Şimdi Ara

ARACINIZIN İST' DAN BAŞKA BİR ŞEHİRE GÖTÜRÜLMESİ Mİ GEREKİYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araçlarınızın İstanbul' dan Türkiye' nin her yerine transferini gerçekleştiriyoruz.
    - "B Sınıfı Ehliyet" ile kullanılabilecek araçlar sadece götürülür.
    - Her şey dahil Km başı 1 TL ücretlendirme yapılır.
    - Km hesabı Yandex Haritalar üzerinden yapılır. Yandex KM ile Fiili KM arasında %5 KM farkı kabul edilebilir. Üzeri durumda Fiili KM dikkate alınır.
    - Transferler Hafta İçi yapılır.
    - Transfer öncesi Taşıyıcı ile Araç Sahibi arasında SÖZLEŞME imzalanır. (Araç içinde hiç bir nitelikte yük taşınmaz.)
    - Taşıyıcı araç bedelinin %75' i oranında teminat senedi verir.
    - Araçta sigara içilmez.
    - Trafik Cezası taşıyıcıya aittir.

irmakhantuna@gmail.com

• Bildiğimiz arkası açık çekici türü bir araç mı, yoksa kapalı kasalı yük kamyonu mu?
    Aracı sabitlemek için herhangi bir önlem alıyor musunuz?

Çınarcık'a yerleşirsem Renault 12'yi oraya götürmem gerekecek.. Fiyat almak için şu an epey erken, fakat önbilgi olsun diye sormak istedim..
    İstanbul-4.Leventten Yalova-Çınarcığa götürmek bana bugünkü şartlarda kaça malolur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 25 Ağustos 2014; 22:22:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • djoz kullanıcısına yanıt
    anladığım kadarıyla arkadaş araca biniyor gidilecek şehire kadar sürerek içinde sigara içmeden gidiyor.km başına 1 tl alıyor.Taşıyıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirited

anladığım kadarıyla arkadaş araca biniyor gidilecek şehire kadar sürerek içinde sigara içmeden gidiyor.km başına 1 tl alıyor.Taşıyıcı.

Ah evet ikinci kez dikkatli okuyunca farkettim.. Teşekkürler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    rica ederim.Yanlız taşıyıcı arabayla sırra kadem basarsa ne sözleşme kalır ortada ne taşıyıcı.
  • quote:

rica ederim.Yanlız taşıyıcı arabayla sırra kadem basarsa ne sözleşme kalır ortada ne taşıyıcı.

o değilde bu yasadışı mal taşıyanların arayıpta bulamadığı şey. Yükle zulaya malı adama ver götürsün yok pahasına, hele araçta kiralık olursa anlatsın derdini kime anlatabiliyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusau

quote:

o değilde bu yasadışı mal taşıyanların arayıpta bulamadığı şey. Yükle zulaya malı adama ver götürsün yok pahasına, hele araçta kiralık olursa anlatsın derdini kime anlatabiliyorsa

Yahu şöyle şeyleri açık etmeyin Tam da Linea kiralamışken.
    Merhaba Djoz

Freelance yaptığım bir iş. İş gelişim aşamasında. Tutarsa firma kurulacak.:)

Karşılıklı güven önemli tabi.

Araca karşılık teminat senedi veriyorum. (Spirited haklı) Aracın tesliminden sonra senedi yırtıp resmini bana göndermen yeterli.

Kendimi sözleşme ile güvenceye alıyorum. Sözleşme+Çift Kimlik Fot.(Ehliyet ve TC Kimlik)+Profil Resmi ( Bunların hepsi sözleşmede yer alıyor)

300 Km' nin üzerinde ki yerler için 1 TL. 300 Km altı 1,5 TL

4.Levent-Çınarcık yaklaşık 275 TL' ye denk gelir.

Syg,
  • Aracı sürerken kaza yaptınız diyelim, ve Allah göstermesin hayatınızı kaybettiniz. Veya birinin ölümüne sebep oldunuz.
    Bunlardan dolayı meydana gelen kaybı kim telafi edecek.

Otomobil bir eşyadan daha farklı bir metadır. Onunla kazaya karışabilir, birilerine maddi manevi zarar verebilirsiniz ki hergün yollarda onlarca kaza oluyor.

Diğer taraftan bunun kasko vs boyutu var. Bu iş karşılığında aldığınız ücerin vergilendirilmesi boyutu var.
    Eğer bu iş vergilendirilmiyorsa yasal değildir, yaptığınız sözleşmenin veya senedin veya herhangi bir teminatın kanunen bir hükmü yoktur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.