Şimdi Ara

Philips BR-1X Test Masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teknik özellikler

Yapısı: Kablosuz Stereo Hoparlör

Sürücü: 2 x 50.8 mm + Pasif Radyator

Ses Çıkış Gücü: 2 x 5 W RMS

Uyumluluk: Bluetooth 4.0 ve Altı Cihazlar

Profil: A2DP, AVRCP, HFP

Çekim Mesafesi: 10 m

Batarya: Dahili Lithium polymer

Dayanıklılık: 6 Saat

Ebatlar: 210 mm Boy 100 mm En 80 mm Yükseklik

Bağlantı Şekli: Aux ve Bluetooth

Ağırlık: 500 gr

Güç Girişi: Usb ve Ac Adaptör

Kolaylaştırıcı Özellikler

-Ses Kontrol

-HandsFree

-wOOx 

-Ortam Modu (Açık hava-kapalı Hava)

-Ek Ses Giriş ve Ses Çıkış

-Hızlı Şarj

Özel hoparlör sürücüleri wOOx bas radyatörü ile harmoni içinde çalışır. Ana sürücü ve twitterlar arasında low-mid ve yüksek frekanslar arasında daha isabetli geçişler sunar. Çift süspansiyonlu ve tamamen simetrik sandwich yapısı, farkedilebilir distorsiyon olmadan düşük frekansları taşır. Woox, hoparlör kutusunun sesini kullanarak müziğin etkisini arttırmak için woofer ve  pasif radyatör sayesinde derin ve dinamik baslar üretir.

• Arkadaşlar aklınıza takılan herhangi bir soru olursa çekinmeden bana özelden sorabilirsiniz. Umarım sizler için eğlenceli ve hoş bir video hazırlayabilmişimdir. İyi seyirler.

Minik bir armağan;
  • Son dönemlerin en çok merak edilen ve beklenen incelemesi olmuş.. İnanılmaz ilgiyle izledim.

Birde ricam olcak.. Malum fındık mevsimindeyiz ve bir fındık kıracağı almak istiyorum bir tane inceleme yapsan da ona göre karar versek...

• Sıhhatler olsun.
  • gece gece bu müzik o kadar iyi gittiki anlatamam :) çok teşekkürler sezer bey :)

• Yapıcam işte diye fırlayan reklam gece gece aklımı aldı. Güzel yorumlarınız için teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Saçlar gitmis sihhatler olsun.

Urun bana pahali geldi 300tl yav az degil.

Videoda 8.04'te gecis yaparken ses yırtılması gibi bisi olmus. Gece gece korktum. Duzeltirseniz sevinirim. Baska insanlarin sağlığı açısından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balawitz kullanıcısına yanıt
    Ödüm koptu gece gece : D Teşekkürler, düzelttim ve yarın atarım. şu an ne yazık ki güncelleme imkanım yok. Biraz önce elektrikler komple yakacık civarında kesildi.

Herkese cümleten iyi akşamlar.
  • Aynen öyle bir relax oldum ki sezer anlatamam.Teşekkürler.İnceleme için gayretlerini daha video acılır acılmaz anlıyorum.İyi ki varsın.

• Megalıcı M kullanıcısına yanıt
    Kısıtlı bir vaktim olduğu için elimden geldiğince yetiştirmeye çalışıyorum daha rahat olsam emin olun daha da eğlenceli şeyler paylaşabiliriz. Teşekkür ederim bu motive edici yorumunuz için.
  • İnceleme başarılı ( ürün değil inceleme )

• Ürün güzel ama fiyatı için aynı şeyi söyleymem ne yazıkki

Bu arada saçlar yakışmış hocam İncelemede on numara olmuş,Alkan reyiz gördüğünde ne yaptı merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görünüm olarak görsellerdeki askeri tarzda olanı beğendim doğrusu. Sakin sahillerde kullanılası şeyler bu portatif hoparlörler, Karadeniz sahillerinde öyle kalabalık yerlerde bunlarla sesli sesli bir şey dinleyeyim derseniz adam deniz şortundan bile çıkarır tabancasını vurur adamı :D

Fiyatı öğrenci adamı pek açmıyor doğrusu, zevkleri doğrultusunda para harcayanlara yönelik gibi geliyor bana bu tür şeyler.

Küçük büyük her cihazda severim bass sesi, titresin yeter :D

Sıhhatler olsun bu arada, uzun saç yazın yakıyor adamı doğrusu :D

Emeğine sağlık.

• inceleme guzel, fiyat pahali.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300TL ye bunu kim alır merak ediyorum.

• Bence fiyat pahalı degil sadece yüksek.Bütcenize aşan herşeye pahalı demeyin.

• Güzel ürün

• Buna bu kadar para vermektense arabaya set döşetirim

• Ben de 2. el araba almayı düşünüyorum aslında tamamiyle tercih meselesi. Arabaya set döşeme olayında sizinle bir ara muhabbete girişelim.
  • saçlar güzel olmuş kardeşim...
    fiyata göre performansı çok çok kötü

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.