Şimdi Ara

vga dvi donusturucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monitor bakiyorum aslinda hdmi olsun istiyorum ama onlarda pahali oluyor dvi olan bir monitor alsam benim pcde vga var vga-dvi donusturucusunu bilgisayara takip dvi kabloyla monitore baglasam dvi kalitesi alir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rigsby kullanıcısına yanıt
    Vga kablolarda genelde kablo kalitesine gore kalite degisikligi olur oyuzden alacagin donusturucu kaliteli bir donusturucu olursa farki gorursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farcry 3

Vga kablolarda genelde kablo kalitesine gore kalite degisikligi olur oyuzden alacagin donusturucu kaliteli bir donusturucu olursa farki gorursun

Hocam peki sen ne onerirsin

Monitor icin butcen ne kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Monitor icin butcen ne kadar

Hocam 2.el dusunuyorum 300 liraya kadar cikabilirim eger degerse iyi birsey bulursam 400de verebilirim

Ekran kartinda yanlizca vga cikisimi var

• quote:

Ekran kartinda yanlizca vga cikisimi var

Hocam hem vga hemde hdmi var 24 inc ekran ariyorum vgali 275e buldum hdmili olanlar 375 400 civari aradaki farka deger mi acaba

Vga bi kabloyla arasinda daglar kadar fark var ileriye yonelik icin hdmi sart ilerde gene ugrasmak olmasin diye hdmi almak cok daha mantikli nerde oturuyorsun ve sadece oturdugun yerde satilik biseymi ariyorsun yoksa baska illerde olurmu ona gore sana bulmanda yardimci olayim 2.el bende bakayim

• quote:

Vga bi kabloyla arasinda daglar kadar fark var ileriye yonelik icin hdmi sart ilerde gene ugrasmak olmasin diye hdmi almak cok daha mantikli nerde oturuyorsun ve sadece oturdugun yerde satilik biseymi ariyorsun yoksa baska illerde olurmu ona gore sana bulmanda yardimci olayim 2.el bende bakayim

Istanbulda ariyorum hocam ama suan bakmana gerek yok 10 eylulde istanbula gelince almayi dusunuyorum dedigim gibi ilerisi icin hdmi daha mantikli kafamda eledim vgayi

• quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

Hocam 2.el dusunuyorum 300 liraya kadar cikabilirim eger degerse iyi birsey bulursam 400de verebilirim

2.ele bulaşma al bunu mis gibi vga dvi ilede uğraşma hdmi var

ASUS
    23" VS239HV GENİŞ EKRAN IPS-LED MONİTÖR
    430 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

2.ele bulaşma al bunu mis gibi vga dvi ilede uğraşma hdmi var

ASUS
    23" VS239HV GENİŞ EKRAN IPS-LED MONİTÖR
    430 TL

2.el sıkıntı mı olur hocam birde ben şunu düşünüyordum sıfır olarakhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-monitor-aoc-e2461fwh-23%2C6-full-hd-led-hdmi-monitor-1920-x-1080-2ms-173784958/detay
  • quote:

2.el sıkıntı mı olur hocam birde ben şunu düşünüyordum sıfır olarakhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-monitor-aoc-e2461fwh-23%2C6-full-hd-led-hdmi-monitor-1920-x-1080-2ms-173784958/detay

bilgisayar parçalarında ben bulaşmıyorum 2.ele çok riskli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.