Şimdi Ara

1515 TL DELL i7 4510U 2GB GT840M 4GB BELLEK 500GB HDD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
5
Favori
5.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1515 TL DELL i7 4510U 2GB GT840M 4GB BELLEK 500GB HDD

https://www.notebookadresi.com/dell-inspiron-3542-b51f45c-notebook?ref=akakce&v=1.19.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 10 Ocak 2015; 23:52:01 >

• site güvenilir mi?

ekşideki filan yorumlarını okuyamıyorum işteyken.

bir de bilgisayar alınır mı sizce?
  • Site sağlama benziyor...
  • Bir tanidigim bu siteden LG Led TV almisti sorunsuz olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ful HD de olsaymış. Ben de yeni bir notebook arayışındayım ama ekranın da almışken artık ful hd olmasını istiyorum. Ürüne gelince Dell markası, üstüne bu özellikler ve fiyat, ihtiyacı olanlar için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Tabi site güvenli ise.
  • İşlemci numarasının arkasına U harfi eklenince hemen kıllanıyorum tabi sizde diyeceksiniz ki bu fiyata i7 böyle olur oda doğru...
  • Sömürmüşler bitmiş stok :)
  • Guzel cok guzel fiyat

• stokta yok
    fiyat yükseltmişler
  • bu i7 4510u işlemci i5 3230 ile aynı performansı veriyor yani aman aman bi işlemci değil
    bknz:http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-3230M-BGA1023-vs-Intel-4510U

Yıl olmuş nerdeyse 2015 hala 4 gb ram?

gt 840m ekran kartı da gt 740m ekran kartından %30 daha iyi diyor bir inceleme
    bknz:http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-840M.105681.0.html

yıl olmuş yine nerdeyse 2015 ve 500 gb hdd?

bu fiyata bu bilgisayar sıcak değil ılık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kansavkaplan -- 30 Ağustos 2014; 16:01:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

bu i7 4510u işlemci i5 3230 ile aynı performansı veriyor yani aman aman bi işlemci değil
    bknz:http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-3230M-BGA1023-vs-Intel-4510U

Yıl olmuş nerdeyse 2015 hala 4 gb ram?

gt 840m ekran kartı da gt 740m ekran kartından %30 daha iyi diyor bir inceleme
    bknz:http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-840M.105681.0.html

yıl olmuş yine nerdeyse 2015 ve 500 gb hdd?

bu fiyata bu bilgisayar sıcak değil ılık

Aydınlatıcı yorumun için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Single core testinde i7 farkını görebilmeyi umuyor muydunuz? 740m i7 li cihazlar daha ucuz değil yeni nesil ve yazılım iyileştirmeleri daha az ısınması vs. gibi artıları olacaktır.U serisi performans olarak biraz daha düşük ancak enerji tasarrufu sağlamakta.Bu fiyata bu fiyat sıcak değilse sıcak olan linki gösterebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 30 Ağustos 2014; 16:07:56 >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    2 ghz ultrabook işlemcisinin adında i7 yazıyor diye herkesi tokatlayacak mı sanıyorsunuz?
    i7 için giriş seviyesi işlemcisi olur ancak bu işlemci single core testine değil tüm benchmark testlerine bakabilirsin.
    1600 lira bu bilgisayara verilmez kıytırık i7 işlemci alıyorum diye freedos 500 hdd 4gb ram alacaksın :)
  • quote:

tamam işte neye verilir o örneği gösterin ki kıyaslama olsun havada eleştri değil tutarlı olsun
  • quote:

2 ghz ultrabook işlemcisinin adında i7 yazıyor diye herkesi tokatlayacak mı sanıyorsunuz?
    i7 için giriş seviyesi işlemcisi olur ancak bu işlemci single core testine değil tüm benchmark testlerine bakabilirsin.
    1600 lira bu bilgisayara verilmez kıytırık i7 işlemci alıyorum diye freedos 500 hdd 4gb ram alacaksın :)

Ultrabook işlemcisi diye bir şey yok, element uyduruyorsunuz, akıl bulandırıyorsunuz. Aynı model kodlu U ve M işlemciler arasındaki fark %10-20 düzeyinde olur. Atıp tutmayın.

i7 işlemcilerin de hepsi bir değil zaten. Çift çekirdekli olanlar ve dört çekirdekli olanlar arasında hatırı sayılır fark var.
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    u ultra low power yani düşük pil tüketimi sağladığının göstergesi bu teknoloji de özellikle ultrabooklarda uzun süre kullanım için tasarlanmış bi teknoloji.
    Madem M ile U arasında fark çok az niye normal pclerin çoğunda M ultrabookların çoğunda U işlemci var bunu düşünmek lazım.
    Kendiniz söylüyorsunuz U ile M arasında fark var 2 çekirdek ile 4 çekirdek arasında da hatırı sayılır fark var diye.
    Bu işlemci 2 çekirdekli U işlemcisi ve düşük enerji tüketimi dışında 2011de çıkan i5 M işlemcilerden performans olarak fazlası yok.
    Hadi işlemciyi geçtim freedos 4gb ramli 500 hdd li bilgisayar bırakın da 1600 lira olsun neresi sıcak sıcak olsa burayı yıkarlardı.

Başlık sahibi de 1600 e örnek ver o zaman deyip durmuş başlık sahibi zaten 1600-1700e adam akıllı pc olduğu zaman sıcak diyoruz şuan o fiyata olmaması bu bilgisayarı sıcak yapmaz.
  • Daha fazla yorum. Sicak gibi ama

• herşey iyi hoşda şu dellin 35 kasalarına bi alışamadım gitti temizlemeesi resmen ölüm gibi geliyor 55 kasaları onnumara içinde ne olursa olsun ama dışını sevemedim işte
  • parmak izi bırakan kasalardanmı??
  • inanın bilgisayarın rakamsal değerlerine bakıp aldıkdan sonra insan azıcıkda tipi güzel olsun diye içi acıyor ben diyim. berbat bir tasarımı var bilgisayarın. az eli ayağı düzgün yapın şu bilgisayarı bu nedir doğan bu resmen. i8 olsa gene almam tipe bak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.