Şimdi Ara

SS Rival mı?SS Sensei Raw Rubberized mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar bu ilk konum baslıkta okudunuz sorumu elim küçük tutuşum claw palm arası TPS/FPS oynarım yabancı siteler Optik daha iyidir Rival al diyorlar ama Rubberized olduğu için bana sensei raw daha mantıklı geldi terleme sornum yok yanına zaten qck alacağım inventus dan alacağım tek çekimle fiyat 160 a düşüyor ikisinin de neyse önerilerinizi bekliyorum başka bir mouse da alabilirim ama buyuk ihtimal SS alacağım

ve not: DEATHADDER İSTEMİYORUM!! ve not2 GAMER MOUSE GEREKSİZ DEMEYİN BANA!!

• Razer Deathadder kullanan biri olarak sana tavsiyem Rival. Rubberized olduğu için Sensei ye kaymışsın biraz ama Rival da zaten öyle. Normal sensei gibi değil yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-GameR-_

Selam arkadaslar bu ilk konum baslıkta okudunuz sorumu elim küçük tutuşum claw palm arası TPS/FPS oynarım yabancı siteler Optik daha iyidir Rival al diyorlar ama Rubberized olduğu için bana sensei raw daha mantıklı geldi terleme sornum yok yanına zaten qck alacağım inventus dan alacağım tek çekimle fiyat 160 a düşüyor ikisinin de neyse önerilerinizi bekliyorum başka bir mouse da alabilirim ama buyuk ihtimal SS alacağım

ve not: DEATHADDER İSTEMİYORUM!! ve not2 GAMER MOUSE GEREKSİZ DEMEYİN BANA!!

Elin küçükse Rival önermem. RAW Heat orange alınır. ;)
  • _-GameR-_ _ kullanıcısına yanıt
    rival
  • Ozone neon
  • Ss sensei raw bildigim kadariyla lazer bir mouse, ve steelseriesin lazer mouselarinin iyi olmadigini okumustum ayrica icinde donanimsal acceleration oldugu da yaziyordu. Ss rivalin ise cok kaliteli oldugu yaziyor forumlarda terletmeyen yapisi acceleration olmamasi ergonomisinin iyi olmasi gibi bircok artisi oldugu goruluyor fakat bunlar sadece okudugum seyler mesela bazi profesyonel csgo oyunculari sensei kullaniyordu artik kullanmiyorlar gerci heralde eskidiginden ayni zamanda rival suanda bircok profesyonel oyuncu tarafindan kullaniliyor bende bu aralar yeni mouse alacagim fakat ben da2013 rival g502 g402 arasinda kaldim ayrica claw/palm seklinde kullandiginizi yazmissiniz bircok sitede zowie fk1 claw tutusu icin en iyi mouse seklinde goruluyor bi goz atmanizi tavsiye ederim
    Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xalaram -- 28 Ağustos 2014; 18:53:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xalaram

Ss sensei raw bildigim kadariyla lazer bir mouse, ve steelseriesin lazer mouselarinin iyi olmadigini okumustum ayrica icinde donanimsal acceleration oldugu da yaziyordu. Ss rivalin ise cok kaliteli oldugu yaziyor forumlarda terletmeyen yapisi acceleration olmamasi ergonomisinin iyi olmasi gibi bircok artisi oldugu goruluyor fakat bunlar sadece okudugum seyler mesela bazi profesyonel csgo oyunculari sensei kullaniyordu artik kullanmiyorlar gerci heralde eskidiginden ayni zamanda rival suanda bircok profesyonel oyuncu tarafindan kullaniliyor bende bu aralar yeni mouse alacagim fakat ben da2013 rival g502 g402 arasinda kaldim ayrica claw/palm seklinde kullandiginizi yazmissiniz bircok sitede zowie fk1 claw tutusu icin en iyi mouse seklinde goruluyor bi goz atmanizi tavsiye ederim
    Edit: imla

Rival

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir Rival kullanıcısı olarak bu kaliteli ürünü önermeyi bir borç bilirim :) Yalnız mouse gerçekten büyük baya. Eliniz küçükse sıkıntı yaşayabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErayG-TR

Bir Rival kullanıcısı olarak bu kaliteli ürünü önermeyi bir borç bilirim :) Yalnız mouse gerçekten büyük baya. Eliniz küçükse sıkıntı yaşayabilirsiniz

Kesinlikle eliniz küçük değilse bende öneririm çok güzel mouse kullanıyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.