçer. İlle bunlar arasından diyorsanız g2..

GM marka değeri gözümde yok ne yaparsa yapsın..

Hoca limit 600 dü benim yükseldikçe yükseliyor :)

Hadi yaww. O zaman paralel g2

• hoca o ne kadar da
  • xiaomi mi3 derim ama daha ucuz olsun diyorsan redmi note 1s çıktı 99$ dan

• quote:

Orijinalden alıntı: Taha0194

xiaomi mi3 derim ama daha ucuz olsun diyorsan redmi note 1s çıktı 99$ dan

en asgari redmi note özelliklerinde olsun derim.fiyatı ondan yüksek olacaksada garantili olsun diyorum
  • elimde redmi note var benim
    gmd'nin herhangi bir modeli ile kıyaslama bile yapmam o derecede ama uğraştırıyor miui :)
    tavsiyem babalar gibi mi3 64 gb alman tabii ki ben kurcaliyim diye aldım
    gmd discovery2ye kurmadığım rom kalmadı çok çilemi çekti ama orjinal elife e3 görünce soğuyo insan gm firmasından
    redmi note fiyatına kayıt yaptırma imkanın varsa mi2s de gayet şahane olur ben diyimde :)
    mi3'e değer fiyat cidden değer; G2 de şahane şukela bir telefon ama bugüm elimde redmi note gören nasıl alcaz diye sordu :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.