Şimdi Ara

FİNAL'LE SINAVA HAZIRLANANLAR (2015 YGS&LYS)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
10
Favori
3.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen yıl buna benzer bir konu vardı, bu yılda açmak istedim.Böyle bir konu açıldıysa herkesten özür diliyorum.

Bu konu başlığı altından deneme sınavlarını, deneme sınavlarının konu dağılımını, etütleri, çözemediğimiz soruları, kitapları tartışabiliriz, birbirimizle bu konular hakkında bildiklerimizi anlatabilir, aklımıza takılanları sorabilir, heyecanlarımızı, mutluluklarımızı, hayal kırıklıklarımızı, hayallerimizi, paylaşabiliriz diye düşündüm.

Gelin 21 haziran 2015'e kadar birbirimizin dert ortağı, kader arkadaşı olalım.

• Belki tutar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende böyle bir konu açmayı düşünüyordum :D yerimi alayım şuraya

EDİT:Final Dershanesi (sınıf) düzey belirleme sınavı soruları(11,08,2014)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaLeBee -- 30 Ağustos 2014; 12:44:49 >
  • iyi olur aslında böle bir konu
  • arkadaşlar dergileri almaya başladınız mı ? ben sırf dergileri için finali tercih etmiştim ama bu sene vermekten vazgeçtik dediler. onun yerine formül fdd ve final setlerini vereceklermiş sizce hangisi daha avantajlı?
  • ana konu haline getirebilirse şukela olur aslında.
  • Önlerden final-alsancaktayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kegend -- 8 Kasım 2014; 18:19:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademm97

arkadaşlar dergileri almaya başladınız mı ? ben sırf dergileri için finali tercih etmiştim ama bu sene vermekten vazgeçtik dediler. onun yerine formül fdd ve final setlerini vereceklermiş sizce hangisi daha avantajlı?

dergi olayini duymadim ama size oyle dedilerse oyledir. finalin bi huyu da bu adamlar kayit yaptirirken 100 tane sey sayiyo sonra bi geliyosun ya biz vazgectik.

bu sene biyo2 hocasi bulamamislardi hala biyo2 islemedik. yeni bulmuslar galiba kimin dersine girse berbat diyo hoca icin.

bu arada onlerden rezerv

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım şurda dursun. Finale gidebilirim bu yıl.

• ademm97 kullanıcısına yanıt
    Bize dergi verilecek demişlerdi birkaç hafta önce.Bence verilir, çünkü kayıtta söylenen şeylerden.Ama bu yıl finalin yayınları cidden kalitesiz.Konu anlatımlı kitabı geçtim, ders ders kitap yerini fizik-kimya-biyolojiyi bir kitaba sığdırmışlar.Ama hocalardan memnumum.

edit:Hatta daha yaprak testler bile gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VinniePazienza -- 27 Ağustos 2014; 18:01:27 >
  • sanırım ilk kayıtta normal soru bankalarını dönem içinde haftalık olarak dergileri veriyorlar şimdiden vermemeleri gayet normal.
  • quote:

arkadaşlar dergileri almaya başladınız mı ? ben sırf dergileri için finali tercih etmiştim ama bu sene vermekten vazgeçtik dediler. onun yerine formül fdd ve final setlerini vereceklermiş sizce hangisi daha avantajlı?

hocaya sordum dergi işini yok oyle bisey ben ilk 3 dergi nasildi bile kontrollerini ben yapiyom falan dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün baya 100 e yakın türkçe sorusu çözdüm. yarın tüm defterleri tamamlayacağım. ve mat 1 çalışacağım
    şuanlık kısa hedefler koyuyorum kendime . barajı geçemedim ilk sınavda ama yapılacak olan 2. sınıf belirleme sınavında en çalışkan sınıfa geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-35D1D8426 -- 27 Ağustos 2014; 21:22:47 >
  • quote:

dergiler bize eylül ayında başlayacağız dediler . her hafta bir dergi dağıtacaklarmış
  • REZ ALALIM

Hazırlandıkta noldu.Hiç bir katkısı olmadı.Hep kendı cabam ve teknofem olsun behzat hoca olsun onlar sayesinde yaptım her şey.YGS den beri gitmıyorum.Evde cok ıyı hazırlanıyorum.Hızlı geçiliyor zaten.İyi ki dershaneler kalkmıs oh be.Para yemezler bosuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DontJazzMiss -- 23 Mayıs 2015; 21:46:44 >
  • İnşallah hedeflerine ulaşırsın dostum.
  • İlk kayıtta kitap vermediler ama ben isteyince 3 tane alabildim kütüphanelerinden. Onlar da soru bankası zaten konu anlatımlı hiç yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VinniePazienza

İnşallah hedeflerine ulaşırsın dostum.

eyvallah reis . umarım sende.
  • Mad_Jak kullanıcısına yanıt
    Bize mesaj attılar gelin alın diye.Sadece soru bankası veriyorlar zaten.
  • Ankara-Sincan Fdd :)10 tane Hacettepe Tıp çıkaran dershaneden ne beklersin ki :))))))

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.