Şimdi Ara

AMD ücretsiz oyunlarına uzay temalı yeni yapımlar ekledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• AMD ücretsiz oyunlarına uzay temalı yeni yapımlar ekledi

AMD'nin Never Settle oyun kampanyası, uzay temalı yapımlar ile zenginleşti. Yeni bir Radeon ekran kartı satın alan kullancılara, Never Settle ile ücretsiz oyunlar veren AMD, var olan 27 ücretsiz yapım arasına Star Citizen, Alien: Isolation, Space Run, ve Habitat gibi oyunları da dahil etti.

Kullanılmamış koda sahip olan donanım tutkunları, AMD'nin yeni oyunlarından birini ya da birkaçını tercih ederek oynamaya başlayabilecekler. Son dönemde oyun yapımcıları ile yakın bir işbirliği içerisine giren AMD, bu pozisyonunu korumak hatta daha da ilerilere götürebilmek adına, Richard Huddy'i de tekrar kadrosuna katmıştı. 

Kullanıcılarına katma değer sağlayabilmek adına, toplam değeri önemli meblağalar tutan oyunları hediye eden AMD, bu strateji kapsamında yapımcılar ile yakın çalışarak, yeni çıkacak oyunlara Mantle gibi teknolojilerini de dahil etmeyi hedefliyor. 

• Vatanbilgisayardan r9 270x ekran kartı aldım ve sordum yanında oyun hediyesi yok mu diye, " abi ne hediyesi ya " şeklinde cevap aldım yani bu Türkiyede daha doğrusu vatanda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Disband

Vatanbilgisayardan r9 270x ekran kartı aldım ve sordum yanında oyun hediyesi yok mu diye, " abi ne hediyesi ya " şeklinde cevap aldım yani bu Türkiyede daha doğrusu vatanda yok

Hayır var. Oyunu kutu olarak yanında vermiyorlar. Vatan Bilgisayar'a mail atın, gerekli bilgileri (fatura no vs.) isteyip sizde kod verecekler. Bu kodla AMD'nin sitesindendi sanırım oyunları alabiliyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende gold bilgisayardan R9 280 aldım. Gold bilgisayar kod veriyor mu?

• Bayağı uzaylı teması olmuş. (!) :D

• Aralıkta HD7870 almıştım. Bu kampanyadan yararlanabilir miyim ?

• bu hediyeleri vatan vermez normalde kutunun içinden çıkan kodla veya ekran kartırnı satın aldığın markanın sitesine kaydetmem suretiyle elde ettiğin kodu steam'e yazarsın bu kadar

• AMD'nin de işi zor. Hem ucuza ekran kartı ver. Hem ürünü satmaya çalışırken bir dünya oyun anlaşması yap. Sürekli giderleri var adamların.

Tabi Nvidia'nın yıllardır yaptığı birşey bu. AMD'nin bu yönde bir girişime girmesi güzel :)

Sniper Elite v3 hediyesi gayet güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: acbold

AMD'nin de işi zor. Hem ucuza ekran kartı ver. Hem ürünü satmaya çalışırken bir dünya oyun anlaşması yap. Sürekli giderleri var adamların.

Tabi Nvidia'nın yıllardır yaptığı birşey bu. AMD'nin bu yönde bir girişime girmesi güzel :)

Sniper elite'i verse ne olur vermese ne olur büyük oyun verecek ki farkını ortaya koysun Örneğin Gta 5 gibi bir oyun verecek rakibi watch dogs verirken kendisi thief hitman veriyor. Amd'nin ekran kartında olması sevindirici Nvidia'nın tembellik yapmasını engelliyorlar. Amd bir çok bölüme yayıldığı için amd'den uzak duruyorum bellek bile çıkardı adamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumong88

quote:

AMD'nin de işi zor. Hem ucuza ekran kartı ver. Hem ürünü satmaya çalışırken bir dünya oyun anlaşması yap. Sürekli giderleri var adamların.

Sniper elite'i verse ne olur vermese ne olur büyük oyun verecek ki farkını ortaya koysun Örneğin Gta 5 gibi bir oyun verecek rakibi watch dogs verirken kendisi thief hitman veriyor. Amd'nin ekran kartında olması sevindirici Nvidia'nın tembellik yapmasını engelliyorlar. Amd bir çok bölüme yayıldığı için amd'den uzak duruyorum bellek bile çıkardı adamlar.

Watch_Dogs ile Sniper Elite v3 fiyat+güncellik bakımından eşitler. Oyun türü olarak farklı olabilirler. Fakat ucuz bir oyunda vermiyor açıkcası. Sniper Elite v3 vermesine bile şaşırmıştım Fakat çok az kişi oyun hediyelerine bakıyor. Çoğu kişinin haberi bile yok + Türkiye'de ki satış noktalarının bile haberi olmuyor. Nvidia Global ile kaç kez iletişime geçtim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jumong88

quote:

Watch_Dogs ile Sniper Elite v3 fiyat+güncellik bakımından eşitler. Oyun türü olarak farklı olabilirler. Fakat ucuz bir oyunda vermiyor açıkcası. Sniper Elite v3 vermesine bile şaşırmıştım Fakat çok az kişi oyun hediyelerine bakıyor. Çoğu kişinin haberi bile yok + Türkiye'de ki satış noktalarının bile haberi olmuyor. Nvidia Global ile kaç kez iletişime geçtim.

Doğru valla. Küçükken bilgisayarcı hediye ediyor sanıyordum. Doğru düzgün birşey verse bari,diye de soyleniyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben APU aldım bana 2 tane vermesi lazım :D

• Ne zamana kadardı bu oyun kampanyası?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kampanyanın 31 ağustosta bitmesi lazım alacaksanız elini çabuk tutun :)

• ayın 18inde vatandan 260x aldım fakat kod mod verilmedi? gidip istesem verirler mi yoksa kutunun içinde dikkat etmediğim bi yerdemi bu kod?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazmannia -- 26 Ağustos 2014; 18:40:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

bu hediyeleri vatan vermez normalde kutunun içinden çıkan kodla veya ekran kartırnı satın aldığın markanın sitesine kaydetmem suretiyle elde ettiğin kodu steam'e yazarsın bu kadar

Nvidia'nın Watch_Dogs kampanyasında kartı aldıktan sonra Vatan Bilgisayar'a kartın seri numarasını, fatura numarasını vb. bilgileri içeren bir e-posta atmıştım ve Vatan Bilgisayar gerekli seri numarasını bana yollamıştı. uPlay'de sıkıntısız bir şekilde indirmiştim ve hala oynuyorum. Benzer bir yol izliyor olabilirler veya dediğiniz gibi vermiyor da olabilirler. Kart alan arkadaşların aklında bulunsun belki böyle bir yol izleniyordur diyerek yazdım.
  • Vatana mail atan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben vatandan asus g550jk aldım gtx850m nvidia ekran kartı var içinde bu watchdogs kampanyasından ben de faydalanabiliyor muyum?

• gecen sene nisanda 7950 almıstım acaba olur mu o zaman yurtdısında 3 oyun veriyordu benim ekran kartına
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.