Şimdi Ara

s4 mini Kendini Resetliyor.Bu durumu yaşayanlar içeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merabalar.S4 mini cep telefonumu 10 ay önce ankara vatan bilgisayardan aldım.Araştırmadan aldım ve şu an pişmanlıgı yaşıyorum.Telefonu aldıkdan sonra 2-3 hafta sonra telefonda 2-3 uygulama acınca telefonda kasma ve donma sorunları yaşadım.Dedik yenidir bir şey olmaz.Arka planda o gunden ıtıbaren taş çatlasın 2 uygulama çalıştırdım.Şu an yaklaşık 2.5 3 aydır telefonda donma ve kasmalar arttı.Ondan sonra telefon kendını resetlemeyede başladı bu resetleme 10 dkda 2 defa ust uste yaşadım.Telefon guc tasarrufundada degıl sarjı %70'in üstünde.Üstelik çok berbat bi ısınmada mevcut.Telefonu servise göndermek istemiyorum.Bu zamana kadar servıse yolladıgım elektronık cihazlarımın hepsi berbat bi durumda düzen tutmadı ve istikamet çöp.Servise göndermek istemiyorum düzen tutmuyacagını bılıyorum ve servısın telefonla ilgilenmiyecegini dandik bahanelerle geri yolluyacagındanda eminim..Şu an memlekette degilim eve dönünce bu konuyla iyice ilgilenecegim gerekirse davada acacagım.Bu özellikte bi telefonun 2-3 uygulama açınca boyle dandık hatalar vermesınden dolayıda samsung u kınıyorum bir dahada samsung bulaşmayacagım kesindir.Aynı telefonda bir çok tanıdıgımdada var onlarda boyle bı sorun yok.Teknoloji şans isi ve bu şans bize gülmedi .

• sammobile.com adresine git ordan telefonun firmware(yazılımı) indir ve odin ile yükle, tüm bilgilerin silinecek!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskefiyeli -- 27 Ağustos 2014; 11:33:46 >
  • Bir format at derim.
    Veya son çare olan servise yolla.
  • Nalet zamzung almasaydin keşke. Çok kotu tel yapiyorlar. Soruna geleceksek bi ROM atmayi dene. Cm11 felan iyi gelir belki. Biraz kurcala sonra artik servise götürecen olmazsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.