Şimdi Ara

Vestel'den Türkiye'nin beklediği telefon?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
3
Favori
5.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ATV'yi izlerken Vestel'in bir reklamına denk geldim. Reklama göre Vestel City, Türkiye'nin beklediği bir telefon getirecekmiş. Bunun ne olduğu hakkında bir fikri olan var mı? Bu sene MWC'de gösterilen telefon mu bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S400 lü telefon yaparlar beklenilen telefon derler yinede uplayalim

• Ben de merak ediyorum nasıl bir şey çıkacak ortaya

• O alttaki V sekli bitirdi

• Manisa'da tarlada yevmiyeli çalışan arkadaşlar tarla işleri bitince sezonluk olarak Vestel'de işe başlarlar. Yanlış anlaşılmasın ama iki tarafta bu durumdan memnundur. 5-6 ay çalışan arkadaşlar Vestel'in işçi politikası ve tarlalara dönme isteği ile ( çünkü tarlada daha çok para kazanıyor ) tekrar domates biber yolmaya gider.

İşte bu arkadaşlardır sizin elektronik cihazlarınızı üreten. Hatta telefonlarınızı üretecek olan.

Sonuç: İşçilik kalitesi çok kötü ürünlerin piyasayı doldurması.

VESTEL'DEN UZAK DURMAK İÇİN DAHA İYİ BİR SEBEP VAR MI?
  • ben beklemiyorum. ama 70 milyonun kalanı bekler mi onu bilemem.

ha ne çıkacak merak etmiyor da değilim orası ayrı...
  • Ne vesteli hocam ya

• Veysel abi mi.. He geçen çine gitmişti ordan getirdi bir koli telefon ondan bahsediyor ya heyecanlan mayın :D
  • O degilde muslera ya yazik oldu

• Ins prototip deki tasarimla gelmez gerci reklamdaki v harfine bakarsak oyle gelecek sanirim orta tus sacma bi v harfi ama bakalim ben bekliorm acikcasi. Ifa 2014 u vesteli bekleyelim bakalim telefonsuzum zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende gördüm reklam linki filan varmı tekrar bakmak istiyorum
  • kullaniciyi oldugundan daha karizmatik gosterecek telefon bekliyor turkiye. Yoksa zaten her turlu cesidi var bu aletlerin memlekette.

• Çöp yolda.

• casper gibi saçma sapan bir reklam yapmasın da

• önyargı hep
  • En azından General Mobile'den ÇOK daha iyi olacak, bunu hissediyorum.

• Ön yargıları kırsak artık arkadaşlar ortada verilen bir emek ve çaba var telefonu görmeden dalga geçmeyelim bence..Emin olun Türkiyedeki yüksek fiyatlara inat alabileceğiniz en uygun 5 ve 5.5 telefonlar yolda...
  • geronimo.35 G kullanıcısına yanıt
    Telefonların özelliklerini ve fiyatını biliyor musunuz? Neye göre emin olalım?

Belli bir fiyat limitinde alınabilecek en iyi ürünleri sunacaklarına inanmamak için geçerli sebepler söyleyebilirim.

Bir kere o reklam kampanyası telefonun fiyatını arttıracak. Normal kanallarla satış da fiyatı iyice şişirecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Telefonların özelliklerini ve fiyatını biliyor musunuz? Neye göre emin olalım?

Belli bir fiyat limitinde alınabilecek en iyi ürünleri sunacaklarına inanmamak için geçerli sebepler söyleyebilirim.

Bir kere o reklam kampanyası telefonun fiyatını arttıracak. Normal kanallarla satış da fiyatı iyice şişirecek.

Vestel Elektronik Proje ekibi çalışanıyım Dijital ürünler kısmıyla ilgileniyorum.Akıllı telefon kısmındaki arkadaşlarım gece gündüz demeden telefonun sorunsuz ve daha stabil çalışması için inanılmaz bir emek ve çaba içerisindeler Telefonlar tasarım olarakta özellik olarakta çoğu kesimi tatmin edecektir bundan emin olabilirsiniz.Buradan özelliklerini paylaşmam doğru olmaz gün sayılıyor :) Bu arada donanımhaberin sürekli takipçilerindenim fazla yorum yapmasamda sürekli aktif olarak paylaşımları izlemekteyim.Bu konuya yorum yapmamın sebebi ürünü görmeden dalga geçenlerin olması.Bence bunca emek saygı gösterilmeli sonuçta bir yerden başlamalı bugünki telefon devleri biranda buralara geldiklerini sanmıyorum...

• insallah dediginiz gibi olur.vestelin kafadan yuzde 25 otv avataji var bir kere.ha bu avantaj bayiye ,reklama vs baska birilerinin cebine girecekse hic cikarmasınlar telefon elin cinlisi gelip burda yuzde 25 fazla vergi odeyip vestelden daha ucuza satacaksa orda yanlis birsey var demektir.
    vestel guzel bir telefon uretsin yabanci ulkelerede pazarlasın.bu zor birsey degil vestel gibi bir firma icin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.