Şimdi Ara

Hangi monitör? 32' vs 34'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce aslinda LG 34" almaya karar vermistim ama fiyatinin biraz düsmesini beklemek icin Samsung 27" 2560x1440 monitör aldim. Simdi bu monitörü ve Asus 27" 1920x1080 monitörümü satip LG 34" 3440x1440 (21:9) yada Benq BL3200PT 32" 2560x1440 monitör almayi düsünüyorum. 4K simdilik düsünmüyorum cünkü extra ekran karti falan almak istemiyorum. Hali hazirdaki ekran kartim 2560x1440 cözünürlükte sorun cikarmiyor.

Benq'nun yükseklik ayari falan olmasi benim icin cok iyi ama LG'nin 21:9 olmasi cezbediyor. LG'nin cözürnürlügü sorun yaratabilir ama genede 4k kadar degil. Benq VA panel kullaniyor, LG ise IPS. Sizce hangisi?

Hangi monitör? 32' vs 34' Hangi monitör? 32' vs 34'

• 34' LG , Türkiye'de satılıyor mu?

Ne amaçla kullanacağınız önemli. Oyun için 21:9 biraz sorun yaratabilir. Oyunların çoğu desteklemiyor diye biliyorum.
  • @RapscallioN 2'si arasında tabiki lg ama bu monitörü nasıl temin etmeyi düşünüyorsunuz ($1,275.99) yurtdışındamı yaşıyorsunuz acaba ,
    kullanım amacınız nedir
    bu ayarda bir monitör önerisi isterseniz http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u3014.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queens Boulevard -- 30 Ağustos 2014; 17:17:06 >
  • HSeldon H kullanıcısına yanıt
    Zaten yurtdisindayim hocam. Fiyati su anda 750 Euro ama dediginiz gibi oyunlar falan biraz problem olabilir ve sli falan yapmak durumunda kalabilirim diye Benq dan yanayim su anda...
  • Hocam dediginiz gibi yurtdisinda yasiyorum ve monitörün fiyati 750-800 Euro civarinda. 2 si arasinda cözünürlük acisindan evet LG ama ergonomi acisindan pek iyi degil. Komik bir sekilde sacma sapan bir ayaga sahip. Panel teknolojisi farkli sayilmaz aslinda ama o cözünürlükte oyun oynamak icin büyük ihtimal sli falan gerekiyor ki bunu pek istemiyorum. Dell 3014 16:10 olmasi sebebiyle direk alternatifler disinda kaliyor benim icin

Samsung S27A850D monitörümü satamadim ki alayim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.