Şimdi Ara

Moto G Bootloader Açıldı Uyarısı Kaldırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar garantiye gönderme vs. de işinize yarar. Tel açılırken bootloaderin açıldığına dair uyarıyı kaldırır.

Buradan .zip li dosyayı indirin. İsterseniz cwm den flashlayın isterseniz telefonu ses kısma ve güç tuşlarına basarak fastboot moduna girin, dosyayı adb tools klasörüne açın ve bu klasörde shift tuşuyla sağ tıklayın 'komut penceresini burada aç' a basın ve gelen ekrana 'fastboot flash logo logo.zip' yazın tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firtilli -- 26 Ağustos 2014; 20:26:13 >

• firtilli kullanıcısına yanıt
    hocam peki bl yi kapatmadığımız için anlaşılmasın garantiye gönderince :D
  • bootloader i de kapatip gönderecegiz, bence uyari gelmezse o kadar irdelemezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Budur :D
     Moto G Bootloader Açıldı Uyarısı Kaldırma Moto G Bootloader Açıldı Uyarısı Kaldırma Moto G Bootloader Açıldı Uyarısı Kaldırma

• 2
     Moto G Bootloader Açıldı Uyarısı Kaldırma

• Bir yöntem olsun diye söylüyorum. Sırf bazı oyunlarda hile yapmak için telefonun bl kilidini açıp root atanlar var. Eğer oyunun Play Oyunlar ile etkileşimi varsa yani save dosyanızı google sunucularında yedekleyebiliyorsanız root atmanıza gerek yok. Mesela Simcity oyunu. Ben de bu oyunda para hilesi yaptım ama root yapmadan. Yöntemi ise şöyle. Bilgisayara Bluestacks indirip Simcity oyununu indirin. Play Oyunlar'a giriş yapın. Cheat Engine kullanarak para hilenizi yapın. Bleustacks sizin hileli save dosyanızı google sunucularına kaydedecek. Siz de telefondan oyuna giriş yapın ve paranın keyfini çıkarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Bir yöntem olsun diye söylüyorum. Sırf bazı oyunlarda hile yapmak için telefonun bl kilidini açıp root atanlar var. Eğer oyunun Play Oyunlar ile etkileşimi varsa yani save dosyanızı google sunucularında yedekleyebiliyorsanız root atmanıza gerek yok. Mesela Simcity oyunu. Ben de bu oyunda para hilesi yaptım ama root yapmadan. Yöntemi ise şöyle. Bilgisayara Bluestacks indirip Simcity oyununu indirin. Play Oyunlar'a giriş yapın. Cheat Engine kullanarak para hilenizi yapın. Bleustacks sizin hileli save dosyanızı google sunucularına kaydedecek. Siz de telefondan oyuna giriş yapın ve paranın keyfini çıkarın.

Bu dediginiz cok mantikli aslen. Pekk cheatengine ile nasil para hilesi yapacagiz. Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Bir yöntem olsun diye söylüyorum. Sırf bazı oyunlarda hile yapmak için telefonun bl kilidini açıp root atanlar var. Eğer oyunun Play Oyunlar ile etkileşimi varsa yani save dosyanızı google sunucularında yedekleyebiliyorsanız root atmanıza gerek yok. Mesela Simcity oyunu. Ben de bu oyunda para hilesi yaptım ama root yapmadan. Yöntemi ise şöyle. Bilgisayara Bluestacks indirip Simcity oyununu indirin. Play Oyunlar'a giriş yapın. Cheat Engine kullanarak para hilenizi yapın. Bleustacks sizin hileli save dosyanızı google sunucularına kaydedecek. Siz de telefondan oyuna giriş yapın ve paranın keyfini çıkarın.

Bu dediginiz cok mantikli aslen. Pekk cheatengine ile nasil para hilesi yapacagiz. Tesekkurler.

Rica ederim.

Öncelikle Cheat Engine'de phycial memoryi açmanız lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=LSPt_puHmuQ

Bunu yaptıktan sonra hile yapmaya başlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Re9rKqLUfOg

• Konu baya dağılmış :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: firtilli

Konu baya dağılmış :D

Baktım da cidden çok alakasız dağılmış. Kusura bakmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.