Şimdi Ara

Nexus 10 mu Samsung Tab 4 10.1 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung tab 4 10.1 ile Google Nexus 10 arasında kaldım. Aslında tek bir nokta hariç nexus özellik olarak daha iyi. Ekranı daha iyi kamerası daha iyi ram daha iyi vs vs...

Sadece Nexus 10 da işlemci dual core 1.7 tab 4 te ise quad core 1.2. Bu çok hissedilir mi nexus 10 donmalar yapar mı bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: floperx

Merhabalar

Samsung tab 4 10.1 ile Google Nexus 10 arasında kaldım. Aslında tek bir nokta hariç nexus özellik olarak daha iyi. Ekranı daha iyi kamerası daha iyi ram daha iyi vs vs...

Sadece Nexus 10 da işlemci dual core 1.7 tab 4 te ise quad core 1.2. Bu çok hissedilir mi nexus 10 donmalar yapar mı bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim

nexus 10 daki çift çekirdek tab 4 dekinden kat kat daha iyidir android L de alıcağı için nexus 10
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcan97

quote:

Merhabalar

nexus 10 daki çift çekirdek tab 4 dekinden kat kat daha iyidir android L de alıcağı için nexus 10

Hocam teşekkürler.

Nexus 10 da hızlıalda artıralabilir hafıza yazıyordu. Ama diğer sitelerde yok diyor. Hangisi doğru acaba ve olmamasının dezavantajı olur mu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onurcan97

quote:

Merhabalar

Hocam teşekkürler.

Nexus 10 da hızlıalda artıralabilir hafıza yazıyordu. Ama diğer sitelerde yok diyor. Hangisi doğru acaba ve olmamasının dezavantajı olur mu ?

hiçbir nexus cihazında sd kart girişi yoktur 16 32 64 gb hafıza seçenekleri vardır

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi floperx -- 26 Ağustos 2014; 15:10:06 >
  • onurcan97 O kullanıcısına yanıt
    Hocam biz bu tableti üniversiteyi kazanan kardeşime alıcaz. Pc'si yok Teli eski bizde tablet almaya karar verdik. Buna hardisk bağlayıp verilerini yedeklemesi mümkün olur mu acaba çünkü dediğim gibi pc si olmayacak

Yurtta kalacak bi süre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi floperx -- 26 Ağustos 2014; 15:10:34 >
  • quote:

Hocam biz bu tableti üniversiteyi kazanan kardeşime alıcaz. Pc'si yok Teli eski bizde tablet almaya karar verdik. Buna hardisk bağlayıp verilerini yedeklemesi mümkün olur mu acaba çünkü dediğim gibi pc si olmayacak

hard disk konusunda bi bilgim yok ama madem pc si şu ürünü öneririmhttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-t100ta-intel-atom-z3740-18ghz-2gb-ram-32-500-gbdisk-101-win81.html 500 gb hafızası hem netbook hemde tablet olarak kullanabilir dota 2 cs ets 2 gibi oyunlar ve microsoft marketteki mc4-5 asphalt 8 gibi oyunları oynayabilir office de cabası
  • onurcan97 O kullanıcısına yanıt
    Malesef bütçemizi aşıyor. Yine de teşekkürler
  • Tab 4'e sd kart takabiliyorsunuz. 10" te sanırim Otg desteği var, yani flash bellek, fare klavye takabiliyorsunuz. Ayrıca Samsung'un hancom office'i çok güzel ve kullanışlı. Sonuçta okulda ödevler ve Sunumlar hazırlayacak. Fiyat farkları ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung 50 tl daha pahalıydı. Fakat nexus 10 aldık şu an kullanıyor. Herkese ilgi ve alakası için teşekkür ederim.
  • quote:

Samsung 50 tl daha pahalıydı. Fakat nexus 10 aldık şu an kullanıyor. Herkese ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

floperx; tabletleri alma amacımız aynı gibi duruyor. Bu nedenlehttp://forum.donanimhaber.com/m_97023527/tm.htm bu konudaki ürünleri inceleme şansın olmuş muydu? bakabilirsen memnun olurum.
  • quote:

Tabletler hard Diski görmez ama otg desteği var nexus 10 da

• ben de büyüklere alacağım bir tane.
    ikisi arasında kaldım.

sanki google nexus 10 ağır basıyor gibi...
    ama bir yanım da tab 4 diyor.

hatta aklıma lenovo yoga 10 bile geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 1 Ekim 2014; 19:22:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

ben de büyüklere alacağım bir tane.
    ikisi arasında kaldım.

sanki google nexus 10 ağır basıyor gibi...
    ama bir yanım da tab 4 diyor.

hatta aklıma lenovo yoga 10 bile geliyor...

Nexus 10 tabiki

• Nexus 10 da otg desteği yok. Yani aslında var fakat engelli açılması için root yapılması gerekiyor bilginize...
  • Hayırlı Olsun =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Hayırlı Olsun =)

Teşekkürler ama otg olayı yüzünden pişman oldum. Keşke tab4 alsaydım diyorum...
  • Bende ikisi arasında kaldım.batarya süresi,ekran,ses,kasa kalitesi,işlemci.bunları karşılaştırınca hangisi daha ağır basıyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.