Şimdi Ara

Deli Gibi Oyun Oynanabilecek 750-1000 TL Arası Telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deli gibi oyun oynanabilecek 750-1000 TL arası telefon arıyorum. Önerebilir misiniz? Zenfone 6 düşünüyordum fakat batarya sorunları varmış. Bende sağlam bir güncelleme gelene kadar tekrar telefon aramaya başladım. Eğer bulursam başka telefon, alacağım. Yok bulamazsam ve güncelleme gelirse Asus Zenfone 6 almayı planlıyorum.

• PS al :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var ama mobile platformda da çok güzel oyunlar var.
  • Telefon değil de tablet alsan daha iyi olur bence.Deli gibi oyun oynayıp fazlasını da yapabileceğin tabletler var o fiyatta.Telefona da ihtiyacım var diyorsan Moto G,1200 liraya kadar çıkarsan Nexus 5 veya Lg G2 alabilirsin.Çıkamam diyorsan Moto G(ekran küçük gelirse),forumdan bulabilirsen Xiaomi Mi3 falan almanı tavsiye ederim.
  • Zenfone 6'nın batarya sorunu mu varmış ? İlk kez senden duydum bunu açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tjedrea

Telefon değil de tablet alsan daha iyi olur bence.Deli gibi oyun oynayıp fazlasını da yapabileceğin tabletler var o fiyatta.Telefona da ihtiyacım var diyorsan Moto G,1200 liraya kadar çıkarsan Nexus 5 veya Lg G2 alabilirsin.Çıkamam diyorsan Moto G(ekran küçük gelirse),forumdan bulabilirsen Xiaomi Mi3 falan almanı tavsiye ederim.

Telefona ihtiyacım var. 1 kuruş bile üstüne çıkamıyorum ve Moto G'nin kamerası vasat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Cullen

Zenfone 6'nın batarya sorunu mu varmış ? İlk kez senden duydum bunu açıkçası.

Hocam forumda okudum bazı kişilerden. TeknoSeyir'in inceleme videosunda da bataryayı denemek için aralıksız oyun oynamışlar batarya 2 saatte %1'e inmiş ve üzerine 2 saat daha oynamışlar. Bu durumu forumdan Zenfone 6 kullanan biriyle konuşmuştum, onda böyle bir sorun yokmuş fakat olsa bile güncelleme ile düzeltilirmiş, ben de güncelleme gelene kadar telefon aramaya tekrar başladım. Yani her modelde olmayabilir.
  • Lumia 1320

• ilkanbayrak kullanıcısına yanıt
    Motorola Moto G inceleme yazısı için okumadıysanız incelemenizi öneririm;https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96204493

Not: O fiyat aralığında Z5-6, Moto G, M2 ve SP dışında seçenek yok. Sonylerde çözünürlük düşük ve SP 1.5 yıllık cihaz, ekranları da oyun için sizi tatmin etmeyebilir belki.

• anlaşıldı zenfone 6 dan daha iyi bi seçenek yok
  • oyun ıcın 1000 altında en guclusu xperıa sp cunku 1000 altında ıslemcı hızı ve gpu gucu olarak sp ust ve 2370 batarya keyfını yarıda bırakmıyor sd kartı avantaj fıyatıda 800e kadar ındı bızdeuygun da..bu butcede bulacagın hemen hemen tum cıhazlar sp den dusuk gpuya sahıp,kı oyunlarda oldukca etkılı olan krıterlerden bırıdır gpu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

oyun ıcın 1000 altında en guclusu xperıa sp cunku 1000 altında ıslemcı hızı ve gpu gucu olarak sp ust ve 2370 batarya keyfını yarıda bırakmıyor sd kartı avantaj fıyatıda 800e kadar ındı bızdeuygun da..bu butcede bulacagın hemen hemen tum cıhazlar sp den dusuk gpuya sahıp,kı oyunlarda oldukca etkılı olan krıterlerden bırıdır gpu.

İnsanları yaniltmayalim. Xperia SP en iyi seçenek değil. En iyi seçenek lg L90. 1000 TL altı telefonlarda en hizli işlemci hizi ve GPU gücü kesinlikle SP de değildir. Çünkü SP 2 çekirdek 1.7 ghz. L90 4 çekirdek 1.2 ghz. Nasıl SP daha hizli olabilir. Xperia SP nin batarya iyi demissin. L90 da 2500 mah batarya var. SD kart avantaj demissin. Sanki L90 da sd kart yok. Ayrıca l90 da pil çikiyir. Sp de cikiyo mu emin değilim ama sp daha iyi değil. Üstelik l90 daha ucuza bulunabilir.

• ya baska cıhaz tavsıye edersın anlarımda ,yarım yamalak bılgıyle yanıltıo demen olmamıs,daha cekırdek sınfına degıl sayısına gore performans bekleyen duzeydeysen cok fırın ekmek yemen gerek,cekırdege gore bakıosan muhtemelen kıyaslama sıtelerınede ınanırsın,galaxy s3 te 4 cekırdek bu mantıkla sp den ustun ama ıster sentetık teste ıster reele bak nasıl sp tokatlamıstı.googleda arama zahmetıne gırmeden sana kıyak yapayım oyundakı performansını ıslemcının saat hızı belırler buyuk oranda gpu ıle bırlıkte..

sp dekı adreno 320 gpusu xperıa z dekıdır yanı l90 dakı adreno 305 gpusundan daha yusek mhz de calısır frame gucu daha ustundur buda oyunda goruntuledıgın kare sayısı kısaca takılıp takılmamasına etkı eder,oyunların buyuk cogunlugu coklu cekırdegı desteklemedıgınden dandık casperın 8 cekırdek dıye pohpohladıgı cıhazlarda bu yuzden ıse yaramaz senın 1.2 ghz hızındakı cekırdegın spdekı 1.7 ghz hızın yanında haylı gerıde kalır bırde ısın gpu tarafındakı zayıflıgını katarsan sp l90 ı cok afedersın......neyse zamanla oku arastır bunlarda hak vereceksın zaten bana dogru bır tane sonucta.

L90 nın sp den ust olacagı onemlı nokta bataryadır

L90 I SP DEN ucuz nerede buluyorsun bılemem belkı vardır,varsada daha zayıf cıhaz oldugundan ucuz olabılır..

sp 729 a alınabılıyor

http://www.bizdeuygun.com/Sony-Xperia-SP_122648.html

ayrıca l90 gorılla glass var denılıyor lg tarafından ama gorılla sıtesınde referansta yok,ya lg cıhaza koydugunu bılmıyor yada gorılla urettıgı sattıgı teknolojıyı verdıgı fırmayı bılmıyor..neyse cok bıle yazdım

kısaca daha pahalıya daha dusuk donanımdakı L90 almaktansa sp daha cazıp helede oyun performansı soz konusu ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 27 Ağustos 2014; 13:42:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

ya baska cıhaz tavsıye edersın anlarımda ,yarım yamalak bılgıyle yanıltıo demen olmamıs,daha cekırdek sınfına degıl sayısına gore performans bekleyen duzeydeysen cok fırın ekmek yemen gerek,cekırdege gore bakıosan muhtemelen kıyaslama sıtelerınede ınanırsın,galaxy s3 te 4 cekırdek bu mantıkla sp den ustun ama ıster sentetık teste ıster reele bak nasıl sp tokatlamıstı.googleda arama zahmetıne gırmeden sana kıyak yapayım oyundakı performansını ıslemcının saat hızı belırler buyuk oranda gpu ıle bırlıkte..

sp dekı adreno 320 gpusu xperıa z dekıdır yanı l90 dakı adreno 305 gpusundan daha yusek mhz de calısır frame gucu daha ustundur buda oyunda goruntuledıgın kare sayısı kısaca takılıp takılmamasına etkı eder,oyunların buyuk cogunlugu coklu cekırdegı desteklemedıgınden dandık casperın 8 cekırdek dıye pohpohladıgı cıhazlarda bu yuzden ıse yaramaz senın 1.2 ghz hızındakı cekırdegın spdekı 1.7 ghz hızın yanında haylı gerıde kalır bırde ısın gpu tarafındakı zayıflıgını katarsan sp l90 ı cok afedersın......neyse zamanla oku arastır bunlarda hak vereceksın zaten bana dogru bır tane sonucta.

L90 nın sp den ust olacagı onemlı nokta bataryadır

L90 I SP DEN ucuz nerede buluyorsun bılemem belkı vardır,varsada daha zayıf cıhaz oldugundan ucuz olabılır..

sp 729 a alınabılıyor

http://www.bizdeuygun.com/Sony-Xperia-SP_122648.html

ayrıca l90 gorılla glass var denılıyor lg tarafından ama gorılla sıtesınde referansta yok,ya lg cıhaza koydugunu bılmıyor yada gorılla urettıgı sattıgı teknolojıyı verdıgı fırmayı bılmıyor..neyse cok bıle yazdım

kısaca daha pahalıya daha dusuk donanımdakı L90 almaktansa sp daha cazıp helede oyun performansı soz konusu ise.

L90 teknosada su an 800 ama indirimden kardeşime 700 e aldim. İkincisi dediklerin doğru ama adreno 305 olan L90 yanyana rr3 veya mc4 oynattiginda adreno 320 olan sp den nasil daha iyi performans veriyor.casper tellerinin 8 çekirdek olmasından da bahsetmiyorum. O tellerin ne mal olduğunu herkes biliyor. Ben arkadasimin sp si ile l90 arasında kapistirma yaptim ve l90 önde gözüküyor. İstersen sp ile kapistir kendi gözunle gör. Fiyat konusunda da bizdeuyguna bakip konuşma. Sp orada daha ucuz diye her yerde daha ucuz olmuyor.

• Ya he haklisin diyip uzatmayayim diyorum ama bu kadar sacmalanmaz sen 800 luk cihazi 700e aldim.diyorsun dogru oluyo ama bizdeuyguna bakma diorsun yalan konusma bari ,benim gibi link ver ispatli 700e l90 satilio buradan alinabilir de,ben verdim fiyati,aradin bulamadin 800du 700e aldim yazdin,donanim zaten ortada kullanilan teknolojiler testler ortada ama hepsi yanlis sen kapistirdin l90 daha iyi buldun bizde l90i daha iyi kabul edelim yani

Neyse konu sahibi usenme oku tum yazilanlari zaten neyin ne oldugunu goruyorsundur bu satirlara kadar okuduysan.

• Xperia SP, Zenfone 5-6.
  • Sp çok iyidir yaklaşık 9ay kullandım bi sıkıntım olmadı, gta san andreas rahatlıkla oynuyordum

• Sp yi hic begenmedim ben xpreialarin o tur telefonlari oyuncak hissi veriyo.gm discoveri hemen hemen tum oyunlari acar

• ilkanbayrak kullanıcısına yanıt
    Batarya sorunu zenfone 5te var 6da değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu xperia sp kaç yıllık cihaz sony bile artık elini ayağını çekmiş güncelleme ne vermiyor.Tamam iyidir güzeldir çok sağladır eyvallah ama 0 bir cihaz almak istiyorsan bence yeni bir model al.Tercih meselesi tabi ki, ama babamızın malı gibi de savunmaya gerek yok hiçbir firmayı. Bence zenfone 5 i düşünün.Yada nexus 4 güzel bir seçim ama oda eski bir model olmaya başladı.Bütçeyi biraz daha zorlayıp nexus 5 de alabilirsiniz.Yada xperia m2 nin aqua modeli çıkacak diyorlar onu bekle su geçirmezse tadından yenmez o telefonun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.babacan -- 27 Ağustos 2014; 15:47:14 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.