Şimdi Ara

AKK girdikten sonra ping girmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 50 GB AKK kotam var. Kotayı ilk 10-15 günde geçiyorum ama Superonline yinede hep ayın 23-25 inde falan hızımı düşürüyordu. Neyse bu ay yine geçmiştim çoktan bugün league of legends oynarken internetim birden kesildi. Bende ADSL ışığına baktım yanıp sönüyor orada anladım zaten hızımı düşürdüklerini neyse sorun değil 5 gün idare ederim hızımı düşürsünler ama hız düştükten sonra LoL e bir girdim 600-700-1000-1400 ping havada uçuyor. Önceden Superonlıne Müşteri hizmetlerini aramıştım pingim çok fazla düzeltemez mıyız ? diye buradan birsey yapamayız bizle alakalı birşey değil oyunla alakalıdır falan demişlerdi. Şimdi birdaha aramak istiyorum ama ev telefonumuz yok ve cep telefonundan da arayamam kontörum yok. Napmam lazım ? Yarın babam işten geldiğinde onun telefonundan arayabilirim aslında ama arayınca da bizimle ilgili bir sorun yok falan diyecekler napmam lazım adama ne demem lazım ?

Not: Abi AKK berbat birşey ya bune internet kaplumbağa oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theonur07 -- 26 Ağustos 2014; 23:29:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Sorun oldgu anda hat değerlerinin ss ini al. Modulasyonuna bakalım hızlı mi kontrollümü

Buyrun istediğiniz ss bu mudur ?
     AKK girdikten sonra ping girmeye başladı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.