Şimdi Ara

ICQ'nun yenilenen mesajlaşma uygulaması marketlerdeki yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ICQ'nun yenilenen mesajlaşma uygulaması marketlerdeki yerini aldı

Bir dönemin popüler mesajlaşma servislerinden ICQ'nun yenilenen mesajlaşma uygulaması Android, iOS ve Windows Phone kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

WhatsApp'ın yarattığı akımın izinden giden ICQ, diğer mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi çevrim içi bir bağlantı üzerinden iletişim imkanı sunuyor. Telefon numaramızı kullanarak kayıt olabildiğimiz uygulama, eski ICQ numarası girilerek de kullanılabiliyor.

ICQ'nun yenilenen uygulamasında mesajlaşma, veri paylaşımı ve 200 kişiye kadar destek veren grup sohbetin yanı sıra; sesli ve görüntülü görüşme özellikleri de bulunuyor. Türkçe dil desteği de bulunan uygulamaya aşağıdaki market bağlantıları üzerinden ulaşabilirsiniz.  

• Mirc msn derken yok oldu gitti zamanında geri dönüş içinde biraz geç oldu tek kral whatsapp artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __BadblooD__ -- 26 Ağustos 2014; 21:27:27 >
  • 6 Haneli icq numaram vardı be. Icq'nun zamanında en büyük stratejik hatası sanırım şu Numara işi oldu. Millet 9 hane numarayı nasıl arklında tutsunda arkadaşını listeye eklesin. 4-5 haneli icq numaraları ne paralara satılıyordu be.

Msn icq ' yu bitirdi facebook'ta msn'i. Faceyide ben bitirecem. Açıyorum yuzkitabi.com muhahaha.

• Alınan telefona ilk whatsapp yükleniyor desek yalan olmaz bu kadar benimsenmiş bir program kolay kolay yediremez kendini.

• Rehberimde ICQ kullananları bulamıyor. Eşimin Iphone'a da kurdum. O beni görüyor ama ben onu göremiyorum. Aynı şekilde kuzenim de beni görüyormuş ama ben göremiyorum.

• vay be. ya ne oldum dememeli. ne firmalar ne ürünler geldi geçti. icq numaram ve şifrem hala aklımda.
  • elbet birgün whatsapp'ın da sonu gelecek ama nasıl olacağı hakkında bir fikrim yok :/

• quote:

Orijinalden alıntı: s.holmes

elbet birgün whatsapp'ın da sonu gelecek ama nasıl olacağı hakkında bir fikrim yok :/

dinsizin hakkından imansız gelir
  • Mesaj sesi :)

• Mossadın diyorlardı zamanında. Acaba doğru mudur?

• orijinal icq mesaj sesi varsa whatsapp uygulamasının yerine yaklaşabilir bence.
  • İcq mesaj sesi telefonumun mesaj

6 haneli icq numaralarım vardı. Hepsi unutuldu gitti. Şimdi bu saatten sonra yüklenmez telefona. Artık whatsapp face vs aldı başını gitti.

Eskiler başkaydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • QIP hala durur bende numarayı alalı 15 sene olmuştur ne günlerdi ama..

• Şu whatsapp bi yok olsa da kurtulsak

• 2 gündür deniyorum ve davetiyelerle denettiriyorum. Whatsapp'tan çok daha hızlı geldi. Devasa stickerler'ı ekranda biraz fazla yer kaplıyor tabi.

ICQ hesabınız ile eşleştirebiliyorsunuz, eski icq listeniz geliyor listeye. Ancak rehberinizden biri icq'yu telefonuna kurup çalıştırdığında uyarı alıyorsunuz.

Başarılı ve de geliştirilebilir, icq status'leri de nostaljik olmuş.
  • Bunları kullanan kaldımı be. WhatsApp tekelleşme yolunda ilerliyor hele ki Facebook ile...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sebep ????????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

Mesaj sesi :)

Aynen..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.